Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Nowa funkcja w DarkPlanet. Strona: last

Artykuł: Nowa funkcja w DarkPlanet

Nowa funkcja w DarkPlanet Wysłany: 2006-07-14 10:59

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Chyba już zacznę prowadzić kalendarzyk księżycowy :D Jak dla mnie - mało denerwujące, hehe :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-14 12:18

dla mnie tez mało denerwujące a przynajmniej prowadzic będzie do zwiększenia pojemności :twisted: serwera jestem za :twisted:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-14 16:17

ja mam tylko jedno pytanie... ta funkcja już działa??


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-07-14 21:03

Podobno ciekawość pierwszy stopień do piekła.... :twisted:


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Punkty Wysłany: 2006-07-16 10:51

Dokladnie


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-07-18 03:17

no, gdzie ta reklama, nie widze zadnej :) chce miec wieksza galerie, mam duzo zdjec do umieszczenia :P



Wysłany: 2006-07-18 07:01

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Arek, może spróbuj na innej przeglądarce? U mnie się pokazują zarówno na IE jak i na Mozilli, choć słyszałąm, że co niektórzy w Poznaniu mają problem z pokazywaniem się tych reklam :?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-18 08:38

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

a może Konuerora albo Safari? Albo coś jeszcze bardziej egzotycznego, Areczku :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Lynx Wysłany: 2006-07-18 12:13

No pod lynxem rzeczywiscie nie widac


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2006-07-18 12:22

Heh, u mnie również ich nie ma, używam Mozilli i jest tam po prostu czarna dziura, miejsce na nie jednak puste, a w Explolerze to samo, z tym wyjątkiem, że dziura jest biała.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-18 12:29

dymek (Anciliae)
dymek
Posty: 270
Ludomy (tudzież Poznań)

Ciekawe.... Ja używam Firefoxa i reklamy są wyświetlane. W IE zresztą też.


[img:c20ec57fc2]http://images21.fotosik.pl/277/bb0cde48e364092a.jpg[/img:c20ec57fc2]


Wysłany: 2006-07-18 12:37

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet u ciebie same dziury jakoś A może cały twój monitor to jedna wielka dziura, hehe :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-18 12:50

Jasne, a w miejsce kineskopu wsadziłem awkaruim z Bojownikiem Syjamskim 8)


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-18 13:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

No to masz fajny wygaszacz ekranu... :lol:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-07-18 13:42

Taaa, ino dlaczego tylko wygaszacz? Jak poruszam mychą, to nie wraca do normalnego wystroju, a rybka sobie jedynie przepłynie, na drugi koniec akwarium albo nawet się nie poruszy.
Dobra, ale skończmy piep..yć te bzdury i wrócmy do tematu.
Nie mam tych reklkam i tyle, kompletnie nie mam też pojęcia dlaczego i co z tym zrobić. Osobiście jakoś to przeżyję, nawet prawdę mówiąc to z jednej strony mnie to cieszy, bo nie mam jakiś zbędny, że tak powiem pierdół na ekranie.
Jednak oczywiście jest i druga strona medalu, nie wspomogę poszerzania pojemności naszego portalu i to boli mnie bardzo dotkliwie :evil: :evil: :evil:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-07-19 01:37

[quote:922251d180="minawi"]a może Konuerora albo Safari? Albo coś jeszcze bardziej egzotycznego, Areczku :P[/quote:922251d180]
:D nie Kasiuniu, to po prostu IE i nawet nie sprawdzałem czy działa pod innymi przeglądarkami, choć mam parę, bo w takich sytuacjach dochodzę do wniosku że jeśli nie działa pod IE to w ogóle nie warto się tym zajmować tzn. nie żebym był jakimś wielkim fanem IE ale coś o projektowaniu stron wiem i pod Opera czy Firefoxem może ewentualnie coś nie działać ale jeśli pod IE nie działa to już jest źle...
z tym lynxem to juz było przegięcie Amorphous ;P
a co widzę? jak to kolega ładnie okreslił - białą plamę, a raczej dwa białe prostokąty przedzielone czarną kreską, dodam że nie miewam takich problemów z innymi bannerami itp.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło