Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Wakacje z dragami. Strona: last

Artykuł: Wakacje z dragami

Wakacje z dragami Wysłany: 2009-08-21 10:57

Czekam na Wasze krytyczne oceny. Piszcie o wszystkim, jaki jest styl, fabuła, czy tekst wciąga czy nudzi. Każdy kreatywny komentarz wezmę do serca - i pod uwagę przy pisaniu kolejnych opowiadań.



Wysłany: 2009-08-21 13:29

Mnie wciagnelo..i szczerze mowiac chcialabym przeczytac ciag dalszy
Czepiac sie nie bede gdyz opowiadania ..ich stylistyka itp to nie moj konik,wiem tylko ze czyta sie z zaciekawieniem :D


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2009-08-24 02:09

Humor taki jaki lubię, przyjemnie i lekko się to opowiadanko czyta :) no i czekam na ciąg dalszy, bo wciąga 8)
Tylko ten tytuł...brzmi jak tytuł powiastki dla nastolatków :lol: choć w sumie to jest taka wakacyjna przygoda. Z dragami.


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-09-03 20:45

Niestety ciężko mi idzie wymyslanie chwytliwych tytułów. Ale jeszcze trochę popiszę, przybędzie mi expa to może wzrosnie mi pisarski skill;P Za to ciąg dalszy opowiastki właśnie wysłałem:) I czekam na komentarze!



Wysłany: 2009-09-06 18:02

Strasznie duzo bledow gramatycznych i stylistycznych...

Imo tresciowo ujdzie, czytalo sie o wiele gorsze.


Moje motto jest zbyt mroczne by je tutaj zapisać.


Wysłany: 2009-09-07 09:41

Wytknięcie błędów pozwoli mi uniknąć ich w następnych opowiadaniach ;P



Wysłany: 2009-09-07 12:53

Glownie dzialania na przecinkach. W niektorych miejscach ich brak, w niektorych znowu sa zbedne a czasami zastepujesz je kropka. :D


Moje motto jest zbyt mroczne by je tutaj zapisać.


Wysłany: 2009-09-07 22:05

To się raczej nazywa interpunkcja, a nie gramatyka i stylistyka z tego co pamiętam... Choć pewnym być nie mogę, szkoła dawno była a ze mnie żaden autorytet w tej dziedzinie;P Ale fakt, że z przecinkami mam przygody i perypetie od czasów podstawówki.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło