Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Nergal kontra Nowak - ciąg dalszy. Strona: 2

Artykuł: Nergal kontra Nowak - ciąg dalszy

Wysłany: 2009-03-16 20:28

w metalu warstwa tekstowa to zazwyczaj shit więc Behemoth nie odbiega zbytnio od wytyczonych trendów :lol:



Wysłany: 2009-03-18 11:47

[quote:680f793d07="sphinxia"][quote:680f793d07="Flying_Frog"]Zespół Behemoth lubię, za muzykę... Po prostu podoba mi się.
Jeśli chodzi o to zajście, to powiem, iż Nergal zrobił to dla większej popularności. Jestem tego niemalże pewna.
Ale chwali mu się to, że pieniądze ma oddać do schroniska (bez względu na intencje jakie są w tym czynie zawarte).
Jeżeli mam się jednak odnieść do Nowaka, to niestety nic nie powiem, bo koleś nawet nie ma pojęcia czym powinien się zająć, dlatego wymyśla głupoty (dam głowę, że też dla rozgłosu :? )

Ps. Wiecie, jestem tutaj nowa i to smutne, ale chyba "wryłam" się do rozmowy :lol:[/quote:680f793d07]




Ja też bym pozwała kolesia gdyby nazwał mnie przestępczynią. Głównie o to w tej sprawie chodziło. Nowak obraził Darskiego nazywając go przestępcą, a więc ten go pozwał. No i Darski wygrał, bo mając czyste akta - przestępcą nie jest.
Każdy ma prawo bronić swojego imienia. Nawet jeśli podrze biblię Myślę więc, że raczej nie chodziło o rozgłos. Darski po prostu taki już jest... Zresztą to, że oddał te parę groszy które i tak by go nie wzbogaciły, na "ciapkowo" też o nim coś świadczy Ma u mnie kolejnego plusa [/quote:680f793d07]

Wiesz, chodziło mi o całe podarcie Biblii. Jeśli chodzi o ten proces, to muszę przyznać Ci rację. Niecierpię Nowaka i cieszę się, że Darski wygrał.
Bądź, co bądź Behemoth zyskał, gdyż zgodnie ze starym przysłowiem "Zakazany owoc lepiej smakuje", pewnie wzrośnie sprzedaż płyt :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło