Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Type O Negative - Slow, Deep And Hard. Strona: 1

Artykuł: Type O Negative - Slow, Deep And Hard

Wysłany: 2009-08-26 12:13

No proszę, cóż za zachęcający tekst.
Mam ten album do dyspozycji ale za pierwszym razem nie przypadł mi jakoś do gustu. Być może rzeczywiście jest zbyt męski :wink:
Po przeczytaniu jednak recenzji wezmę poważnie pod rozwagę ponowne skosztowanie 8)


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-08-26 12:25

Kapitalny album! Długo mi zajęło przekonanie się do niego ale w końcu z, którymś tam razem zaskoczyłem. Uwielbiam z niego Prelude To Agony i Gravitational Constant. Kapela [b:323fee0f0a]Gardens Of Gehenna[/b:323fee0f0a] zagrała Prelude To Agony i ta wersja w ich wykonaniu jest na albumie [b:323fee0f0a]Tribute To Type O Negative - Blood, Sweat and Tears[/b:323fee0f0a]. Polecam :)


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Re: Type O Negative - Slow, Deep And Hard Wysłany: 2009-08-29 20:04

[quote:bb48996883="Dementia"]Doskonale pamiętam ten czas kiedy ten zespół miał swoich zwolenników w środowisku punk i hardcore.
Mając na myśli dokonania Carnivore było to całkowicie zrozumiale i normalne.Zresztą w NY grało w ten sposób sporo zespołów i nie był to jakiś tam nowy styl, czy cóś
oryginalnego, bo tak grali Sheer Terror , Enrage , Life Of Agony i kupa innych brooklyńskich miśków.
Trudno mi trochę zrozumieć drogę po " Bloody Kisses ", choć to świetny album , ale tył płyty jest wymowny : "Don't Mistake Lack of Talent for Genius"[/quote:bb48996883]

No właśnie ten album to ewidente przedłużenie muzyki (oczywiście miejscami złagodzone), którą Pete & Spółka robili za czasów Carnivore. Kto zaczął słuchać ToN od "Bloody Kisses" lub póżniej dla tego ta płyta może się wydawać w ich dyskografi "płytą dla chłopców" :wink: . W każdym bądź razie bardzo dobry i mocny (dosłownie i w przenośni) krążek - idealny (z perspektywy czasu patrząc) debiut.


Keep Talking...


Wysłany: 2009-10-23 00:02

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

Na DigiPack jest jeszcze jeden utwór:
"Hey Pete", będący coverem "Hey Joe" Hendrix'a


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2009-10-23 22:03

callmeadog (Anciliae)
callmeadog
Posty: 34
Warszawa / Wrocław

K'woli ciekawostki - wiecie co przedstawia okładka 'Slow, Deep and Hard'?

P.S. Album jak najbardziej rewelacyjny.


Stay Negative!


Wysłany: 2009-11-08 14:26

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

[quote:2933d65500="callmeadog"]K'woli ciekawostki - wiecie co przedstawia okładka 'Slow, Deep and Hard'?

P.S. Album jak najbardziej rewelacyjny.[/quote:2933d65500]

Jeśli to prawda, to zdjęcie RTG penisa wchodzącego do vaginy. :D


Chosen by death don't disagree.


Wysłany: 2009-11-10 09:37

[quote:6e9f499976="AbrimaaL"][quote:6e9f499976="callmeadog"]K'woli ciekawostki - wiecie co przedstawia okładka 'Slow, Deep and Hard'?

P.S. Album jak najbardziej rewelacyjny.[/quote:6e9f499976]

Jeśli to prawda, to zdjęcie RTG penisa wchodzącego do vaginy. :D[/quote:6e9f499976]

Jeśli już to stylizowane na taki obraz...za pomocą rtg nie uzyskamy obrazu tkanek miękkich, co najwyżej guzy nowotworowe które stanowią bardziej zbitą masę w otoczeniu zdrowej tkanki.


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-11-10 23:46

callmeadog (Anciliae)
callmeadog
Posty: 34
Warszawa / Wrocław

Nie jestem lekarzem, ale jest to zdjęcie penisa u wrót... RTG to na pewno nie jest.
Kolejna zatem Type'owa zagadka - co przedstawia okładka [color=green:1534abfa7f]'The Origin of the Feces'[/color:1534abfa7f]?


Stay Negative!


Wysłany: 2010-01-19 16:16

AbrimaaL (Primogen)
AbrimaaL
Posty: 360
Atro City Veschova

[quote:dc6b70fe6f="callmeadog"]Nie jestem lekarzem, ale jest to zdjęcie penisa u wrót... RTG to na pewno nie jest.
Kolejna zatem Type'owa zagadka - co przedstawia okładka [color=green:dc6b70fe6f]'The Origin of the Feces'[/color:dc6b70fe6f]?[/quote:dc6b70fe6f]

Pierwsza okładka (wycofana) przedstawiała podobno anusię, na nowej są jakieś pokraczne stwory.


Chosen by death don't disagree.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło