Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Nergal kontra Nowak - ciąg dalszy. Strona: 1

Artykuł: Nergal kontra Nowak - ciąg dalszy

Nergal kontra Nowak - ciąg dalszy Wysłany: 2008-11-25 19:01

Drac-Moongroow (Matuzalem)
Drac-Moongroow
Posty: 146
Zielona Góra (okolice)

Ja powiem tyle: "Nergal, trzymaj tak dalej!".
Przesadzają... oni mogą głosić swoją religie i wyznania?
Każdy ma swoje poglądy. Wku**ia mnie ten jakiś komitet przeciwko sektą. Przez nich właśnie nie odbyły się koncerty... ale to nie tylko.


"Dracofobijna przypadłość Moongrowasydy"


... Wysłany: 2008-11-25 19:16

Przecież pan Nowak musiał w jakiś sposób zaakcentować swoją obecnośc... ten typ tak ma po prostu.



Wysłany: 2008-11-25 19:43

Pan Nowak to osoba, która wywołała małą wojnę na zeszłorocznym Hunterfescie. Festiwalu nie popsuł, i Behemoth, i Romek z Katem zagrali. Na nic zdało sie to jego bulgotanie. :twisted:

Niech Pan Nowak zajmie się swoją "świętą dupą" i zostawi w spokoju ludzi ze swoimi poglądami. Jeśli uważa on, że dwa zespoły grające metal są zagrożeniem dla jego religii i fanatycznej wiary katolików to jakże mała i słaba musi być ta wiara. 8)

Być może się powtarzam ale nicto :D



Wysłany: 2008-11-25 19:47

[quote:a86cc2995c="Paskievicz"][quote:a86cc2995c="_ina_"]trzeba było dodać, że będą gwałcić wszystkie dziewice, które przyjdą na koncert :lol:[/quote:a86cc2995c]
dziewice w tym wymiarze nie istnieją :idea:

[/quote:a86cc2995c]

Nie bądź tego taki pewien.. :wink:



Wysłany: 2008-11-25 20:12

Pomijając, która strona wyjdzie zwycięsko z tego procesu, pragnę wyrazić swoje zdanie, które w tej kwestii przedstawia się następująco: to co zrobił (...) nergal, nie jest niczym pionierskim i odważnym. Znany już jest ten sposób zwracania na siebie uwagi, przez różnej maści "artystów". Czy to będą 'ukrzyżowane jaja', czy potargana biblia, żaden wyczyn. (...)
Pozdro!

[color=darkred:12ad8c4d1f]P.S. zmuszony jestem wprowadzić mały "edit" cóż nie posuwajmy się do poziomu np: pana Nowaka bo widać czym się to kończy. Z przykrością stwierdzam, że ze względu na publiczność forum zmuszony jestem do usunięcia treści godzących bezpośrednio w jakiegokolwiek człowieka bez względu na słuszność poglądów czy też wartość merytoryczną wypowiedzi.
Pozdrawiam
Astarot [/color:12ad8c4d1f]


"Straszliwe przygody nasuwają domysł, czy ten kto ich doznał, sam nie jest czymś straszliwym. (...) Gdy ma sie charakter, ma się także typowe dla niego przeżycia, które wciąż się powtarzają." (F.Nietzsche)


Wysłany: 2008-11-25 20:48

[quote:5936c27389="Allanon23"][quote:5936c27389="Rozenkranc"]pedał nergal(...) pedałem,
[/quote:5936c27389]

A skąd wiesz, że on jest ten tego?[/quote:5936c27389]


Ktoś zwrócił uwagę na brak 'poprawności' w moim komentarzu, nie wiesz kto to mógł byc?


"Straszliwe przygody nasuwają domysł, czy ten kto ich doznał, sam nie jest czymś straszliwym. (...) Gdy ma sie charakter, ma się także typowe dla niego przeżycia, które wciąż się powtarzają." (F.Nietzsche)


Wysłany: 2008-11-25 22:19

Nergal popisałby się odwagą gdyby podarł koran na koncercie w Arabii Saudyjskiej. W Polsce może palić, dzrzeć, podcierać sobie pupkę czymkolwiek, a i tak nie spotkają go za to większe nieprzyjemności.



... Wysłany: 2008-11-25 22:41

[quote:498c081a1a="Paskievicz"][quote:498c081a1a="Hipotermia"][quote:498c081a1a="Paskievicz"][quote:498c081a1a="_ina_"]trzeba było dodać, że będą gwałcić wszystkie dziewice, które przyjdą na koncert :lol:[/quote:498c081a1a]
dziewice w tym wymiarze nie istnieją :idea:

[/quote:498c081a1a]

Nie bądź tego taki pewien.. :wink:[/quote:498c081a1a]
no prędzej niźli dziewice spotkać idzie smoki :lol:[/quote:498c081a1a]

To żyjesz w jakimś innym świecie niż ja^^
U mnie nie ma smoków0- są zaa to dziewice. Wymierający gatunek, ale są



? Wysłany: 2008-11-26 02:06

Drac-Moongroow (Matuzalem)
Drac-Moongroow
Posty: 146
Zielona Góra (okolice)

Co wy ludziska z tymi dziewicami ? Uczepiliście się jak rzep psiego ogona :]


"Dracofobijna przypadłość Moongrowasydy"


Wysłany: 2008-12-15 14:48

[quote:7261b0920c="Narea"]to tak jak z UFO: niby widzieli, a w sumie udowodnic obecnośc trudno... :wink: ale nie, ja wiem, gdzieś tak są... :twisted:[/quote:7261b0920c]

Jestem w stanie udowodnić istnienie jednej dziewicy: a mianowicie siebie. Co do reszty mam wątpliwości :D

Wracając do tematu: oglądaliście konfrontację Nergala i Nowaka w TVN 24?

W sumie dochodzę do wniosku, że w tym sporze prawda leży po środku.



Wysłany: 2008-12-15 15:08

[quote:bf1fff5cfc="Hipotermia"]
Wracając do tematu: oglądaliście konfrontację Nergala i Nowaka w TVN 24? [/quote:bf1fff5cfc]

Tak.
Adam nie zabłysnął,a Nowak powalił tekstem:

"(...)ale jeśli mówi, że musi śpiewać mocno, to niech śpiewa o niesprawiedliwości, o biedzie, o bezrobociu, że niektórzy politycy oszukują - niech o tym śpiewa, od tego jest muzykiem satanistycznym".


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2009-03-11 21:08

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

No i po rozprawie

Wynik - do przewidzenia

więcej o tym: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6369603,Wokalista_Behemotha_wygral_proces_z_Nowakiem.html

:twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2009-03-12 16:40

Zespół Behemoth lubię, za muzykę... Po prostu podoba mi się.
Jeśli chodzi o to zajście, to powiem, iż Nergal zrobił to dla większej popularności. Jestem tego niemalże pewna.
Ale chwali mu się to, że pieniądze ma oddać do schroniska (bez względu na intencje jakie są w tym czynie zawarte).
Jeżeli mam się jednak odnieść do Nowaka, to niestety nic nie powiem, bo koleś nawet nie ma pojęcia czym powinien się zająć, dlatego wymyśla głupoty (dam głowę, że też dla rozgłosu :? )

Ps. Wiecie, jestem tutaj nowa i to smutne, ale chyba "wryłam" się do rozmowy :lol:



Wysłany: 2009-03-12 17:04

Nie lubię Behemoth, Nowakiem się brzydzę. Cieszę się, że Darski zagrał mu na nosie.
Śmieszne są hasła, że wynik tej rozprawy to "zielone światło dla satanizmu".


"Kasiu, przymknij się do mnie, poszepnęć coś w uszko: Czuję, że się pod nami złamało to łóżko." - Hieronim Morsztyn "Do niejże"


Wysłany: 2009-03-13 18:24

buhahaha a ci nadal sobie obciagają ku uciesze gawiedzi ,czekam na kolejne odcinki tej tandety :lol:



Wysłany: 2009-03-14 10:34

[quote:4459bf21e2]"Jeżeli ja teraz przeproszę, to dam zielone światło muzykom satanistycznym, że oni mogą na scenie wszystko robić - będą palili krzyże, darli Biblię i obrażali chrześcijan. [b:4459bf21e2]Wolę już pójść do więzienia[/b:4459bf21e2]".[/quote:4459bf21e2]

A niech sobie idzie, na zdrowie.


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2009-03-14 20:41

Viljar (Bicz)
Viljar
Posty: 141
Gdańsk Oliwa

Behemoth to dla mnie nawet nie muzyka, ale cieszy mnie, że Nowak przegrał, bo to tylko jeden z jego wielu durnych pomysłów. Szkoda, że niczego go to nie nauczyło... Niemniej wyskok Nergala uważam za zwykły gówniarski wyskok typowy dla dzieciaka w wieku dorastania, kiedy się młodzi ludzie prześcigają w wymyślaniu coraz to nowych głupot.



Wysłany: 2009-03-16 09:57

od Satanica nagrywają przynajmniej dobre albumy jednak Nergal powinien koncentrowac się muzyce unikając śmiesznych pyskówek ten cały satanizm to o dupe rozbic ,tandeta i plastik dla gimnazjalistów



Wysłany: 2009-03-16 11:54

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Behemotha lubię i słuchać będę, a Nowakamam głęboko gdzieś, zna się na muzyce tyle co ja na Koranie, a poza tym osobiście też bym go pozwała...no chyba nikt nie lubi być obrażany, muzycy metalowi też...


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2009-03-16 11:57

[quote:d2c30f4167="leprosy"]od Satanica nagrywają przynajmniej dobre albumy jednak Nergal powinien koncentrowac się muzyce unikając śmiesznych pyskówek ten cały satanizm to o dupe rozbic ,tandeta i plastik dla gimnazjalistów[/quote:d2c30f4167]

dokładnie


.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło