Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Tatuaż, piercing i zdobienie ciała. Strona: 2

Artykuł: Tatuaż, piercing i zdobienie ciała

Wysłany: 2009-11-27 20:02

Doładnie, co kto lubi. Byle nie narzucać swoich manii innym, ale też nie krytykować, jeśli kogoś kręci coś odmiennego.


Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności.


Wysłany: 2009-11-27 21:21

sanctaputana (Bicz)
sanctaputana
Posty: 153
Jelenia Góra, Wrocław

mnie tylko rozwalają pytania facetów o posiadanie kolczyka w języku :lol:
nie przepadam za kolczykami na twarzy, lubię tunele, ale bez przesady. tatuaże uwielbiam, mam upatrzony motyw, kiedyś na pewno zrobię, bo to jest coś co mi w duszy gra.


czyń swoją wolę a stanie się prawem


Wysłany: 2009-11-27 21:26

Co do tatuaży muszę się zgodzić, że to trzeba przemyśleć zdecydowanie - miałam 15 lat i dałam sobie zrobić - mój znak zodiaku na krzyżu - jako, że znajomy wprawy nie miał jeszcze i za free zrobił to można sobie wyobrazić jak to wygląda :|
Ale zapomina się o tym po czasie - mi tylko latem nad jeziorem ludzie zwracają uwagę, że coś mam brudnego :lol:

A dziury w ciele to jedynie po pobraniach krwi miałam :wink:


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2009-11-28 09:11

black_gothic (Bicz)
black_gothic
Posty: 672
Lublin w pobliżu

Radzę robić tatuaże u profesjonalistów,ja mam jeden już 15 lat i tylko trochę kolory wyblakły. ale chcę w przyszłym roku zrobić dwa , nad kostką nogi motyw celtycki i na karku coś, jeszcze nie wiem.
Kolczyków 4 - ale to moło i się poprawię.


Bo ja z przeklętych jestem tego świata, Ja bywam dumny i hardy


Wysłany: 2009-11-28 09:31

espectro (Matuzalem)
espectro
Posty: 42
tam gdzie słońce nie dochodzi

co kto lubi co sie komu podoba, tatuażu nie chce, bo mnie sie za szybko znudzi i co jeszcze :lol: a kolczyki owszem, jak coś zawsze można sie odkolczykować :wink: na razie jest w brwi, 3 w uszach i sie chyba sztanga w uszku jeszcze pojawi X)chociaż korci jeszcze więcej ale pozostańmy nieprzesadni X)


Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wtedy swoje Smutne, zdziwione, Bardzo otworzysz.


Wysłany: 2010-02-10 23:47

josefine (Anciliae)
josefine
Posty: 230
Poznań [SlutGarden]

ja tam lubie i jedno i drugie :D w sensie kolczyki i tatuaze. Mam 4 kolczyki, kiedys bylo wiecej, ale zostawilam w wardze tylko jeden . Tatuaz tez mam jeden, kiedys zrobilam projekt i chyba 1,5 roku patrzylam na niego az w koncu zrobilam sobie przed koncertem Mansona w 2008 roku :D. Chceeee wiecej, mam juz kolejny projekt od roku czeka, ale jeszcze troche poczeka zanim zrobie . Kolczykow sie mega boje, rycze jak glupia i nie sprawia mi przyjemnosci sama czynnosc przebijania 2milimetrowa igla czegokolwiek :P.. No ale czlowiek robi rozne glupie rzeczy, wole to niz np operacje plastyczne..


Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas. - Fryderyk Nietzsche


Wysłany: 2010-02-11 00:21

[quote:ffed41123f="Violator"]hej ja z takim zapytaniem:
czy jest ktoś we Wrocławiu kto TANIO dokonuje piercingu w maksymalnie w miarę możliwości sterylnych warunkach?
Jeśli tak to proszę o kontakt na prywatną wiadomość. z góry dzięki :D[/quote:ffed41123f]

Tanio to tylko u u kogoś, kto przekłuwa na chacie dla własnej przyjemności /satysfakcji / w celu nauczenia się. Masa jest takich osób. Ale nie polecam tego sposobu.

A jeśli chodzi o dobre studio we Wrocławiu, to polecam Agamę. Nie wiem, jak tam u nich z tatuażami, ale piercera mają zajebistego. ;]


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-02-16 22:36

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

Ja tam tylko 8 posiadam, Industial, septum, Vertical Teragus, sternum, 2X Nipple, labret (który zostanie transomovany kiedyś w Vertical Labreta)oraz sławetny Guiche piercing. Byłe też Tongue piercing ale musiał zostać wyciągnięty na rzecz Tongue splitting. Na upartego też mam skaryfikacje.


Kwestia tego czy kolczykować się u kogoś w domu jest taka że trzeba wiedzieć jak długo ta osoba to robi oraz czy się zna na tym.


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2010-02-18 00:13

Taaak. Tatuaże i kolczyki. A mnie się podoba i jedno i drugie, byle nie za dużo i nie u siebie:).



Wysłany: 2010-03-05 15:02

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Z jednym sie w tym artykule nie zgodza abstynencja paro dniowa heheheh jo robił dziara nadupczony po tym pojechoł na koncert Kwasożłopów i dalej piłem z dziarą sie nic nie stało ku zdziwieniu moim i moich znajomych :P Trza trza twardym być :P Ale nie polecam nikomu tych moich praktyk ;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2010-03-05 16:28

[quote:2f22c6c73e="FAFAL"]i dalej piłem z dziarą sie nic nie stało [b:2f22c6c73e]ku zdziwieniu moim i moich znajomych[/b:2f22c6c73e][/quote:2f22c6c73e]
No właśnie. ;]


"[...]prawdziwa droga do serca mężczyzny to sześć cali stali pomiędzy jego żebrami. Czasami cztery cale wykonają zadanie, ale żeby mieć całkowitą pewność, wolę mieć sześć. Zabawne, jak falliczne przedmioty są tym bardziej użyteczne, im są większe."


Wysłany: 2010-03-07 19:00

ravenheart99 (Diabolista)
ravenheart99
Posty: 1382
Kotlina Kłodzka/Wrocław

Ja mam przebity tylko nos i uszy, wcześniej miałam jeszcze wargę ale zgubiłam kolczyk i już po przebiciu nawet śladu nie ma Jakoś mnie na razie nie ciągnie do robienia sobie nowych kolczyków ale za to oszczędzam na dwa tatuaże:)


Muminki Cię widzą, Muminki Cię śledzą, Muminki Cię dorwą, zabiją i zjedzą


Wysłany: 2010-03-07 19:37

Mi się już kolczyki przejadły. Zresztą nie mam ich już za bardzo gdzie robić, żeby jakoś to wyglądało. Pozostał tylko gorset Może kiedyś...

Teraz wkręciłam się w tatuaże, narazie są dwa, mam pomysł na dwa następne, ale niech się to wszystko jeszcze dobrze uleży i wtopi w świadomość, potem może coś zadziałam.


Prawda jest córą czasu poczętą w przypadkowym i krótkotrwałym romansie ze zbiegiem okoliczności.


Wysłany: 2010-04-24 07:57

ja mam poki co jedna dziare - kojota :) ale wydaje mi sie ze bardzo latwo jest z ty mprzegiac. u mnie pomysl dojrzewal chyba ze 3 lata bo jednak trzeba sobie to naprawde przemyslec i mysle tez ze dziara powinna cos wyrazac, odzwierciedlac - to nie naklejka z gumy turbo :P


Don't try to show them, how much above them you are


Wysłany: 2010-05-07 14:12 Zmieniony: 2010-05-07 14:14

[quote:20181d1384="Aligator"]masę "rytualnych" blizn klanu Freeriderów - ślady po pinach od pedałów rowerowych :P[/quote:20181d1384]

Ten Freeride, i te piny, to na tych rowerach, których zdjęcia masz w galerii (nie licząc zdjęcia z materiałów promocyjnych firmy Kona - model [i:20181d1384]Coiler Deluxe[/i:20181d1384] z 2006 r., i zdjęcia ramy tegoż modelu)?


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-05-07 15:22

Ja mam kolczyk w języku, między nogami(tam również dziarę) i osiem w uszach.Kiedyś miałam w nosie,wardze i brwi(została dość widoczna blizna).

Teraz szykuję plecy na koleje tatoo



Wysłany: 2010-05-08 15:19 Zmieniony: 2010-05-08 15:21

[quote:9fb605136c="Aligator"]Nadal obrażasz się o tego Roguckiego?[/quote:9fb605136c]
Nadal? Przecież to nie ja, nie potrafiłem obronić idiotycznej tezy.

[quote:9fb605136c="Aligator"]w kwestii bike'a może chciałbyś na maila kilka fotek maszyny wraz z dokładną specjalizacją mojego egzemplarza?[/quote:9fb605136c]
Chwalisz się, czy się żalisz?

[quote:9fb605136c="Aligator"]Rozwiałoby to twoje wątpliwości co do tego "co mam a czego nie mam" - a może na żywo chciałbyś zobaczyć zabaweczkę?? :)[/quote:9fb605136c]
Przyjedź do Poznania.

[quote:9fb605136c="Aligator"]Na marginesie Coiler nie ma podziału przez wzgląd na rodzaj - dopiero Stinky doczekał się różnych ram w zależności od kupowanej wersji :).[/quote:9fb605136c]
Nadal nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem. Napisałem wyraźnie, zdjęcie z materiałów promocyjnych firmy Kona (patrz katalog producenta na rok 2006).
Na marginesie, dysponujesz prawami do publikacji nie swoich zdjęć?

[quote:9fb605136c="Aligator"]No ale co ja tam wiem :)[/quote:9fb605136c]
W dalszym ciągu za mało :)

W kwestii tatuażu i piercingu, jestem jak najbardziej za, dopóki, dopóty będzie to tylko dyskretne ozdobienie ciała. Natomiast, jeżeli ktoś nie zna umiaru, nie ma również poczucia estetyki, to cóż, może narazić się na śmieszność (patrz różnego rodzaju tribale nad tyłkiem u Pań, kropki za uchem , łezki pod okiem, lub znaczki firmy NIKE na ramionach).


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-05-09 14:46 Zmieniony: 2010-05-09 15:00

[quote:9d7dafa202="Aligator"]To nie teza była idiotyczna lecz twierdzenie że Rogucki wielkim twórcą jest bo ktoś go lubi słuchać, (...)[/quote:9d7dafa202]
Nigdy, nigdzie, nie napisałem, że Rogucki wielkim twórcą jest i lubię go słuchać, co zresztą można sprawdzić w wiadomym temacie. Dalej się pogrążasz.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]ani jednego merytorycznego odniesienia do tematu jedynie wycieczka na temat mnie. Jak wspomniałem wyżej, to przykre.[/quote:9d7dafa202]
Masz o sobie zbyt wysokie mniemanie, na dodatek, nie czytasz całych postów. Masz rację, to przykre.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]Wybacz ale póki co to Ty kolego sprawiasz wrażenie obrażonego "Małego księcia" któremu krzywda się stała - choć właściwie nie do konca wiadomo jaka.[/quote:9d7dafa202]
Wybaczam Ci pochopnie wysuwane wnioski i wybujałą wyobraźnię.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]A może Waść do Warszawy??[/quote:9d7dafa202]
To nie ja chciałem się pochwalić swoim rowerem, więc nie widzę takiej potrzeby.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]Szczerze, jeśli już mielibyśmy zloty MTB organizować to proponowałbym jakiś Nowy Targ, Jasło, Krynicę albo choć Kamieńsk - po prostu będzie tam co porobić.[/quote:9d7dafa202]
w jednym się zgadzamy, góry.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]Nie istnieje coś takiego jak Kona model "Coiler Deluxe" - oznaczenie modelu to "Coiler" a opcja "deluxe" lub "primo" to jedynie odnośnik wersji wyposażenia - model pozostaje bez zmian i to zostało skomentowane.[/quote:9d7dafa202]
Dalej nie czytasz ze zrozumieniem, wiec napiszę jeszcze raz, wyraźniej; zdjęcie roweru, które masz w galerii (http://www.darkplanet.pl/gallery/photo/80084) odnosi się do modelu KONA COILER DELUXE z 2006 r.
A oto potwierdzenie:
http://www.bikekatalog.pl/2006/?ppg=show&baza=rowery&pid=1607
http://rowery.onet.pl/4,35,138982,6048,kona_coiler_deluxe,sprzet.html
Podsumowując, żebyś zrozumiał, i już więcej nie pozował na wielkiego znawcę, w swoim stwierdzeniu odniosłem się TYLKO DO ZDJĘCIA.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]może jestem Ci solą w oku,[/quote:9d7dafa202]
Chciałbyś :)

[quote:9d7dafa202="Aligator"]więcej nie mając wiedzy walnąłeś jak kulą w płot z tymi bliznami[/quote:9d7dafa202]
Nie ja pisałem o bliznach. Zapytałem Cię tylko grzecznie. Natomiast Ty, w swojej odpowiedzi, pierwsze co zrobiłeś, to odniosłeś się do dyskusji (w której nic nie udowodniłeś) sprzed kilku miesięcy - co można sprawdzić kilka postów wyżej. Śnij więc dalej.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]na pewno w moich czy innych oczach mentorem się nie stałeś[/quote:9d7dafa202]
Z Twoich ust to dla mnie komplement.

[quote:9d7dafa202="Aligator"]mściwość to choroba jątrząca ludzką duszę, spać po nocy nie daje, strawie smak odbiera a życiu radość pamiętaj o tym .[/quote:9d7dafa202]
Cieszę się dobrym zdrowiem, zdrowym snem i dobrym apetytem. Dziękuję za zainteresowanie stanem mojego samopoczucia. Masz rację, mściwość to choroba nie mniejsza jednak, niż ludzka głupota

[quote:9d7dafa202="Aligator"]I meritum rozmowy - czyt. co sądzimy o artykule i samych czynnościach w nim zawartych.[/quote:9d7dafa202]
No, to co do drugiego, też jesteśmy zgodni.
A teraz idę sobie trochę pojeździć :)


Wierzę w Boga, Ojca Wszechmogącego ...


Wysłany: 2010-05-09 16:41

Więc ja może sprowadzę na główny temat. ; D
Mam kilka dziurek ; p
Jedno ucho mam w kolczykach, w wardze miałam ale zarosła.
W te wakacje zamierzam sobie zrobić dziarę. Mam kilka pomysłów, ale może Wy mi coś doradzicie. Planowałam coś niewielkiego, prawie niezauważalnego, żeby to było bardziej dla mnie niż na pokaz czy do wyróżnienia się. Brak mi pewności siebie, a tatuaż podobno jej dodaje ; )


Nie załamuj się. Załam innych.


Wysłany: 2010-05-09 17:10

jak robiłam z henny to zawsze tribal, ale na stałe raczej bym się zdecydowała na coś bardziej kobiecego. Kark może być, stopa chyba odpada, bo nie mogę sobie uzmysłowić jak to będzie wyglądało, intymne miejsca też wchodzą w grę ; D
Ale właśnie rzecz w tym, że mam problem z moją kreatywnością i nie wiem jaki wzrór gdzie pasuje.


Nie załamuj się. Załam innych.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło