Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Knock Out Festival. Strona: 1

Artykuł: Knock Out Festival

Knock Out Festival Wysłany: 2009-04-02 08:33

Została już uruchomiona oficjalna strona festiwalu:

http://www.knockoutfest.pl/

Na niej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje o festiwalu, zespołach, cenach biletów, polu namiotowym oraz innych noclegach.

Doszedł także następny zespół:

Proghma-C
http://www.darkplanet.pl/Proghma-C-31755.html


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2009-04-02 08:52

dałabym sobie głowę uciąć, że temat dotyczący tego festu już był

anyway - dojdą jeszcze 3 bomby - ale nie mogę nic powiedzieć, bo mnie zastrzelą - oczywiście w składzie będzie Frontside również.

Póki co line-up wygląda następująco:

Testament
Meshuggah
Cynic
The Dillinger Escape Plan
Hatesphere
Blindead
Horrorscope
Proghma-C

Bilety/karnety:

- Jednodniowe:
do 30.06 - 100 zł
od 01.07 - 120 zł

- Dwudniowe:
do 30.06 - 175 zł
od 01.07 - 200 zł

- Dwudniowe + pole namiotowe:
do 30.04 - 180 zł (tylko 200 sztuk - limit)
od 01.05 - 220 zł

Tak więc cena jest bardzo przyzwoita jak na takie zespoły i na fakt, że teraz wszystko poszło w górę.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-03 11:33

[quote:93c550ce1c="cross-bow"]dałabym sobie głowę uciąć, że temat dotyczący tego festu już był [/quote:93c550ce1c]

Tak, był już taki temat. Chciałam tam dalej toczyć dyskusję, ale pewien użytkownik, delikatnie rzecz ujmując, spartolił ten temat, nadając inny tytuł wydarzeniu :P Wolałam zacząć od nowa

Czy trafiłam z tą jedną bombą, zwaną Apocalyptica?
Oficjalnie ten band dołącza do składu.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2009-04-03 11:38

no powiedzmy ale generalne będzie taki jeden band, że coponiektórzy powiem brzyko "osrają się" z radości

do składu tak jak mówiłam doszedł też Frontside.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-05 07:45

Dochodzi VOIVOID :) i tym sposobem mamy Gwiazdę :) i obsranych co poniektórych :)

Info: http://www.voivodfan.com/


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-05 07:48

Ciekawe kto zamiast Piggyego bedzie grał ... :roll: to juz nie ten sam voivod bedzie ;P


.


Wysłany: 2009-04-05 08:03

jezdza z Danielem Mongrainem na gitarze :)


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-10 09:06

Doszedł Huge CCM jak ktoś był na trasie Vansa to mógł spotkać - można ich zobaczyc w naszej galerii: http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&op=show_photo&id=66497

a posłuchać:
www.myspace.com/hugeccm
www.hugeccm.com


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-10 09:08

[quote:7df80cace9="cross-bow"]jezdza z Danielem Mongrainem na gitarze :)[/quote:7df80cace9]

o kurwa 8O Mongrain to chyba teraz najlepszy kanadyjski rzeźnik wiosłowy 8O


.


Wysłany: 2009-04-10 09:49

Podział na dni:

11 lipca (sobota)
Apocalyptica
Voivoid
Cynic
Horrorscope
Proghma-C
HugeCCM

12 lipca (niedziela)
Testament
Meshuggah
The Dillinger Escape Plan
Hatesphere
Blindead
Frontside


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-04-10 10:59

Kurde na Testamenta musze sie przejść jak nic:D. Niestety przegapiłem go 2 lata temu na Mańce więc przyszła pora nadrobić zaległości:). Mimo to jest jeden zespół, którego nie chciałbym tam zobaczyć - a jest nim Dillinger Escape Plan. Dla mnie osobiście gówniany zespolik, którego naprawde nie trawie.


Wszystko się kiedyś kończy


Wysłany: 2009-06-14 14:48

ja nie jade, ale chciałbym sobie zadedykować zakonczenie "Electric Red" w wykonaniu Meshuggah :D :D :D :D


.


Wysłany: 2009-06-14 19:42

[quote:67feb4b606="jedras666"]Mimo to jest jeden zespół, którego nie chciałbym tam zobaczyć - a jest nim Dillinger Escape Plan.[/quote:67feb4b606]
wystarczy nie patrzeć.


co do festiwalu to wybieram się tam bo jak dla mnie skład jest powalający. 7 z tych kapel obejrzę z bardzo duża przyjemnością;]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2009-06-25 09:02

no ja jadę na 100%, bo jakbym mogła inaczej :) już się nie mogę doczekać.


"Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo, na którą trafisz".


Wysłany: 2009-06-29 18:07

bardzo dobrze, że został przeniesiony


Szczęście to sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy...


Wysłany: 2009-06-29 18:26

przynajmniej nikogo nie zaleje - ja uważam, że to dobry pomysł.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-30 09:12

lol - nie no bo na wolnym powietrzu nie może się przytrafić upał, który doprowadzi do tego, że wszyscy będą mięli dość. LITOŚCI... btw. nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że organizatorzy zadbali o komfort takich osób jak Ty - i mając opaskę festiwalową będziesz mógł do woli wyłazić i włazić na teren imprezy.


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2009-06-30 20:56

Zwłaszcza,że ostatnio często w Polsce zdarzają się burze deszcze itp. Chyba wole jednak być wtedy pod dachem.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2009-07-01 06:10

Oj Raven się biedny rozpuści :P Albo buciki zamoczy :P

Ev


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2009-07-08 12:53

A Ty się cwaniaro nie wypowiadaj jak nie jedziesz tylko sobie bezpiecznie w Poznaniu zostajesz :P

Ja już mam bileciki w ręku i ciesze się że nie będę stał np. na Testamencie jak srający kot na puszczy w czasie gradobicia bo AKURAT jak będzie mi zależało na kapeli to się rozpada jak w potopie biblijnym :P

PS. Wybiera się kto może z Poznania w piątek rano?


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło