Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Hunter. Strona: 1

Artykuł: Hunter

Hunter Wysłany: 2009-03-29 17:39

Nie mogę się doczekać. Nowa płyta zapowiada się ciekawie. Z przyjemnością wysłucham na żywo :)


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Hunter Wysłany: 2009-03-30 11:44

Huntera mozna nie lubic ale trzeba szanowac :) tak tak chlopaki wydawali na poczatku plyty wlasnym kosztem i pomimo ze ludzie ich lubili nikt nie chcial i wydawac a oni parli do przodu i za to WIELKI SZACUN :))


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-03-30 13:48

[color=red:c94952efc1]Posty naruszające regulamin usunięte. Jeśli kogoś nie interesuje dyskusja lub nie potrafi/chce wypowiadać się w danym temacie bez użycia wulgaryzmów zapraszam do innych tematów zostawiając ten temat w spokoju. [/color:c94952efc1]


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2009-03-30 13:58

A u mnie grają w środę 1.04 i będę na koncercie.
Doceniam i szanuję Huntera na swój sposób.


"Gdy poczujesz ból nie będziesz się bać,nic nie bedziesz czuć,odrodzisz się na nowo..."


Re: :) Wysłany: 2009-03-30 20:56

Ja lubie Hunter'a pomimo tego, że czasem nie rozumiem ani słowa :wink:
Ale szacunek to trzeba mieć jednak :) A ja chyba sobie zamówie nową płytke :)


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Re: Hunter Wysłany: 2009-03-31 07:02

[quote:46f1bf62d6="Sumo666"]Huntera mozna nie lubic ale trzeba szanowac :))[/quote:46f1bf62d6]

[quote:46f1bf62d6="thistle89"]Ale szacunek to trzeba mieć jednak Smile[/quote:46f1bf62d6]

Szacunek dla każdego zespołu, który sam wydawał sobie płyty jest "lekką" przesadą. Nie robili tego za darmo i dla zbawienia świata, ale mieli z tego własne korzyści. Chcieli się wybić ,więc musieli zainwestować. Skąd tu niby brać szacunek za to?
Analogicznie, gdyby Jola Rutowicz nagle zaczęła wydawać płyty i robiła by to sama przeciwko całej Polsce, nie poddając się i prąc do przodu to czy także byście ją szanowali?


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2009-03-31 08:56

[quote:e6334cce41="Kapitan_Mineta"]bo nie rozumiem czemu mój post został usunięty, skoro był on na temat zespołu, o którym ten temat jest... ale rozumiem że nie można pisac negatywnych opinii na temat zespołów lubianych przez moderatorów tego forum :roll: Hunter to żenujący pseudo metal dla hippisów z przystanku woodstock i będę to zawsze powtarzał. Szanować też nie mam ich zbytnio za co. Za to że grają 20 lat i wydawali sobie sami płyty? Pfff, wielu znam takich... Swoją drogą to którą płytę sobie niby wydali sami? Debiut, którego nawet nie znają obecni fani Huntera, myślący że ten band gra od zaledwie kilku lat i wydał ze 2 płyty??[/quote:e6334cce41]
Gwoli ścisłość to twój post obrażał fanów i świadczył o twoim, jakże wysokim, poziomie wychowania. I to ja zgłosiłam na niego skargę, także się głupio nie mądruj,jak nie wiesz o co chodzi.
Nie będę dalej dyskutować dla kogo jest Hunter,bo poziom twoich wypowiedzi zmusiłby mnie do zniżenia się w okolice moich kostek,a nie chce mi się gimnastykować i specjalnie odmóżdżać,bo nie jesteś tego warty.
Obecni fani Huntera,tak na koniec, dzielą się na piszczące nastki i tych, którzy byli z zespołem od wydania pierwszej płyty. Druga grupa zna Requiem bardzo dobrze i domaga się grania utworów z tego albumu na koncertach. Pierwsza niekoniecznie, ale takie czasy.
Podsumowując, nie rób z siebie liliputka o umyśle ameby i wypowiadaj się na tematy o których masz jakiekolwiek pojęcie, bo krytykować potrafi każdy, tylko trzeba jeszcze wiedzieć o czym się mówi.


Co do szacunku, to zespół szanuje się za podejście do fanów, teksty, światopogląd, muzykę etc. A pan "świetny" moderator znowu wypalił ni z gruszki ni z pietruszki, myśląc że wypowiedział się inteligentnie,a znowu mu nie wyszło.... :P

Pozdrawiam,Ev 8)


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


:) Wysłany: 2009-03-31 09:22

Zgadzam się z przedmówcą :)
Pozdrawiam K.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-03-31 09:36

th
Chodziło mi o zwykły szacunek - nie za to co zrobili czy coś tam, ale o szacunek w sensie bez takich obelg.
Można napisać - nie lubię ich, bo... -
ale nie, żeby zaraz pedalstwo itp.


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-03-31 10:48

[quote:36b20d2173="Ev"]
Co do szacunku, to zespół szanuje się za podejście do fanów, teksty, światopogląd, muzykę etc. A pan "świetny" moderator znowu wypalił ni z gruszki ni z pietruszki, myśląc że wypowiedział się inteligentnie,a znowu mu nie wyszło.... :P

Pozdrawiam,Ev 8)[/quote:36b20d2173]

Ja rozumiem Ev za co można szanować zespół, ale aby ich szanować za te wszystkie rzeczy trzeba najpierw ich dobrze poznać. Ktoś kto nie lubi ich muzyki nie ma zamiaru zaznajamiać się z ich tekstami, światopoglądem, podejściem do fanów etc. Stąd stwierdzenie że "można nie lubić muzykę zespołu, ale trzeba ich szanować" zaprzecza sobie. Wątpię byś chciała się zaznajamiać z jakimś projektem electro nawet jeśli byliby świetnymi ludźmi i zasługiwaliby na Twój szacunek.
Ale myślę, że niepotrzebnie się tu produkuję bo po prostu czepiasz się mojej osoby a nie mojej wypowiedzi co jest już stałym standardem - najwyraźniej nie potrafisz się od tego uwolnić.

[quote:36b20d2173="thistle89"]Chodziło mi o zwykły szacunek - nie za to co zrobili czy coś tam, ale o szacunek w sensie bez takich obelg.
Można napisać - nie lubię ich, bo... -
ale nie, żeby zaraz pedalstwo itp.[/quote:36b20d2173]

Z tym się zgadzam całkowicie. Zapomniałem, że był post Kapitana_Minety wcześniej i odniosłem te wypowiedzi jako do ogółu i do tego "wyższego stopnia" szacunku.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2009-03-31 12:59

[quote:8f3c17c100="Kapitan_Mineta"][quote:8f3c17c100="zet"]
Podsumowując, nie rób z siebie liliputka o umyśle ameby i wypowiadaj się na tematy o których masz jakiekolwiek pojęcie, bo krytykować potrafi każdy, tylko trzeba jeszcze wiedzieć o czym się mówi.[/quote:8f3c17c100]

no własnie muzyka to jedna z nielicznych rzeczy, o których mam pojęcie, toteż wiem własnie o czym mówię :D ja znam muzykę Huntera od początku, dobrze pamiętam gdy wydali debiut, znam też nowsze płyty, więc myślę że jednak mam prawo się wypowiedzieć o tym zespole. po prostu nic ciekawego jak dla mnie, tak jak Coma, którą też się wszyscy zachwycają z do dziś nie znanych mi powodów.
a zgłaszanie moich wypowiedzi do moderatorów to już szczyt frajerstwa. ja jakoś nie zgłaszam jak jakiś debil pisze tutaj od czasu do czasu, że rap to nie muzyka i słuchają go debile :roll: to dopiero jest wypowiadanie sie na tematy, o których się nie ma bladego pojęcia.


PS. A tak swoją drogą, to pisze się Bauhaus, a nie BauCHaus, znawco :lol:[/quote:8f3c17c100]
A nie mogłeś tak powiedzieć na początku, tylko trzeba było rzucać mięsem ? Nikt nie miał pretensji do Ciebie, że nie lubisz Huntera, tylko o styl twojej wypowiedzi.


Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret!


Wysłany: 2009-03-31 13:05

[quote:73a274048c="th"]Ale myślę, że niepotrzebnie się tu produkuję bo po prostu czepiasz się mojej osoby a nie mojej wypowiedzi co jest już stałym standardem - najwyraźniej nie potrafisz się od tego uwolnić. [/quote:73a274048c]
lol :lol: :lol:
Nie pochlebiaj sobie :lol: czepiam się twojej wypowiedzi,bo jest infantylna i tyle. :lol:
Najgorzej jak się komuś coś wydaje, a ty wszelki krytki odnosisz od razu do siebie a nie do bzdur, które piszesz.
[quote:73a274048c="Kapitan_Mineta"]
a zgłaszanie moich wypowiedzi do moderatorów to już szczyt frajerstwa. ja jakoś nie zgłaszam jak jakiś debil pisze tutaj od czasu do czasu, że rap to nie muzyka i słuchają go debile :roll: to dopiero jest wypowiadanie sie na tematy, o których się nie ma bladego pojęcia.


PS. A tak swoją drogą, to pisze się Bauhaus, a nie BauCHaus, znawco :lol:[/quote:73a274048c]
Och,wzruszyłam się. Jak już zostało stwierdzone przez CrommCruaich czepiłam się tylko dlatego,że twoja wypowiedź była nie na miejscu. A moderatorzy są po to żeby im marudzić.

A to p.s.to nie wiem do kogo, więc nie skomentuję :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


:) Wysłany: 2009-03-31 13:18

moze i sie znasz ale twoje wypowiedzi (wiemy jakie) o tym nie swiadcza.


If i can`t be my own i feel better dead.


Wysłany: 2009-03-31 14:08

Znów DP pokazuje swój poziom... Kloszardowy :twisted: niestety. Ja np bardzo nie lubię Huntera i tak jak Kpt.Mineta uważam,że to żadna rewelacja ale nigdy nie obrażałbym za to jego fanów.Twój styl wypowiedzi Mineta i bycia na tym forum określił kiedyś gdzieś tam ładnie użytkownik o imieniu Pan. Jak zaczniesz walić mięsem i próbować być kontrowersyjnym to na pewno Cię zauważą. Bez tego raczej byś nie zaistniał prawda? Co do szacunku do kapel i ludzi w nich grających-osobiście znam co najmniej 2-3 muzyków grających HC grindcory i inne takie za którymi to gatunkami średnio przepadam, ale te 2-3 jednostki ludźmi są świetnymi i szacunek do nich,że potrafią się zdystansować do muzyki i nie patrzeć przez pryzmat "nie lubisz tego co ja gram/czego słucham jesteś głupim pseudometalowcem/hiphopowcem/ innym -owcem :D" To jest dopiero sztuka- mieć dystans i wziąć coś na zimno. Th jako moderator powinien wiedzieć to najlepiej. Pozdrawiam.


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło