Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Woodstock. Strona: 1

Artykuł: Woodstock

Wysłany: 2008-07-29 10:32

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

To impreza jedyna w swoim rodzaju i to za free - grzech nie być


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2008-07-29 12:42

Ja jade ^_^
Konkretnie to jutro (środa) z samego rana.
Woodstock jest dla mnie ważniejszy niz CP na którym niestety nigdy jeszcze nie byłem... cały rok czekałem ^^

Pozdrawiam.


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2008-07-29 12:47

nethevere (Anciliae)
nethevere
Posty: 18
Wałbrzych / Wrocław

Z chęcią bym się wybrała jak co roku, szczeólnie, że teraz zagra Kreator, Vader, Closter i Żywiołak, niestety pokastelparciana angina daje się we znaki i raczej nic z tego nie wyjdzie. :cry:


W życiu ważne są tylko dwie rzeczy: podjąć decyzję i być konsekwentnym.


Wysłany: 2008-07-29 15:30

[quote:24ff6d5437="Elvis"]Ja jade ^_^
Konkretnie to jutro (środa) z samego rana.
Woodstock jest dla mnie ważniejszy niz CP na którym niestety nigdy jeszcze nie byłem... cały rok czekałem ^^

Pozdrawiam.[/quote:24ff6d5437]

to tak jak ja nie mow ze o 6 rano :wink:



Wysłany: 2008-07-29 18:09 Zmieniony: 2008-07-29 18:12

vladdrank -> niestety, jade o 8.38 ;/

Paskievicz-> Nikt cie tam nie ciągnie wiec proszę daruj sobie takie komentarze.


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2008-07-29 18:12

Wyluzuj, Pask ćwiczy ortografię :wink:



Wysłany: 2008-07-29 23:48

Ja się wybieram, choć przede wszystkim z ciekawości. I również jutro, choć coś koło 14...

Grają 2 przyjemne zespoły i 2 których za darmo po pijaku też nie przepuszczę



Wysłany: 2008-07-30 14:50

jade juz jutro z samego rana... jeszcze nigdy nie byłam, ale znajomi polecają


"Księżyc kładzie dłoń na moim czole, ślepy i niemy jak piastunka"


Wysłany: 2008-07-30 14:58

Freja (Bicz)
Freja
Posty: 95
Wałbrzych

[quote:d296f68c34="Borderline"]jade juz jutro z samego rana... jeszcze nigdy nie byłam, ale znajomi polecają[/quote:d296f68c34]
no to ja odradzam byłam i nie polecam . W sumie to zalezy kto co lubi.... ja za brudem nie przepadam :)


Niczego nie można do końca przemyśleć, wszystko można do końca przetrwać.


Wysłany: 2008-07-30 15:06

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

fakt czasem kurz osiada centymetrami a z toj tojów płyną "rzeki".Ogólnie jest dużo luzu i jest zajebiscie, wszystko zależy od nastawienia i punktu widzenia.


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2008-07-30 16:24

nethevere (Anciliae)
nethevere
Posty: 18
Wałbrzych / Wrocław

[quote:7192f058ba="Freja"][quote:7192f058ba="Borderline"]jade juz jutro z samego rana... jeszcze nigdy nie byłam, ale znajomi polecają[/quote:7192f058ba]
no to ja odradzam byłam i nie polecam . W sumie to zalezy kto co lubi.... ja za brudem nie przepadam :)[/quote:7192f058ba]

No już Asiu nie przesadzaj, było całkiem fajnie! A umyć się idzie doskonale przy kranach, ba! nawet przysznic można wziąć! No oczywiście jeżeli ktoś lubi brudek to też nie ma problemu z niemyciem.
A moim zdaniem wszystko zależy od ludzi z którymi się bawi! :)


W życiu ważne są tylko dwie rzeczy: podjąć decyzję i być konsekwentnym.


:) Wysłany: 2008-07-30 16:59

Akwena (Anciliae)
Akwena
Posty: 20
Minas Morgul (Sverige)

Woodstock zajebioza sprawa! Od trzydniowego kurzu się nie umiera! Poza tym jak ja byłam nie było problemu z myciem, bo włoski muszę by codziennie, tyle tylko że woda chłodna-no ale to nie dla maminsynków! Trzeba tylko zapoznać w pociągu normalnych ludzi i bezpieczna zabawa sie rozpoczyna! Załuję że w tym roku nie zawitam..


Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.


Wysłany: 2008-07-30 19:02

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

ojjj żałujjj


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2008-07-31 05:45

sums (Diabolista)
sums
Posty: 165
Grodzisk Wlkp./Poznań

Właśnie wychodzę na autobus do poznania. I potem z poznania dalej. Doroczne woodstockowe szalenstwo czas zacząc ! :D


"W samym akcie oddania się złu nie ma jeszcze wykluczenia możliwości kochania" Anne Rice "Wampir Lestat"


Wysłany: 2008-07-31 06:41

nethevere (Anciliae)
nethevere
Posty: 18
Wałbrzych / Wrocław

Zmieniłam zdanie. Jadę! :D


W życiu ważne są tylko dwie rzeczy: podjąć decyzję i być konsekwentnym.


Wysłany: 2008-07-31 10:43

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Dla mnie woodstock to wielki spęd. Tłum, syf i bezmyślne chlańsko. Rok temu bylam, bo mi się nudziło. I to tylko w dzien, kiedy gral TON. W tym roku sobie daruję, wolę wolińskie średniowieczne błotko 8)


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-07-31 11:12

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

A ja po latach stwierdzam że sens mają jedynie płatne (przynajmniej jeśli chodzi o większe festiwale) imprezy. I najlepiej bez gówniarstwa. Albo jak gówniarstwo to z opiekunami, bo cholery można dostać jak co druga osoba zbiera na jabola. No a poza tym teraz woodstock jest tak kontrolowany z zewnątrz, ze człek nie może sobie nawet pójść normalnie do sklepu i wina kupić. W ogóle miasto Kostrzyn jest do dupy, zero klimatu. Organizatorzy powinni jednak w końcu bardziej pomyśleć nad zmianą formy festiwalu.

Poza tym picie pod namiotami albo przed nimi juz mi się znudziło, dużo lepsze jest picie na mieście pod okiem tolerancyjnych mieszkańców i władz :wink: A jeszcze pamiętam jak w Żarach tak można było...

Wystarczyłoby żeby woodstock kosztował np. 50 zł, to już odechciałoby się wszystkim złodziejom i menelom tam włazić :P

I jeszcze sam klimat koncertów do mnei nie przemawia, wolę kameralne miejsca, cechujące się jakąś ciekawą specyfiką (choćby w obiektach zabytkowych). Tymczasem na woodstocku zawsze było mało co widać przez chmury pyłu w powietrzu a dźwięk dochodził nieźle zniekształcony.

Mam oczywiście wiele fajnych wspomnień z poprzednich edycji tego festu, ale jak sie 3 razy pojedzie na to, to już to nie kręci.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-07-31 11:47

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

gdyby "W" był płatny to nie był by tym czym jest.Na tym to polega że przybyć może każdy, minimalnym kosztem.
Jak 400 tys, osób potupie glanami,trampkami czy palestyńskimi pocierakami to kurz musi być
:lol: a wieczorem gdy światło przebija sie przez szarą mgłę to daje to zajebisty efekt.To cud że cos takiego jak Woodstock ma miejsce w naszym kraju.Byłem już kilka krotnie i w tym roku także bedę w tym miejscu gdzie wszystko centralnie ma sie w dupie.Śłońce,kurz,syf, chrzczone piwo Woodstock :wink:


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Wysłany: 2008-07-31 13:25

mara (Anciliae)
mara
Posty: 509
Kotlina Kłodzka, Wratislavia

Ja tam nie umiem mieć w d... kilkunastolenich zarzyganych gówniarzy, o których nie się nie potykać ani też zasranych kontenerów na śmieci woniących na 10m co ścieżkę. Ale co tam kto lubi. Niech sobie woodstock będzie, nie każdy tam w końcu musi jeździć.


"Nagość, phoszę państwa, jest demagogiczna, jest wphost socjalistyczna, bo i cóż by było, gdyby gmin odkhył, że nasza dupa taka sama?!"


Wysłany: 2008-07-31 14:50

Mscigniew (Bicz)
Mscigniew
Posty: 127
Lacus Solitudinis

Sterylny Paskieviczu nikt na siłe cie tam nie ciągnie


Jest nikim ten, co nie ulepsza świata.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło