Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Gotyckie Sklepy Internetowe. Strona: 3

Wysłany: 2006-12-10 14:16

czuje sie w obowiazku poinformowac was tez o jednym z nowych sklepow...
sklep jest rownierz hm...
analogowy i miesci sie w warszawie, ale istnieje tez w siecie.
nazywa sie on CZARNY CHARAKTER i zostal zalozony przez Czarny Charakter z forum Nightwisha ( moze ktos zna )
adres sklepu
www.czarnycharakter.pl


Urodziłem się by istnieć pomiędzy istnieniami innych istnień. Jako Istnia Istnie Istniejąca Nie mam strachu przed groźbą wieczystej egzystencji Nie mam lęku przed zmorą całego swiata


Wysłany: 2006-12-10 14:51

Mało rzeczy tam narazie jest.
No ale sami napisali, że się wkrótce rozkręcą :P


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2006-12-12 15:18

przeglądnęłam jeszcze raz szybciutko temat i chyba nei pojawił sie link do Atelier Bizarre, kolejny polski sklep

http://www.atelierbizarre.com/
mi się bardzo podobają rzeczy na szyję i paski :) aa no i buty tez fajne są. nie jest tego mnóstwo ale coś można wybrać :)



Wysłany: 2007-01-28 10:13

a ja mam takie małe pytanko...tutaj też się spytam, bo odrobinę na temat :wink:
czy był ktoś może w X-Trax w Berlinie? i jeśli tak, to niech mi ktoś powie, gdzie to tak mniej więcej jest... bo ulica to mi, tak za przeproszeniem, gówno mówi :?


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-28 11:21

Oprócz głównego sklepu X-Trax w Berlinie był jeszcze 1 z przecenionymi ciuchami z wszystkich filii z Niemiec. Miał działać do grudnia, więc prawdopodobnie już go nie ma,ale kto wie... Możesz sprawdzić jak będziesz bo to niedaleko - na piechotę jakieś 10min (Paul Robeson-Straße 45).

A jak masz zamiar poruszać się po Berlinie?

Sklep jest przy dużej ulicy Schönhauser Allee, więc nie jest trudno tam dotrzeć - z mapą jedzie się jak po sznurku.



Wysłany: 2007-01-28 12:58

dziękuję bardzo za rzetelne informacje :D
i podanie kilku dodatkowych, równie przydatnych :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Sklepy Wysłany: 2007-01-28 18:14

Jezeli Jedziesz pociagiem, to z zoo najpiej meterm U9 na Westhafen i potem kolejka S41 albo najpierw s9 na Alexanderplatz i potem U2
Obie trasy to około poł godziny. Sklep jest własnie wzdłuż linii S41 w w kierunku na Südkreuz od Schönhauser Allee - nie da sie przegapic


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-01-28 19:31

na szczęśćie autem, więc mam nadzieję, że trafię :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-28 22:07

Dobrze, ze nie prowadzisz :P


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-01-29 18:29

[quote:97103f491b="Phantom"]Dobrze, ze nie prowadzisz :P[/quote:97103f491b]

ehhh... z tego, co pamiętam, to chyba nie ja oblałam teorię, jak co niektórzy :twisted: tuszowanie swoich braków stereotypami...smutne...czego faceci nie wymyślą, by się nie podbudować na duchu :P :twisted:



a te wszelkie wyprzedaże na prawdę ciekawie wyglądają :wink: już wiem, kiedy dokładnie jechać :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-29 19:05

[quote:3c280ce907="frija"][quote:3c280ce907="Phantom"]Dobrze, ze nie prowadzisz :P[/quote:3c280ce907]

ehhh... z tego, co pamiętam, to chyba nie ja oblałam teorię, jak co niektórzy :twisted: tuszowanie swoich braków stereotypami...smutne...czego faceci nie wymyślą, by się nie podbudować na duchu :P :twisted:



a te wszelkie wyprzedaże na prawdę ciekawie wyglądają :wink: już wiem, kiedy dokładnie jechać :wink:[/quote:3c280ce907]

Moze i oblalem teorie :P ale jazde zdalem spiewajaco :P i nie fikaj mala :P bo dostaniesz klapsa


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-01-30 07:54

[quote:b209854e82="Phantom"]
Moze i oblalem teorie :P ale jazde zdalem spiewajaco :P i nie fikaj mala :P bo dostaniesz klapsa [/quote:b209854e82]

używanie siły, by zatuszować swoje braki (tutaj najwidoczniej w jeździe :P ) jest rozwiązaniem krótkometrażowym :) biedaczek...




Kochana, już koniec offtopa, bo Kuba właśnie bierze siekierę i w kierunku stolicy pomyka :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-30 15:16

lepiej zamawiac przez internet (jenak ci co maja budowe ciala "niewymiarowa" moga miec trudnosci - niestety... )
jednak jak dla mnie najlepiej jest zaprojektowac i uszyc samemu ( nawet przerobic ) - w tedy jest gustownie i odpowiednio :) :D


......Destiny ..... Infinity .... Eternity......


Wysłany: 2007-01-30 16:46

ja uważam, że rozmiar rozmiarowi nierówny... obawiałabym się zamówić gorset z neta... nie wspomnę o spodniach, z których kupnem w realnym świecie mam niemały kłopot. do butów też bym nie miała specjalnie przekonania... chyba, że zna się firmę i wie, jaki rozmiar w tej akurat się posiada :wink:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-01 23:45

Mam pytanie. Czy ktoś wie, gdzie w Szczecinie lub okolicach jest jakiś sklep z odzieżą gotycką albo metal shop? Z racji wieku (niecałe 15 lat :?) jestem jeszcze skazana na kontrolę szanownych staruszków, którzy za nic nie puszczą mnie do Niemiec, a przez internet wolę nie zamawiać, bo jestem, jak to się mówi- "niewymiarowa" i nie chcę zamówić czegoś, co będzie ze mnie spadało



Wysłany: 2007-02-01 23:49

[quote:eaba1c34e5="little_devil14"]Mam pytanie. Czy ktoś wie, gdzie w Szczecinie lub okolicach jest jakiś sklep z odzieżą gotycką albo metal shop? Z racji wieku (niecałe 15 lat :?) jestem jeszcze skazana na kontrolę szanownych staruszków, którzy za nic nie puszczą mnie do Niemiec, a przez internet wolę nie zamawiać, bo jestem, jak to się mówi- "niewymiarowa" i nie chcę zamówić czegoś, co będzie ze mnie spadało ;][/quote:eaba1c34e5]


Z tym pytaniem wg mnie najlepiej bedzie jak zglosisz sie do naszej uzytkowniczki o nicku Kim - jest ze szczecina i pewnie ci pomoze :)

Swoja droga masz chyba najbardziej poukladany opis ze wszystkich mlodych osob na tym portalu....oby twoje posty rowniez trzymaly fason


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-02-02 00:09

Dzięki za radę :) Z pewnością się zgłoszę :wink: Ja mimo, że mieszkam tu od urodzenia, nadal nie wiem gdzie można znaleźć sklepy z jakimiś "sensownymi" ciuchami, czy dodatkami. :roll: Jak na razie, nie pozostaje mi nic innego, niż nauczyć się szyć i samej szyć ubrania :wink:



Wysłany: 2007-02-05 19:22

Ja też jestem ze Szczecina i mam podobny problem niestety...dopiero od niedawna polubiłam gotyk i szukam jakiś sklepów gdzie bym dostała ubrania w tym stylu może ktos wie gdzie je dostane?



Wysłany: 2007-02-05 20:46

[quote:1d6475ea9a="Gothic69"]Ja też jestem ze Szczecina i mam podobny problem niestety...dopiero od niedawna polubiłam gotyk i szukam jakiś sklepów gdzie bym dostała ubrania w tym stylu może ktos wie gdzie je dostane?[/quote:1d6475ea9a]

Polecam przed zadaniem takiego pytania zapoznac sie z poczatkiem tego watku....masz tam wiele sklepow godnych uwagi.


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-02-21 00:32

Racja, coraz wiecej sie robi tych sklepow , szkoda tylko ze te najleprze to zagraniczne .. Troche tak dziwnie zamawiac takie ubrania az z zagranicy, niepewnie. Bo chyba mozna prawda? nie jestem pewna...


...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło