Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

DarkPlanet Night IV. Strona: last

Artykuł: DarkPlanet Night IV

Wysłany: 2010-01-14 10:51

Tak, będzie impreza, ale na ostre electro nie licz. Jak będzie electro to krótko i bez jakiegoś łubudubu.


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2010-01-14 12:01

No Pasek coś mądrego zrobił.

A ja mam pytanie takie, czy liczba miejsc jest ograniczona?


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-14 12:16

Liczba miejsc nigdy nie była ograniczona, bo też nie było potrzeby ograniczać
Bazyl jest stosunkowo dużo i jakby nawet zabrakło miejsc siedzących to na tego typu imprezach ludzie krążą po całym klubie, więc da radę gdzieś się przysiąść jakby co. Poza tym nie wydaje mi się żeby jakieś straszne tłumy przyszły żeby wprowadzać ograniczenie miejsc


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2010-01-14 12:25

Będzie jak zwykle duża impreza. Konkursy niespodzianki, cuda wianki, niewidy. Lista DJ i inne szczegóły pod koniec miesiąca. Plakat jest tymczasowy. Wstawilismy do wydarzeń by spokojnie mozna było sobie rezerwować czas.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2010-01-14 23:04

Kurcze chętnie wybrałbym się na tą imprezkę,ale nie wiem czy uda mi się tam pojawić (względy rodzinne),zobaczę za jakiś czas może cosik się uda tam pojawić,tym bardziej że chętnie poznałbym osobiście trochę osób z DP ^_^ czy ktoś że Szczecina wybiera się na imprezkę urodzinową DP...?


[img:a6ebf57c55]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:a6ebf57c55]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-01-14 23:17

[quote:c7fd62aca6="HardKill"] czy ktoś że Szczecina wybiera się na imprezkę urodzinową DP...?
[/quote:c7fd62aca6]

Jeśli pojadę, a mam to w zamiarach, to pojadę z Gdyni - jak coś to możemy stamtąd razem jechać pociągiem. A pociągi Szczecin - Gdynia chyba kursują bezpośrednie.
Zawsze lepiej z kimś jechać :)

A co to za konkursiki? Możesz, Padre Adminosie, oświecić?


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-14 23:51

Ano zobaczymy thistle ^_^

[img:f479ddf027]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:f479ddf027]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2010-01-15 07:39

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

No prosze kolejna impreza a Fafała zaś nie bydzie. Nie mozecie kajś bliżej ;] Taki hektar jechać żeby sie napić;/ SZLAK MNIE TRAFIA


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-01-15 10:24 Zmieniony: 2010-01-15 10:50

[quote:646085f3a2="Paskievicz"]ja się określę jak zobaczę listę DJ i mniej więcej klimat ich setów bo nie mam zamiaru siedzieć jak ten czop przy jakichś slejerach czy smutach z głośników itp yo[/quote:646085f3a2]

Pasek nie będę tylko dla Ciebie ściągać ludków grających nie wiadomo co (nie umiem określić tej hmmm "muzyki"). Owszem na drobne odstępstwa jestem skłonna się zgodzić i pewnie jakieś electro poleci,ale nie będzie lecieć przez całą imprezę.


Bo wypadek to dziwna rzecz... Nigdy go nie ma dopóki się nie zdarzy.


Wysłany: 2010-01-15 12:37

Ja prawdopodobnie sie zjawie. Przynajmniej mam taka nadzieje



Wysłany: 2010-01-15 12:43

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:b2de2c1e17="NorwegianWinter"]Ja prawdopodobnie sie zjawie. Przynajmniej mam taka nadzieje[/quote:b2de2c1e17]

ręczniczek u Kuby zobowiązuje, co nie? :D


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-01-15 13:03

Zobowiazuje ale niewiem czy bym go teraz chcial spowrotem bo niewiem co Kuba z nim robil hehe
A co imprezki postaram sie byc :) tylko zeby byla w weekend bo pracuje do 15:30 hehe



Wysłany: 2010-01-15 13:16

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:012dbfb9b9="NorwegianWinter"]Zobowiazuje ale niewiem czy bym go teraz chcial spowrotem bo niewiem co Kuba z nim robil hehe
A co imprezki postaram sie byc :) tylko zeby byla w weekend bo pracuje do 15:30 hehe[/quote:012dbfb9b9]

to se spójrz, młody, na kalendarz -> jest w SOBOTĘ ;]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2010-01-15 15:14

[quote:f0f87431ea="FAFAL"]No prosze kolejna impreza a Fafała zaś nie bydzie. Nie mozecie kajś bliżej ;] Taki hektar jechać żeby sie napić;/ SZLAK MNIE TRAFIA [/quote:f0f87431ea]
Twoje rodzime Piekary winny byc zdecydowanie bliżej, to i byśmy chętnie z chopakami do Ciebie przyjechali i zagrali Special Show For Fafał :D


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2010-01-17 23:35

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

Impreza i wszystko zapowiada sie naprawde grubo. Jesli chodzi o muzyke to bedzie wszystko, od rockowo-metalowych kawalkow, przez elektro po muzyke taneczna [depeszowe klimaty] tak wiec sadze, ze kazdy znajdzie cos dla siebie. Poza tym bedzie PELNO znajomych takze nikt nie powinien sie nudzic :D. Jest takze kilka niespodzianek planowanych dlatego tym bardziej lepiej rezerwowac czas i sily na najlepsza urodzinowa impreze Dark Planet :).


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2010-01-18 00:20

Skoro ma być tak grubo i tak cudownie to chyba nie można ominąć tej imprezy.
Podobno jesteście bardzo tolerancyjni - bo ja mam zamiar białych kozaczkach i różowych spodniach przyjechać z moim pieseczkiem pod pachą ]:>

No i z tego co się orientuję, to chiba będę najmłodsza - to wezmę jeszcze butelkę i smoczek :D


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-18 11:15

ja sie niedawno tu logowałam mało siedze i nie moge znaleść gdzie to jest i kiedy?? kto mi pomoze .. ????



Wysłany: 2010-01-18 11:34

Linka do artykułu masz na początku tematu obok takich czerwonych literek

[color=RED:2dc756e2a6]Dyskusja na temat artykułu[/color:2dc756e2a6]

http://www.darkplanet.pl/DarkPlanet-Night-IV-Poznan-9896_event.html

13. marca w Poznaniu u Bazyla :)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-01-18 12:02

pewnie sie wybiore. do zobaczenia



Wysłany: 2010-01-18 18:08

Make some madafaking noise!

Jak chcesz Pasek to ci przyśle linka do prawdziwego pier@#$%^&*!%


"Tonight's the night..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło