Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Najlepsze Waszym zdaniem MĘSKIE wokale. Strona: 9

Wysłany: 2007-03-11 16:15

No zobacz,trafne spostrzeżenie !
Ale zauważ,że w temacie,ani rozwinięciu go,nie jest wspomniane,jaki ma być typ muzyki ;>



Wysłany: 2007-03-11 22:16

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

A faktycznie x) to chyba powinnam przepraszać teraz na kolanach


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-12 00:51

nicky_nf (Anciliae)
nicky_nf
Posty: 18
Grudziądz / Warszawa

hmmm no w sumie mam kilku faworytów... Jonathan z KoRn, Robert z Machine Head, Chino z Deftones, oczywiście Freddie... od nas faktycznie Piotrek z Comy robi wrażenie... no i muszę wspomnieć o Taffie z Rootwater :D nie darowałby mi jakbym zapomniała (joke) hehe a tak na poważnie to naprawdę fajny wokal ma


nie masz po co żyć?! żyj na złość innym ];>


Wysłany: 2007-03-12 07:26

Ooo tak wielki hołd dla Frediego :D



Wysłany: 2007-03-12 18:57

[quote:72c0d099a8="Bloodwing"]...hmm i jeszcze dorzuce na dokładkę wokaliste Devil Drivera :twisted:[/quote:72c0d099a8]
Dez ma zajefajny głos muszę się zgodzić 8)


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-03-12 19:17 Zmieniony: 2007-03-13 10:12

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:d66043c474="Bloodwing"]Z polskich wokali:
śp. Rysiek Riedel,
Maciej Balcar,


Zagraniczne wokale:

Alexi Laiho z Childrenów,
Kai Hansen z Gamma Ray,
Joacim Cans z Hamerfall
:[/quote:d66043c474]
te typy są naprawde dobre :) bardzo mi sie podoba wkońcu ktos z upodobaniem blusowym ;] a nie olgadac tylko mozna grrrrrrr i wrrrrrrrrr hehehehe:P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-12 22:04

FAFAL Napisał:
[quote:177f604ed2="RhythmOfDragonheart"]
A tak wogóle co bierzecie pod uwage gdy piszecie wasze typy najlepszych wokalistów ??[/quote:177f604ed2]

Zgadzam sie, ze ekspresja, barwa i technika wokalisty sa dla sluchaczy kwestia gustu I kazdy ma tutaj swoja racje

Ja wylacznie kieruje sie umiejetnoscia czystego spiewania nie chodzi mi zupelnie o growling ani temu podobne sprawy Uwazam, ze charczec (bez obrazy) i growlowac umie prawie kazdy, a z czystym (w tonacji) spiewem jest u nas ludzi roznie:D

Hehe, pewnie wlozylem kij w mrowisko:P



Wysłany: 2007-03-13 09:56

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Drak świetnie brzmi szczególnie na żywo.


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-13 21:53

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

niechce sie wymądrzać ale moim zdaniem woklaista huntera niema tak trudnych partii wokalnych żeby wspomniec o nim. Czym on jest przy Hansenie którego tez wymieniłeś ?? Niewiem czy do chórków w Gammie by sie nadał :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-13 22:59

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Ano nie ma co nie znaczy że jest złym wokalistą.
Anyway:
Do każdego stylu muzyki pasują w ogole inne wokale i trudno wymagać żeby np Hansen spełnił się w jakiejś blackowej kapeli...


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-13 23:13

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Hansen ze wzglądeu na swoją skale wokalu i barwe w black metalu hmmm????? to mogło by być bardzo ciekawe, naprawde!! Tu chciałbym usłyszeć go w roli wokalisty zespołu black metalowego


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-13 23:20

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

ok sory wielkie !! :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-14 00:17

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:1b431a0eb3="slatanic"]
Jorn Lande z okresu występów w Masterplan to dopiero klasa. ani jednego fałszu na koncercie Masters Of Rock w Czechach. powtarzam. ani jednego fałszu!! a partie wokalne może wybitne to nie ale na bardzo wysokim poziomie[/quote:1b431a0eb3]
slatanic ty już być cicho nawet o tym chopie niewspominaj bo to jest tak fenomenalny wokalista że tu nawet niema o czym dyskutowac już sie metalmani nieumie doczekac by go usłyszeć live


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-04-24 18:20

Sidonius (Bicz)
Sidonius
Posty: 15
Skierniewice

<mysli>
Mi sie podoba wokal Chestera Benningtona, Tila, Jonathana Davidsa....no i jeszcze Davida z Disturbed


gorzej byc nie moze.... no chyba ze zacznie padac deszcz


Wysłany: 2007-04-25 08:04

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

KoRn no nie ten wokalista skrzeczy moim zdaniem jak zażynana świnia, a Disturbed mogę posłuchać ale te wokale są takie... pospolite... i za bardzo się nie wyróżniają.


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


niejest tak zle z kornem hmm Wysłany: 2007-04-25 22:56

:P no np dave musain z megadeth uwielbiam jego wokal pozatym np Sal LoCoco z sworn enemy disturbed da sie słuchac fakt wokal niejest doskonaly ale niezly no i gosciu z killswith'a tez jest dobry zapomnialem jak on ma nieleza mi8 texty troche hhhehehe

------

Mustain :)


[color=yellow:b3a64219e5]Nie dubluj postów, korzystaj z edycji postów.
Sugerowałbym też przeczytanie wątku od początku, bo o Davie była już mowa jednak, rozumiem, że to Twój typ i chcesz o tym poinformować.
I pisze się Mustaine :wink:

Z[/color:b3a64219e5]


If there's a new way I'll be the first in line But it better work this time Can you put a price on peace?


Corey Taylor Wysłany: 2007-04-28 13:02

Corey Taylor ze Slipknot Chester Beninghton z LP (CHOCIAŻ TO NU-METAL) :twisted: :P


aVe


Wysłany: 2007-04-28 13:06

[quote:e4dd96f778="Kirke_Femme_Fatale"]Ville Valo ( HIM ) :lol:
zartuje oczywiscie :P

Disturbed - calkiem calkiem :P
J. Gordon !
Hmm...Wokalisci : Riverside, Coma, COF, hmm dalej nie przychodzi mi nikt do glowy :P Ale znalazlo by sie troche tego :)[/quote:e4dd96f778]


Ville Valo głos ma ładny ale piosenki tandetne ;'p



Wysłany: 2007-04-28 20:13

[quote:cc935e2d9d="Saithis"][quote:cc935e2d9d="Kirke_Femme_Fatale"]Ville Valo ( HIM ) :lol:
zartuje oczywiscie :P

Disturbed - calkiem calkiem :P
J. Gordon !
Hmm...Wokalisci : Riverside, Coma, COF, hmm dalej nie przychodzi mi nikt do glowy :P Ale znalazlo by sie troche tego :)[/quote:cc935e2d9d]


Ville Valo głos ma ładny ale piosenki tandetne ;'p[/quote:cc935e2d9d]

taaaaa... ciekawe czy umiałabyś napisać takie teksty.... już to widzę...

-----

noooo... pochwal się swoim głosem.......


[color=yellow:cc935e2d9d]Po pierwsze, nie pisz posta jednego pod drugim (opcja "edytuj", skorzystaj z niej jak chcesz coś dopisać).
Po drugie, bez takich uwag do użytkowników, po co to komu. Zamiast dogryzać innym sama byś wniosła coś do rozmowy.Trochę kultury.

Z[/color:cc935e2d9d]


Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie.


Wysłany: 2007-04-29 12:04

Najlepszy meski wokal ma wokalistka Arch Enemy :rotfl: :evil: :evil: :lol: :lol:



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło