Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

BIEDRONKA- markety (i tanie gadżety! <lol> ;) ). Strona: 1

BIEDRONKA- markety (i tanie gadżety! <lol> ;) ) Wysłany: 2006-07-19 15:37

Inermis (Primogen)
Inermis
Posty: 109
Dublin / Londyn

nie wiem czy było ale jakby co to będzie jeszcze raz... co sądzicie na temat supermarketów typu Tesco, Lidl, Biedronka? Nie kupujecie w takich sklepach a może macie jakieś ulubione produkty, które np. moglibyście polecić?

Cóż- temat można rozwijać na wiele sposobów- ja będę wypowiadała się w trakcie duskusji, pozdrawiam :D


Love your haters- they are your biggest fans!!! www.inermiss.deviantart.com Ev viva l'arte!


akie Wysłany: 2006-07-19 15:41

ja lubię niemieckie(bodajże) żelki z lidla :D są pyszne i nigdzie indziej w koszalinie się ich nie dostanie(no na giełdzie w niedzielę, ale tam się nie bywa :D )


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-07-19 16:17

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Ten temat to chyba nie powinien być w poezji, co? Ale skoro jest to lubię: chipsy z tesco, tanie chipsy z biedronki, wodę mineralną Oazę <lol>, natomiast nie polecam piwa Dragon z "Lider Szajsa" - jest obleśne w smaku nawet z lodówki, no ale cóż zrobić, jak czasem innego nie ma :/

Żabka to nie supermarket ani tani sklep, ale lipa z miodem stamtąc rządzi :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-19 17:46

Plusami takich sieci jest to, że tam taniej i można przez to więcej kupić (alkoholu głównie). Heh a w Lid Shit'cie to moją dobre prażynki. Biedronek raczej nie odwiedzam, chyba, że jakaś po drodze na libację się nawinie, więc raczej nie korzystam z jej usług, ale za to tesco jest chyba jednym z lepszych marketów, które towary na własnej licencij ma całkiem przyzwoite (poza piwem).

A Żabka to płaz, który rozplenił się po cały niemalże kraju.Jedyną na takiego płaza radą jest Bociek, konkurencyjna sieć sklepów nie tak komercyjna jak ta zasrana, za przeproszeniem żaba.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-19 17:50

żabka mnie denerwuje, bo picie z lodówki nie jest zimne :? mogliby na prądzie nie oszczędzać :? aaa... no i połowy chleba ostatnio tam kupić nie mogłam: bo tak nie sprzedają :? idiotyzm :evil:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-07-19 18:52

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Inermis... ode mnie dla Ciebie punkt za pomysłowość- takiego tematu się na DP nie spodziewałem :P

Mark(i)ety dobra rzecz...
Tesco mam niemal obok szkoły, więc bywam często. Dobry mark(i)et, jednak nie spotkałem w nim jeszcze żadnej wyrózniającej się oferty w dziale alkohole, który to zawsze zwiedzam, i to mnie troche boli :wink: . Za to ma dobre chipsy (jak i kilka innych produktów sygnowanych marką "Tesco").
Za to dobry (i tani) alkohol odnależliśmy niegdyś z kumplem w Intermarche- Mocnego Miodowego nie widziałem jak dotąd nigdzie indziej.
Jest też Geant, w którym nieraz zaopatrywałem się w hamburgery, w drodze na grilla.
Biedronka. Hmm... niczego specjalnego nie posiada, ale jak sie napatoczy po drodze, to wejść można.

Innych mark(i)etów raczej nie odwiedzam.
Podsumowując- sklepy tego typu nie są może specjalnie urokliwymi miejscami, jednak przydają się w sytuacjach, w których kroją się wszelkiej maści libacje, czy inne kulturalne spotkania towarzyskie :wink: . Traktuję je jako uniwersalne punkty zaopatrzenia.

Jeszcze co do Żabki (w sumie główne źródło mojego zaopatrzenia, ale tylko dlatego, że jest dosłownie wszędzie)- nie podlega raczej ona tej dyskusji, to nie market.


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-07-19 19:08

ja tam jestem jak najbardzie za tanimi chipsami z biedronki... jak jest okazja to kupuję... szczególnie do piwa niczego sobie dodatek :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-19 19:52

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Kurde, mam w moim mieście Intermarche a jszcze ni byłąm :/ - skoro polecacie jakies Miodowe specyfiki, to chyba czas ruszyć :P

A największym skandalem jest to że wszędobylska u was Żabka u mnie w Iławie nie występuje, a w takiej zadupiastej mieścince 20km dalej jest :/ Chyba petycje do burmistrza złożę... No bo na co mi 2 biedronki, Plus, Kaufland i wspomniany Intermarche jeśli porządnej lipy z miodem nie ma :evil: :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-19 20:03

najbardziej chyba lubie Lidl, szczegolnie batony podobne do marsow i twixow :) poza tym tam jest moja najulubiensza czekolada z migdalami :) aha, i jeszcze soki maja tam fajne :)



Wysłany: 2006-07-19 21:06

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

[quote:0f1d6bafc0="minawi"]skoro polecacie jakies Miodowe specyfiki, to chyba czas ruszyć[/quote:0f1d6bafc0]

Niestety owych "Miodowych specyfików" nie ma we wszystkich sklepach Intermarche :evil: Ja kupuje je na Śmiałego, a np. w najbliższym mi, obornickim już nie ma miodowego piwka <chlip>.
O właśnie- oto co mnie denerwuje w marketach- nie we wszystkich sklepach tej samej sieci jest dostępny ten sam towar (co już niejednokrotnie krzyżowało wieczorne plany) :?


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-07-20 06:57

Ja się zawsze skarżyłem na Żabke obok mego domostwa dlatego że tam nie ma żadnego taniego wina mi znanego...teraz jestesm zaprawdę szczęśliwym człowiekiem ponieważ jest "Lipa z Miodem" =D



Wysłany: 2006-07-20 13:48

A bo wiesz te specyfiki z mark(i)etów to jedna wielka lipa :D

Żartujem. Zdarza się przecież (czasami) coś godnego uwagi^^



Wysłany: 2006-07-21 11:12

Hope (Primogen)
Hope
Posty: 419
Zielona Góra

Yyyy.... chyba nie to forum....


Czepianie przynosi mi ulgę. Cóż o mnie... gryzę, kopię, jestem wredna. Jestem nałogową amatorką jogurtów biszkoptowych i bananów. Narzeczona narzeczonego :P


Wysłany: 2006-08-16 13:03

[quote:c3d0dcecd9="Draven"]Ja się zawsze skarżyłem na Żabke obok mego domostwa dlatego że tam nie ma żadnego taniego wina mi znanego...teraz jestesm zaprawdę szczęśliwym człowiekiem ponieważ jest "Lipa z Miodem" =D[/quote:c3d0dcecd9]

Mnie na samą myśl o tego typu specyfikach zbiera sie na wymioty...mam na myśli głównie żabkowego "komandosa" bleee...chyba sie ztarzeje...



Trunki Wysłany: 2006-08-16 16:26

Dla mnie to mila odmiana Ktos mi kiedys obiecal tego komandosa i co?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-08-17 09:20

Ty się synek tak nie dopominaj....bo jak dostaniesz to w większych ilościach niż być chciał :P



Wysłany: 2006-10-08 21:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

teraz robią takie jogurty - to chyba jeszcze gorsze :x


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-10-08 22:07

Jezu, w FOLIOWEJ TOREBCE ??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Wysłany: 2006-11-19 12:07

[color=blue:46b727a956]kocham żelki z Lidla! *_* [/color:46b727a956]



Wysłany: 2006-11-19 19:47

[color=blue:daf22f52e3]w biedronce podobno jest dobra odżywka do włosów. Ale nieeee lubię biedronki! Bleh! Nie lubię i już.
Jejku... ja chcę żelki z Lidla! [/color:daf22f52e3]



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło