Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gotyckie Sklepy Internetowe. Strona: 8

Evil Dolls Wysłany: 2010-07-02 10:52

Właśnie dotarła nowa dostawa, mnóstwo niesamowitych ciuszków w coraz atrakcyjniejszych cenach. Informuję również o trwającej do końca tygodnia promocji:
codziennie nowy ciuszek w rewelacyjnej cenie
czas trwania promocji do niedzieli!!!
Promocja na gorsety na prośbę kupujących zostaje przedłużona do 15 lipca!!!!



Sklepy z odzieżą w styu gothic Wysłany: 2010-07-25 18:52

nie trzeba wcale sie fatygować do berlina / zamawiac ciuchy o kosmicznych cenach (wybaczcie, nie kupie topu/gorsetu/spodnicy za 200-300 złotych!)

lumpeksy są czasem nawet fajne (znalazłam tam np. spodnie rurki z klamrami po boku od bioder aż po stopy) i dostac mozna tam czesto naprawde porzadne ciuchy nawet z metkami (mam wiele gorsetów z lumpeksów)

ostatnie upały naprawde mnie męczyły. tym bardziej ze nie miałam co na siebie założyć, bo nie lubie odkrywac czesci ciała, nawet ramion (kompleksy)
matka zaproponowała mi bym poszła do sklepu indyjskiego. od razu pomyślałam o workowatych ubraniach w kwiatki.
Otóż nie. Weszłam tam i wygrzebałam tyle ciuchów, że popakowałam to potem w 3 duze wory by doniesc jakos do domu. Cena wahała się w 50-70 zł za sukienkę / bluzkę / spódnicę.
Były naprawde fenomenalne!
Były tam sukienki, bardzo ładne, na lato, bluzki, spódnice, naprawde ładne kroje!
Łatwo tez dokonać na nich poprawek, doszyć coś, obciąć, zestawić np z bolerkiem z siatki w pajęczynkę (zamówiłam z klimatyczne.pl)
Polecam naprawde.

Adresy:
Warszawa:
1.Indie MArket ulica Nowy Świat (nie w kazdym in dyjskim sa fajne rzeczy, trzeba trafic do dobrego)
2. Lumpeks na ulicy ogrodowej (przy al. JAna Pawła II)
4. Lumpeks na alei Jana Pawła II (jest tam ich duzo, wszystkie fajne, np. przy kinie femina)
5. Lumpeks na Targówku, przy dworkowej

Oprócz tego kolega jakis pytał się o męskie ciuchy w stylu gothic
http://pret-a-porter.eblog.pl/
na tej stronie jest masa ciuchów gotyckich, ręcznie szytych. Niegdyś w Warszawie za ulicy Żytniej 65 znajdował się piękny, cudowny sklep z ciuchami gotyckimi uzywanymi / nowymi, dodatkami itp. Zjeżdżały się tam tłumy ludzi z całej polski, by kupić / zamowic indywidualnie ciuchy np z własnego projektu.
Została dzisiaj tylko strona internetowa. Można jednak zamowic i jechać do domu Pani, która to szyje (byłam) i przymierzyć.
Rzeczy są tanie (gorset ok 40-70 zł) i nawet dobre, sama mam duzo rzeczy stamtąd.
Są również dodatki: obroże, dusiki, meloniki, nakładki na spodnie itd itp.
Naprawde polecam.


...


Wysłany: 2010-08-14 14:04

Jestem tu nowa i nie wiem czy podawał ktoś już taką stronkę jak www.restyle.pl
Mają tam fajne i dość tanie gorsety. Sama kupiłam ich tam 5 i jestem na prawdę zadowolona. Poza tym mają ciekawe dodatki, czy spódnice... Świetnej jakości ubrania, szybka przesyłka, dobra obsługa, można łatwo dogadać się ze sprzedawczynią. Osobiście praktycznie tylko tam kupuję ciuchy i dodatki i jestem na prawdę zadowolona z tego sklepu. Tak więc na pradę polecam tę stronkę, biorąc pod uwagę też to, że (jak wspominaliście powyżej) nie wszystkich Nas stać na drogie ciuchy. Jeśli wpadnie Wam tam coś w oko to nie wahajcie się, tylko kupujcie bo naprawdę warto .


Nie posiadam jednego motta. Jestem zbyt zmienna.


Wysłany: 2010-08-14 23:51

http://www.bodyline.co.jp/bodyline/ - coś dla lolit i fanów J-goth-u.
Co do szycia to robię sobie broszki i ozdabiam zwykłe ubrania koronkami, sztucznymi perłami,gotowymi różami z tasiemek. Wszystko to można znaleźć w pasmanteri.



Evil Dolls Wysłany: 2010-08-15 00:47

[quote:899c9823ec="Zelen"][quote:899c9823ec="EvilDoll"]16.03. ruszył nowy sklep internetowy z klimatycznymi ciuszkami.
www.evildolls.pl
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z asortymentem, który mam nadzieję będzie stale się rozrastał. Dokładam wszelkich starań aby ciuszki były jak najwyższej jakości, a jednocześnie w jak najbardziej przystępnych cenach. Mam nadzieję że będziecie zadowolone (działu męskiego jeszcze nie ma[/quote:899c9823ec]

Weszłam dzisiaj na stronkę - ładne gorsety i ceny wcale nie są zaporowe. Trzeba będzie pomyśleć o jakimś zamówieniu. :)[/quote:899c9823ec]

mam juz jedne spodnie z Evil Dolls:) (http://i416.photobucket.com/albums/pp248/Pas_qda/k-028-2.jpg - te konkretnie:) Naprawde polecam:)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2010-08-15 15:04

a nie wie ktoś, gdzie we Wrocławiu są gotyckie sklepy i czy w ogóle są (jeśli tak, to gdzie)? Byłabym niezmiernie wdzięczna za odp .


Nie posiadam jednego motta. Jestem zbyt zmienna.


Wysłany: 2010-08-15 15:11

www.klimatyczne.pl - polecam!! :))


+Non Omnis Moriar+


Wysłany: 2010-08-15 21:26 Zmieniony: 2010-08-15 21:29

[quote:bedb485656="darkgirl94"]a nie wie ktoś, gdzie we Wrocławiu są gotyckie sklepy i czy w ogóle są (jeśli tak, to gdzie)? Byłabym niezmiernie wdzięczna za odp .[/quote:bedb485656]

We Wrocławiu typowo gothyckich nie ma, jest parę metal shopów, chociażby te w Feniksie. Ale jak jakiś gorsecik czy coś - możesz poszukać w sex shopie koło Zmierzchu.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-09-20 19:08

Czy w Poznaniu są jakieś sklepy typu gothic, metal???


"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."


Wysłany: 2010-09-21 12:47 Zmieniony: 2010-09-21 13:33

Internetowe:
http://www.rockmetalshop.pl/?gclid=CMfjpeusmKQCFQiRZgodR0HdDQ
http://www.metalhead.pl/
http://www.musicland.sklep.pl/
W necie jest tego więcej.
A poza internetem to zakładasz glaneczki lub trampeczki i podążasz w kierunku centrum miasta. :D Kalorię też przy okazji spalasz xD



Wysłany: 2010-09-21 13:08

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

[quote:956b37cc69="soundasleep"]www.restyle.pl - jest genialny, niskie ceny, ciekawy towar :) [/quote:956b37cc69]

Zgadzam się w 100% :) Osobiście chciałabym większość rzeczy które tam mają ale niestety kasy brak
A teraz jeszcze dorzucili buty z Demonii...


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2010-09-21 13:46

[quote:aa3451ab94="soundasleep"]www.restyle.pl - jest genialny, niskie ceny, ciekawy towar :) [/quote:aa3451ab94]
dokładnie. ze wszystkich zakupów jestem bardzo zadowolona.
polecam


Magic begins with blood.


Wysłany: 2010-09-21 14:28 Zmieniony: 2010-09-21 14:32

[quote:348a228068="Buki2008pl"]Czy w Poznaniu są jakieś sklepy typu gothic, metal???[/quote:348a228068]
może nie gotyckie, ale kila ciekawych rzeczy, związanych z muzyką rockową (płyty, koszulki etc.), tam znajdziesz tj.:

"Rock Long Luck" ul Półwiejska.
http://www.rocklongluck.pl/news.php

"Acid Shop" ul. Ogrodowa, który jednak po zmianie "wystroju" wnętrza mocno stracił na klimacie i na asortymencie (dlaczego?).


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Włocławek Wysłany: 2010-09-26 07:04

epoim (Bicz)
epoim
Posty: 5
Włocławek

A jest ktoś może z włocławka kto zna dobre sklepy bo strasznie trudno coś dostać glany kupuję na http://www.rockmetalshop.pl/ a tak miasto potrafię przejść całe i w żadnym sklepie nic ciekawego nie widzę


staram sie zyc tym czym przyniesie dzien


Wysłany: 2010-09-26 13:34

20 lat mieszkałem we Włocławku i powiem Ci, że nie masz się co nastawiać bo nic nie znajdziesz. Ja też kupowałem rzeczy na rockmetalshop (kiedyś to mieli adres www.koszulki.win.pl ). Kiedyś jeszcze na targowisku miejskim pod zadaszeniem był facet, który handlował takim asortymentem ale czy jest nadal to nie wiem.


"Tonight's the night..."


Włocławek Wysłany: 2010-09-26 22:31

epoim (Bicz)
epoim
Posty: 5
Włocławek

Jeszcze ten facet sprzedaje na rynku ale ma słaby wybór


staram sie zyc tym czym przyniesie dzien


Wysłany: 2010-09-27 21:07

restyle.pl to najlepszy sklep internetowy z gotyckimi ciuszkami jaki znam. mam trochę rzeczy zakupionych od tego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona jedyne zastrzeżenie można mieć do cen niektórych produktów - taką samą koszule jaka jest w ofercie restyle, o wiele taniej kupiłam na ebay(nową z metkami) więc jeśli kasy brak, warto poszukać na ebay u np. sprzedawców z Chin :)



Wysłany: 2010-09-28 19:22 Zmieniony: 2010-09-28 19:23

restyle.pl może i jest bardzo fajny, ale tam są ciuchy tylko dla kobiet...


"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."


Wysłany: 2010-09-28 19:32

Z rockmetalshop.pl to ja zamawiam cały czas...


Jestem inny bo myślę,wierzę w siebie i słucham siebie, inni ludzię nie myślą i wolą słuchac innych


Wysłany: 2010-09-28 19:39

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Niedawno odkryty: http://www.streetcore.pl/
Sporo różnorodnej odzieży, niekiedy przystępne ceny.


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło