Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Ograniczenia profilu.. Strona: last

Ograniczenia profilu. Wysłany: 2007-12-24 15:56

Cross (Bicz)
Cross
Posty: 69
południe Niemiec

Tak się czasem zastanawiam jak ten portal będzie wyglądał za rok. Pewnie trzeba będzie płacić abonament SMSem żeby móc przeglądać newsy.
Kto to wymyślił, że żeby na przykład sprawdzić, kto oglądał swój profil, trzeba co miesiąc wbić konkretną rangę.
Dodałem kiedyś kilka opowaidań, dałem info o koncertach i wbiłem chyba ponad 300 pkt. I co? Teraz mam co miesiąc na siłę pisać opowiadania, lub spędzać jedną noc w miesiącu, żeby mieć dostęp do wszystkich opcji? To jest chore.


Once... I had a dream....


Wysłany: 2007-12-24 16:44

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

foch? :wink:

Ja jakoś nie piszę co miesiąc opowiadań, nawet wierszy już nie piszę :wink: Wystarczy napisać parę sensownych niusów albo kilka recenzji płyt, ewentualnie dodać parę informacji o wydarzeniach, kto powiedział, że od razu opowiadania? Nie ma żadnego przymusu. Można nie robić nic :) Wolna wola :P

Mrocznych i tró świąt , przy okazji :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-12-24 21:33

No, bo żeby już [b:e15f463a29]własnego[/b:e15f463a29] profilu swobodnie nie można było przeglądać bez odpowiednich uprawnień to już jest lekka paranoja...
[quote:e15f463a29="Cross"]Tak się czasem zastanawiam jak ten portal będzie wyglądał za rok. Pewnie trzeba będzie płacić abonament SMSem żeby móc przeglądać newsy. [/quote:e15f463a29]
Nie zdziwiłbym się ale myślę, że trzynastolatkowie [bo takich tu chyba coraz więcej (jak nie wiekiem fizycznie, to na pewno rozumem)] chętnie poświęcą ileśtam + vat za możliwości jakie oferuje ów portal.
Bez komentarza ...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-12-25 02:37

Cross (Bicz)
Cross
Posty: 69
południe Niemiec

[quote:df85d351a0="minawi"]foch? :wink:

Ja jakoś nie piszę co miesiąc opowiadań, nawet wierszy już nie piszę :wink: Wystarczy napisać parę sensownych niusów albo kilka recenzji płyt, ewentualnie dodać parę informacji o wydarzeniach, kto powiedział, że od razu opowiadania? Nie ma żadnego przymusu. Można nie robić nic :) Wolna wola :P

Mrocznych i tró świąt , przy okazji :wink:[/quote:df85d351a0]

No blisko focha już jestem. Chodzi o to, że niektórzy poporstu nie mają czasu na udzielanie się. Ostatnio ledwo mam czas, żeby wejść na stronke i sobie newsy poczytac a co dopiero napisać recenzję płyty. Moge walnąć reckę w 5 minut nie ma sprawy. Tylko po co? Wątpie, żeby ktoś chciał to przeczytać.


Once... I had a dream....


Wysłany: 2007-12-25 12:14

Dodatkowe funkcje obciazaja dodatkowo serwer za ktory i tak trzeba sporo placic. Za szybszy serwer trzeba placic jeszcze wiecej dlatego nie mozemy dac ich wszystkim. Aby serwis pozostawal darmowy dodatkowymi funkcjami wynagradzamy tylko okreslona liczbe osob ktore byly najbardziej aktywne w danym miesiacu. W ten sposob utrzymujemy obciazenie dp na akceptowalnym poziomie i nie musimy do tego interesu doplacac ani pobierac oplat.

Moge zagwarantowac ze wszyskie funkcje profilu, ktore byly niezalezne od rangi nadal pozostana darmowe co wiecej bedzie ich coraz wiecej. Pomysl z sms'ami mozemy przemyslec jezeli bedzie wiecej chetnych.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-12-25 13:15

Cross (Bicz)
Cross
Posty: 69
południe Niemiec

[quote:042d59e72f="amorphous"]
Moge zagwarantowac ze wszyskie funkcje profilu, ktore byly niezalezne od rangi nadal pozostana darmowe co wiecej bedzie ich coraz wiecej. Pomysl z sms'ami mozemy przemyslec jezeli bedzie wiecej chetnych.[/quote:042d59e72f]

Radze zajrzec do slownika pod słowo "ironia".
I oddać admina komuś innemu. Szkoda zeby fajny portal dalej sie staczał.


Once... I had a dream....


Wysłany: 2007-12-25 15:14

Pomysl oddania admina uwazam za bardzo dobry. Ostatnio cierpie na brak czasu. Troche to jedak potrwa gdyż chce zrealizowac kilka nowych pomyslow a brak programistow chcacych pracowac za darmo.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-12-25 15:29

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Kuba, ja ci dam oddawania admina :lol: :lol: :lol:

JA sama sobie ze wszystkim nie poradzę :wink: Chyba że przejdę wszystkie możliwe kursy programowania i do tego rzucę pracę :lol: 8)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-12-27 02:01

Cross (Bicz)
Cross
Posty: 69
południe Niemiec

http://www.darkplanet.pl/Czarne-Niebiosa-3126_0.html#105520

kolejna "zadowolona" osoba.
Ile użytkowników będzie się musiało zgłosić, abyś ktoś cofnął te zmiany?


Once... I had a dream....


Wysłany: 2007-12-27 15:53

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

zapewne 666-ciu, to taka magiczna liczba :wink:

zmiany są i będą jeszcze inne, radzę się przygotować :) i nie denerwować 8) poza tym wielu funkcji przez półtora roku nie było i nikt nie narzekał jakoś że np. nie może tam czegoś na profilu sprawdzić :roll:

nie ma równości, świat jest zły i mroczny :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-12-28 04:25

Cross (Bicz)
Cross
Posty: 69
południe Niemiec

Ja czekam na wprowadzenie SMSowego abonamentu.


Once... I had a dream....


Wysłany: 2007-12-28 13:42

Zyczenia naszych uzytkownikow darzymy jeszcze większym szacunkiem niż ci U Bazyla


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-01-07 02:53

Moja Mama miała taki genialny tekst (wiem, że nie oryginalny ): "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" :twisted:



Wysłany: 2008-04-26 23:40

Amen


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-07-19 17:16

Plec przywrocona. Data urodzenia wroci niedlugo. Wprowadzamy pewne zmiany. Bedzie mozna podac sam rok albo miesiac i dzien bez podania raku. W ten sposob bedzie mozna sprawdzic znak zodiaku bez ujawniania swojej starosci


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-10-20 19:36

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Mam takie pytanie: czy na tym forum istnieją jakieś ostrzeżenia i pochwały?


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2008-10-27 01:15

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

tylko wtedy gdy admin/moderator zauważy :wink:

a na serio - nie ma, aczkolwiek w razie łamania regulaminu zawsze można zgłosić dany post do moderatora. pochwały? 8) zależy za co by można chwalić, za ortografię i słownictwo? :wink: jak na razie nic mi o tym nie wiadomo :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-11-04 22:36

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Czy można usuwać dodane przez siebie artykuły, teksty, wiersze itp? W jaki sposób?


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2008-11-05 22:31

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

No właśnie. Dodał mi się jakiś dziwoląg i chcę go usunąć, ale nie mam sumienia modom głowy zawracać.


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2008-11-19 22:04

Nie ma takiej funkcji i nie jest planowana. Admin moze usunac artykul na wniosek uzytkownika ale nie musi. Mozna usuwac komoentarze i posty na forum. Zakladamy ze autor zastanawia sie nad tekstem przed wyslaniem go.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło