Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Premiera Witajcie w Mroku już jutro. Strona: 1

Artykuł: Premiera Witajcie w Mroku już jutro

Premiera Witajcie w Mroku już jutro Wysłany: 2009-10-20 10:03

Krótkie nagrania z warszawskiej premiery Witajcie w mroku
http://www.youtube.com/watch?v=rZFNft23Fs8

http://www.youtube.com/watch?v=1WSGnjHOvXw

http://www.youtube.com/watch?v=yhAN2IgiwBo


jeśli raz wejrzysz w Ciemność, nigdy nie uwolnisz się od Jej brzemienia. /blood luna.


Wysłany: 2011-04-12 22:14

Odyn_goth (Bicz)
Odyn_goth
Posty: 26
Gorzów Wielkopolski/Poznań

Widziałem ten film ostatnio. Wydał się mi wielce ciekawy i intrygujący. Wiem, że temat stary, ale ja lubię odgrzewać grzanki XP
Nie bardzo rozumiem tych wstawek z gościem gadającym o własnym nawróceniu, chociaż i ta historia jest była interesująca.

Oglądał to ktoś jeszcze?


"Gdy walczysz z potworami, uważaj, aby samemu nie stać się jednym z nich. Gdy patrzysz w otchłań ona również patrzy w Ciebie


Wysłany: 2013-05-03 01:46

fistnaut (Bicz)
fistnaut
Posty: 56
Strg ~ Szcz ~ Poznań

[quote:4160e88cbc="LotusEater"]Czuję ucisk w trzecim oku jak to oglądam.[/quote:4160e88cbc]

A nie zabolało Cię w miejscu wkłucia welfronów?

Lalunia od zabaw igłami powaliła mnie swoją głupotą.



Wysłany: 2013-05-04 16:52

Zgadzam się z przedmówcą w 100%. Od siebie dodam jeszcze,że nie bardzo rozumiem wątek chłopaka, który siłą woli i przy pomocy kartki próbował wywołać deszcz... :D


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-05-04 18:00 Zmieniony: 2013-05-04 18:06

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Rok temu częściowo oglądałem ten film, ale jak jakiś koleś zaczął głosić, że Gothem się jest od urodzenia, to mało brakowało, a spadłbym z krzesła.

nutka666 - Z tym deszczem to chyba jakieś czary były Osobiście nie wierzę w tego typu rzeczy, aczkolwiek tego typu siła wyższa w literaturze i filmach jest ciekawym tematem. Ale bez jaj - kartka+jakieś pierdoły=spowodowanie deszczu..

W filmie pojawił się motyw wampirów energetycznych. Wierzę w negatywną energię, która czasami się pojawia powiedzmy w pociągu. Siada się koło kogoś i ten ktoś się krzywo patrzy, albo zwyczajnie człowiek czuje, że nie jest mile widzianą jednostką i powiedzmy, że tworzy się niemiła atmosfera i taka jakby inna aura. Wszystko w sumie naturalne, ale jak można z powagą na twarzy mówić, że jest się wampirem energetycznym? Zdaję sobie sprawę, że wielu na świecie się za takich uważa, ale osobiście ich postawy nie rozumiem. W książkach tak, ale w życiu rzeczywistym, tak na jawie?


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2013-05-04 18:28

To jednak widzę,że tekst o Gocie nie tylko mnie rozbawił :D.Generalnie nie uważam tego filmu za czas stracony-uważam,że wbrew pozorom warto go obejrzeć(wg mnie m.in. dla wypowiedzi tej pary przedsiębiorców pogrzebowych),ale pewne kwestie są śmieszne..Nie mam na celu urażenia nikogo,jednakże: wampir energetyczny gromadzący energie w kamieniu...(!!!!!)/wspomniane wywoływanie deszczu albo moment kiedy młody chłopaczek wchodzi do tej trumny i dzwoni z komórki do matki z tekstem:"mamo umarłem"(chyba jakoś tak)i zacieszem na twarzy..No soryy,ale to w tych ujęciach było komedią wręcz :). A "wampiry energetyczne" ponoć wysysają Twoją życiową energię;stajesz się słaby,bardziej podatny na stany depresyjne-to nie jest moje zdanie,kiedyś się o tym gdzieś naczytałam. Jednak nie będę się za dużo wypowiadać w tym temacie,bo aż tak obszernej wiedzy w nim nie mam,by dyskutować dalej :)


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-05-04 18:47

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

[quote:901320f18a="nutka666"]To jednak widzę,że tekst o Gocie nie tylko mnie rozbawił :D.Generalnie nie uważam tego filmu za czas stracony-uważam,że wbrew pozorom warto go obejrzeć(wg mnie m.in. dla wypowiedzi tej pary przedsiębiorców pogrzebowych),ale pewne kwestie są śmieszne..Nie mam na celu urażenia nikogo,jednakże: wampir energetyczny gromadzący energie w kamieniu...(!!!!!)/wspomniane wywoływanie deszczu albo moment kiedy młody chłopaczek wchodzi do tej trumny i dzwoni z komórki do matki z tekstem:"mamo umarłem"(chyba jakoś tak)i zacieszem na twarzy..No soryy,ale to w tych ujęciach było komedią wręcz :). A "wampiry energetyczne" ponoć wysysają Twoją życiową energię;stajesz się słaby,bardziej podatny na stany depresyjne-to nie jest moje zdanie,kiedyś się o tym gdzieś naczytałam. Jednak nie będę się za dużo wypowiadać w tym temacie,bo aż tak obszernej wiedzy w nim nie mam,by dyskutować dalej :)[/quote:901320f18a]

Ten facet normalnie bredził o tym gotyku. Nie pamiętam już co jeszcze wygłaszał, ale mój mózg zdążył zakodować, że mądre to nie było.

Z tego wynika, że naszych polityków można spokojnie nazwać wampirami.

Gromadzenie energii w kamieniu? Żeby tylko nikt go nie uszkodził, bo jeszcze wampir się osłabi. Motyw zupełnie jak u Voldemorta z horkruksami w Harrym Potterze ;P


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2013-05-04 18:52

Zważywszy,że ten kamień leżał na schodach,gdzie chodziło mnóstwo ludzi..A jakby ktoś kopnął i kamień by przepadł to jego "życiowa"energia pobrana od przechodzących ludzi też? 3:). Hahaha,nie no nie mogę. Trzeba by było osobiście zapytać tego gościa,co wtedy. Horkruksy-dobre porównanie :)


"Zawsze na siebie zdani, swoje szczęście tworzymy sami"


Wysłany: 2013-06-02 00:13

fistnaut (Bicz)
fistnaut
Posty: 56
Strg ~ Szcz ~ Poznań

A ja właśnie oglądam film i bawię się welfronami xd podzwiam lekarza, który rzekomo pomagał Miss Omedze i jej greckiej laluni wkłuwać welfrony.

Jakby mi, jako lekarzowi ktoś wyjechał z welfronem to bym kijem przegonił.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło