Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

starszy heavy. Strona: last

starszy heavy Wysłany: 2009-09-22 13:29

może jest więcej takich osób jak ja, które gustują w dobrym heavy czy glam z lat 80,90 i czasami 70? jakie znacie dobre grupy? krążki jakich zespołów się u was kręcą? :wink:



Wysłany: 2009-09-22 13:59

Oczywiście że się znajdą Ja osobiście z takich kultowych zespołów to preferuje : AC/DC,Black Sabbath, Guns N'Roses, Iron Maiden,Judas Priest,KAT-a także bym zaliczył tutaj,Led Zeppelin, Motorhead, Scorpions,Saxon no i Turbo


Trzy są rycerza przymioty święte: czystość w miłości i prawdzie; cześć rycerska moc uczynku rodząca; sprawność oręża, ku obronie słabych i przestrodze niesprawiedliwych


Wysłany: 2009-09-22 15:27

Czasami zdarza mi się posłuchać Judas Priest albo Black Sabbath. A jak mam nastrój, to lubię Led Zeppelin :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-09-22 19:59

Oo, zdecydowanie Running Wild, szczególnie album "Port Royal", mistrzostwo heavy metalu...

I King Diamond...


"The fear is not the fate I seek. My destiny will build upon, the mighty turbulence beyond. If I fall I will rise again"


Wysłany: 2009-09-23 05:46

O taaak,King Diamond rządzi...i Mercyful Fate też :lol:

Ja bym do swoich faworytów dołożyła Demons&Wizards,a tym samym Blind Guardian.Zobacz starsze płyty Tarot'a.Ja wolę te późniejsze ,ale Tobie powinny spasować. Z resztą masz linka :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=HFXcvqgWkHw&feature=related



Wysłany: 2009-09-23 22:42

callmeadog (Anciliae)
callmeadog
Posty: 34
Warszawa / Wrocław

Whitesnake - czysta rewelacja... Szczególnie 'Still of the Night'. No, i Tawny Kitaen...

Nikt nie wymienił Danzig i Motörhead z doskonałym teledyskiem do 'Kill by Death'.

Swego czasu wsłuchiwałem się w speedmetalowy duet Cacophony - solówki równie wystrzałowe co fryzury.

A na koniec prawdziwy rodzynek - Manowar! Tego zespołu nigdy nie można brać na poważnie. Rycerzyki w skórach...


Stay Negative!


Wysłany: 2009-09-24 12:42

Iron Maiden, AC/DC, Gunsi,Black Sabbath, Motorhead i sporo innych



Wysłany: 2009-09-24 19:54

Oczywiście nikt nie słucha Accept - tylko ja jestem taki poryciuch żeby ich pamiętać :P


Co nas nie zabije, to nas sponiewiera.


Wysłany: 2009-09-24 20:02

tiaaa, heavy ... !!! ACCEPT ACCEPT ACCEPT !!! na pewno Savatage (Krzysiek Oliva wymiatał !!!), na pewno MerCYCful Fate, na pewno King Kong Diamond do 1990 r., na pewno Running Wild do "Black Hand Inn", heavy-thrashowy Toxik ... poki co tyle mi na myśl przychodzi ...

aha, a wspominałem o ACCEPT :lol: :?:


.


Wysłany: 2009-09-24 20:37

Helloween!
A poza tym sporo polskich rzeczy. Pamiętacie STOS, WILCZY PAJĄK, DESTROYER, starocie TURBO???
To były piękne czasy. Muzyka miała w sobie więcej duszy...


Jeśli walczysz masz szansę przegrać, lecz jeśli nie walczysz nie masz szans wygrać.


Wysłany: 2009-09-25 15:05

[quote:d74abf852c="Zwierzu"]Helloween!
A poza tym sporo polskich rzeczy. Pamiętacie STOS, WILCZY PAJĄK, DESTROYER, starocie TURBO???
To były piękne czasy. Muzyka miała w sobie więcej duszy...[/quote:d74abf852c]

świetne zespoły , do dzisiaj za nimi przepadam szczególnie za Turbo i Wilczym Pająkiem,aaa i jeszcze był Lord Vader :D no cóż muzyka jak wino :D



Wysłany: 2009-09-26 04:26

SAMAEL66 (Bicz)
SAMAEL66
Posty: 77
Bielsko-Biała Inowrocław (Finlan...

można by chyba jeszcze dopisać Hetmana


życie nie składa się z wdechów i wydechów życie to chwile które zapieraja dech w piersi


Wysłany: 2009-09-26 16:53

Tak z lat 90 to będzie anorexia nervosa, moonspell :lol: , demons & wizards też nieźle brzmią, aura noir się także o uszy obiło.



Wysłany: 2009-09-26 20:23

[quote:ab7200497b="Zwierzu"]Helloween!
A poza tym sporo polskich rzeczy. Pamiętacie STOS, WILCZY PAJĄK, DESTROYER, starocie TURBO???
To były piękne czasy. Muzyka miała w sobie więcej duszy...[/quote:ab7200497b]

Tak i jeszcze był Dragon.



Wysłany: 2009-09-27 16:40

dorzucę jeszcze Non Iron :D



Wysłany: 2009-09-27 19:47

Kurczę właśnie obejrzałem sobie koncert IRON MAIDEN z zeszłego roku. Dziadki trzymają formę. Wszyscy są po pięćdziesiątce, ale ruchu scenicznego to im nie brak. Chylę czoła...


Jeśli walczysz masz szansę przegrać, lecz jeśli nie walczysz nie masz szans wygrać.


Wysłany: 2009-10-03 15:53

no i TSA też zawsze byli nieźli :D

a Ironów to chętnie bym zobaczyła jeszcze raz na żywca :D



Wysłany: 2009-10-09 12:50

[quote:a5c329ea18="shadowhall"]no i TSA też zawsze byli nieźli :D
[/quote:a5c329ea18]
TSA do dziś wymiata. Tej energii i radości z grania mogłoby im pozazdrościć wiele młodych zespołów.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-10-09 13:12

Uriah Heep ! :)


Sic itur ad astra !


Wysłany: 2009-10-09 21:01

Pamiętam jak parę latek temu nasz klasyk wydał płytkę której słucha się jak we wczesnych latach 90.
TURBO - TOŻSAMOŚĆ.
Jak dla mnie genialny powrót do przeszłości...


Jeśli walczysz masz szansę przegrać, lecz jeśli nie walczysz nie masz szans wygrać.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło