Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Moonspell - nowa płyta w przyszłym roku. Strona: 1

Artykuł: Moonspell - nowa płyta w przyszłym roku

Moonspell - nowa płyta w przyszłym roku Wysłany: 2007-11-29 11:43

Może ta płyta nie zawiedzie? Już się ponoć miała ukazać...
Niestety kolejne powroty Moonspell'a dotychczas mnie rozczarowały. Miałam chyba na tyle silny uraz, że po "Memorial" już wcale nie sięgałam, mimo całkiem dobrych recenzji. Na zawsze pozostanę wierna płytom "Wolfheart" i "Irreligious" To jest właśnie dla mnie jedyny w swoim rodzaju klimat Moonspell. Kolejne albumy już to zatraciły.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2007-11-29 16:13

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

nie no nie zgodzę się żeby antidote albo sin były złe... a po nowy mam zamiar sięgnąć- chociażby z ciekawości :) ale mam nadzieję, że się nie zawiodę.


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-11-29 17:08

[quote:339588c8d6="margott"]nie no nie zgodzę się żeby antidote albo sin były złe...[/quote:339588c8d6]Owszem, złe może i nie były. Napisałam tylko, że zatraciły ten klimat, który zawsze kojarzyłam z Moonspell'em. Klimat, który na dwóch pierwszych w/w albumach był doskonale odczuwalny. Myślę, że potem na żadnych płytach Moonspell'a to się już nie powtórzyło. Po prostu zabrakło tego "pazura". Pozdrawiam.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Wysłany: 2007-12-11 15:15

[color=blue:76cef8dd89][/color:76cef8dd89][i:76cef8dd89]Moonspell to jest bardzo dobry zespół z Portugalii odziwo ten kraj raczej nie słynie z takich zespołów ale mino to maja bardzo dobry zespół jestem bardzo ciekawy nowej płyty bo tak która wyszła teraz jest zajebista i bardzo mi sie podoba Tenebrarum Oratorium ten utwór jest genialny i czekam na nową płytke :D[/i:76cef8dd89][/u][color=blue:76cef8dd89][/color:76cef8dd89]



Wysłany: 2007-12-21 14:03

Moonspell jest fajna kapela ale ja za nia zbytnio nie przepadam.
Wole Theatres Des Vampires :twisted: :twisted: :twisted:


Smierc jest czasem najlepszym rozwiazaniem, a czasami przeklenstwem. Czasem lepiej uciec i miec wszystko z glowy, miec swiety spokuj.


Re: Moonspell - nowa płyta w przyszłym roku Wysłany: 2007-12-24 15:21

Andrzej (Bicz)
Andrzej
Posty: 160
Transylwania

[quote:1811d69695="Little_China_Girl"]Może ta płyta nie zawiedzie? Już się ponoć miała ukazać...
Niestety kolejne powroty Moonspell'a dotychczas mnie rozczarowały. Miałam chyba na tyle silny uraz, że po "Memorial" już wcale nie sięgałam, mimo całkiem dobrych recenzji. Na zawsze pozostanę wierna płytom "Wolfheart" i "Irreligious" To jest właśnie dla mnie jedyny w swoim rodzaju klimat Moonspell. Kolejne albumy już to zatraciły.[/quote:1811d69695]

Muszę się z tobą zgodzić i dodać do tego jeszcze płytkę "Butterfly Effect", której także czasami sobie słucham


Drink And Join Me In Eternal Life Desire You Turn Me On Your Blood My Ecstasy


Wysłany: 2007-12-24 22:05

Hmmm ... fanem Moonspell nigdy nie byłem, "Antidote", a zwłaszcza "Darkness & Hope" bardzo mi się nie podobały, ale "Memorial" pozytywnie mnie zaskoczył. Nie jest może to dzieło na miarę "Wolfheart" czy "Irreligious", ale droga Chinko, jeśli lubisz ten zespół, to akurat ten krązek jest dobry i mo.żesz bez obawy po niego sięgnąć :)


.


Wysłany: 2007-12-24 22:23

[quote:49b44ff37d="Harlequin"](...)ale [b:49b44ff37d]"Memorial"[/b:49b44ff37d] pozytywnie mnie zaskoczył. Nie jest może to dzieło na miarę "Wolfheart" czy "Irreligious", ale droga Chinko, jeśli lubisz ten zespół, to akurat ten krązek jest dobry i możesz bez obawy po niego sięgnąć :)[/quote:49b44ff37d]Dobrze Harl.
Twoja recenzja tej płytki nęci, więc nie będę tak uparta i sięgnę po nią w chwili wolnego czasu :twisted: Dziex.


... myślę nad problemem tym, czy można być bez duszy złym ...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło