Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Dzieła. Strona: last

Dzieła Wysłany: 2008-10-20 10:11

Jakie scenerie preferujecie? Zachody, góry a może lasy? Wiosna, lato, jesień zima? A może pochwalisz się tutaj swoimi dziełami by każdy mógł je zobaczyć oraz ocenić?


"I'm not crazy. My reality is just different than yours" Alice in Wonderland "Amor ex oculis oriens in pectus cadit" Szkarłatny Kwiat


Wysłany: 2008-10-29 15:07

lubie fotografować przyrode


Bonum ex malo non fit - Dobro nie rodzi się ze zła (Seneca, "Listy moralne")


Wysłany: 2008-11-10 15:22

Ja "uwieczniam" wszystko, na co mam pomysł. Najczęściej jednak wybieram ludzi.


Magic begins with blood.


Wysłany: 2008-11-10 15:46

ludzi i zwierzęta :)

A najbardziej siebie :P



Wysłany: 2008-11-10 18:42

Ja uwielbiam fotografować architekturę, różne ciekawe miejsca i przyrodę. Natomiast fotografowanie ludzi wydaje mi się z tgo wszystkiego najtrudniejsze, ale też dające najwięcej satysfacji :)


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2008-11-16 15:42

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ja uwielbiam wszelkie plenery, krajobrazy, lasy, chmury, przyroda nieożywiona, cud miód i sielanka albo klify i morskie fale. szkoda że nie mam dobrego sprzętu


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-11-18 10:20

ja zafascynowalem sie opuszczonymi miejscami...

dodatkowo ze wzgledu na studia czasami strzeba strzelic zdjcie przyrodnicze..makro albo co

lubie robic zdjecia na koncertach, ale do sesji z modelka, modelem jakos nie mam odwagi...


niewiedza jest blogoslawienstwem....


Wysłany: 2008-11-18 10:24

http://www.flickr.com/photos/27545651@N03/

Ja foce głownie ludzi i ciekawe miejsca....


"Wyrażać siebie i tylko siebie, własną unikalność, nie być baranem w stadzie szarości i schematów.."


Wysłany: 2008-11-18 10:28

Uff muszę przyznać, że nie lubię fotografii, gdyż pokazuje ona świat, który mi się niezbyt podoba. Zdjęcia mogą być dla mnie tylko matrycą, która pod wpływem małej obróbki przyjmie kształt, który mnie zadowoli :wink:
Nie oznacza to, że jestem przeciwny robieniu fotografii :D


Dum Deus calculat, mundus fit.


Wysłany: 2008-11-26 13:08

Ale wszystko można uwiecznić. I niekoniecznie trzeba obrabiać by zdjęcie było piekne:) Każde z nich ma coś w sobie.


"I'm not crazy. My reality is just different than yours" Alice in Wonderland "Amor ex oculis oriens in pectus cadit" Szkarłatny Kwiat


Wysłany: 2009-01-08 09:43

Ja najbardziej lubie polaczenie czlowieka z ladna sceneria, wtedy mam na mysli przyrode, jakies stare ruiny itp. Sceneria moze tez byc mniej piekna estetyczenie ale ciekawa sama w sobie, pod ta wlasnie kategorie podpial bym bardziej industrialne klimaty, badz obiekty w stanie rozkladu. Uwazam jednak ze samo zdjecie w surowej postaci niewiele wnosi, dlatego bez odpowiedniej edycji w ps badz techniki hdr ciezko wykonac oryginalna fotografie.


Rzadko tu bywam, ale panny modelki zapraszam na: www.dryp.maxmodels.pl


Wysłany: 2009-01-14 23:36

właśnie się zaczęłam zastanawiać, co ja najbardziej lubię fotografować i jakoś trudno mi się określić.
na pewno szeroko pojęta natura (pejzażyki, zwierzęta, makro również), ludzie (choć to często bywa problematyczne). lubię focić też na wydarzeniach - nie tylko koncerty, ale też jakieś festiwale/zjazdy rycerskie, fajna sprawa.


I sure could use a vacation from this silly shit, stupid shit. https://www.facebook.com/husky.love.racingteam


Wysłany: 2009-01-15 11:49

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Akty. Ale mało kto chce się przede mną rozbierać, a jak już chce, to zazwyczaj brakuje dobrego oświetlenia, a jak nawet się uda zrobić coś ciekawego, to przeważnie nie mogę tego pokazywać publicznie :? Oooo, a na śniegu to chyba nigdy nie zrobię takich fotek, jakie mam w zamyśle:/ Bo niby zimno:/ Na chodniku w dzień to chyba też nikt się nie rozbierze :D


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2009-01-16 20:52

Chyba przyrodę i portrety bliskich osób.


Cmentarze pełne są ludzi niezastąpionych


Wysłany: 2009-01-17 08:35

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

mnie odprężają dziwne stylizacje w dziwnych opuszczonych i zapomnianych miejscach.


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2009-01-17 11:44

na mnie najbardziej dzialaja stare miejsca np. ruiny, pomniki przyrody itp. :)


Yttligare Ett Steg Närmare Total Jävla Utfrysning...


Wysłany: 2009-02-17 13:32

[quote:32138d648d="mara"]Oooo, a na śniegu to chyba nigdy nie zrobię takich fotek, jakie mam w zamyśle:/ Bo niby zimno:/[/quote:32138d648d]akty na śniegu? ciekawy pomysł(:
mi się zdarzyło raz pozować w mroźnych warunkach - co prawda nie nago zupełnie, ale później kurować się trochę trzeba było, choć nie żałuję(:

[quote:32138d648d="mara"]Na chodniku w dzień to chyba też nikt się nie rozbierze :D[/quote:32138d648d]no to problematyczne(; choć przypuszczam, że są tacy, którzy by się zgodzili(;


I sure could use a vacation from this silly shit, stupid shit. https://www.facebook.com/husky.love.racingteam


Wysłany: 2009-02-21 13:11

[quote:21489234cd="mara"]Akty. Ale mało kto chce się przede mną rozbierać[/quote:21489234cd]

Ja to samo :) Choć już "zaliczyłem" sporo aktów, to zwykle są problemy z publikacją (znajomi niezbyt chętni do pokazywania się nago).
Czasami myślę nad wynajmowaniem modelek (albo prostytutek - podobne stawki, poza tym takie podejście stara szkoła dla artystów, hehehe)do zdjęć. Problem w tym, że bardziej mnie interesuje naturalne piękno (często nieodpowiadające współczesnej propagandzie), niż typowo modelowa uroda.


"Kasiu, przymknij się do mnie, poszepnęć coś w uszko: Czuję, że się pod nami złamało to łóżko." - Hieronim Morsztyn "Do niejże"


Wysłany: 2009-04-09 20:43

Ludzie.

Zawsze ze stylizacją, makijażem.
Na chwilę obecną wszystko dopracowuję ale zaczyna ciągnąć mnie w stronę reportażu.


seulement noire! C'est une couleur de la mort.


Wysłany: 2009-04-09 20:51

jak to kiedyś Phantom powiedział - specjalnośc Friji to autoportrety robione z góry ;P
a co tam ;D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło