Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Illusion / Acid Drinkers / Hunter. Strona: 1

Artykuł: Illusion / Acid Drinkers / Hunter

Wysłany: 2008-11-07 23:22

Godne wybrania się...


Wczoraj przyszedł czas, aby już dziś pomyśleć rozsądnie o jutrze...


Wysłany: 2008-11-08 00:53

Ja bede na pewno. Bilet już czeka.
Cos takiego trzeba zobaczyc, uslyszec i poczuc. Co do Acidów to daja zajebiste koncerty od kiedy pamietam.


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2008-11-09 22:59

[quote:fb660ebbd3="Kapitan_Mineta"]69 zł bilet :lol: :lol: :lol: pojebało kogoś konkretnie. nawet koncerty zespołów z zachodu są często sporo tańsze. taka cena to według mnie potwarz dla fanów.[/quote:fb660ebbd3]
Nie wiem na jakie ty koncerty chodzisz,ale chyba dawno na żadnym nie byłeś :roll:
Zanim zaczniesz krytykować zorientuj się w sytuacji,a nie pleciesz jak głupek.
Ja tam się zdziwiłam, że tak tanio :wink:
Z oczywistym brakiem poważania, Ev :P

Evmode off
Zetmode on

Gwiazdy z zachodu? Chyba jak na zachód się byś kierował przez cały glob i trafił na Ukrainę, to może byłoby taniej.
Zresztą co Ci będę o tym pisał i tak pewnie wiesz lepiej.
Poza tym, na prawdę zainteresowani już dawno bilety mają i to po 59.

Ja jedynie powiem, że za taki koncert na luzie zapłaciłbym dwa razy więcej i nawet bym nie mrugnął, bo to jest krajowe koncertowe wydarzenie dziesięciolecia, o!
...nawet gdyby nie było suppotów :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2008-11-10 09:32

te 69 zł można spokojnie dać za samo Illusion, nie ma co. gdyby jeszcze w wawie, bo we wrocku nawet nie ma gdzie kimać...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2008-12-14 19:36

i jak wrażenia??

Mi najbardziej podobał się HUNTER (ale go najbardziej lubie z tego co grało więc jestem nieobiektywna). Coma ... była na wyższy poziomie niż śmiałabym przypuszczać- świetnie na ich koncercie się bawiłam, Acid Drinkers .. pięknie oddali chołd Olssowi, a Illusion... mogliby grać bez wokalu... tłum wyśpiewałby wszystko. Miazga!!! Świetnie impreza zorganizowana, bardzo mi się podobało.

... Frija ... wiesz dobrze że studiuje we wrocławiu więc następnym razem mów bez skrępowania, że przyjeżdżasz.


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Wysłany: 2008-12-14 22:54

Bałam się że zrobią denną minutę ciszy która i tak nie wyjdzie... te oklaski i okrzyki... to miało większą moc. Ciary szły po plecach na acid.


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło