Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

H-Art Rock Festival. Strona: 1

Artykuł: H-Art Rock Festival

H-Art Rock Festival Wysłany: 2007-09-16 22:32

Dwa pytania:

Przede wszystkim, czy wiadomo ile będzie kosztować ta przyjemność :?:

I drugie dotyczące strony technicznej tej wiadomości:
po jaką cholerę pisać "CETI z Kupczykiem"? skoro on zakładał tą kapelę i gra w niej cały czas do dziś nie opuszczając jej szeregów.
Wyolbrzymiając, to tak jakby napisać Ozzy Osbourne Band & Ozzy. Po co to? jak ktoś nie wie to niech sam się zainteresuje i wytęży zmysł poszukiwania.
W przeciwnym wypadku niedługo znikąd zaczną się pojawiać zespoły typu Behemoth & Nergal, Vader z Peterem, TOOL & Maynard lub KoRn z Johnatanem Davisem :roll:
W przypadku KATa & Romana, to było uzasadnione, bo w końcu zostawił on zespół a później powrócił by koncertować, ale tu to jakieś nieporozumienie jest...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-17 00:16

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet, ja pier..., ale smęcisz


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-09-17 15:58

Pani admin zamiast zasłaniać się inwektywami mogłaby po prostu odpowiedzieć, bo zaiste intryguje mnie źródło owego niedorzecznego postępowania.

Czy może fakt, że pytający smęci nie obliguje pytanej do udzielenia pytającemu odpowiedzi... na jego pytanie.

Chomik, ja też nie wiem :P więc ponawiam zapytanie :wink:

P.s.Smęcenie było odnośnie mojej uwagi merytorycznej czy próby dowiedzenia się po ile będą bilety :?:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


:) Wysłany: 2007-09-20 08:30

hehe... Dialogi na darkplanet :))) Uwielbiam was :))


I like inversely making all than should be. This is so, that I does not rebel loudly, because nothing this will give. Nobody and so will not turn on me the attention. And so, after I draw from this the satisfaction ...


Wysłany: 2007-09-20 19:12

Heh, gdyby to tylko były dialogi...
Chciałbym bardzo, wierz mi.

Ale z tego co tu widzę, to prowadzę raczej monolog, bo druga strona jakoś nie raczy mnie obłaskawić swoją odpowiedzą na zadane jej pytanie.
Najwyraźniej nie jestem godzien poznać prawdy.

[quote:b6398037da="ja"]Ale z tego co tu widzę,[/quote:b6398037da]
Zresztą nie tylko tu...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-20 20:58

[quote:4694c07196="zet"]Heh, gdyby to tylko były dialogi...
Chciałbym bardzo, wierz mi.

Ale z tego co tu widzę, to prowadzę raczej monolog, bo druga strona jakoś nie raczy mnie obłaskawić swoją odpowiedzą na zadane jej pytanie.
Najwyraźniej nie jestem godzien poznać prawdy.

[quote:4694c07196="ja"]Ale z tego co tu widzę,[/quote:4694c07196]
Zresztą nie tylko tu...[/quote:4694c07196]
[color=red:4694c07196]zecik... BRYNCZYSZ :) pozdrawiam serdecznie! :) [/color:4694c07196]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-09-21 06:37

A dziękuję i pozdrawiam również :wink:

Jednak chciałbym tu nadmienić, że na tym forum nie da się rozmawiać, bo pani admin nie chce mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie.
Co ? może nie zna odpowiedzi ? może nie chce się podzielić genezą swego postępowania? jeśli tak, to niech to chociaż napisze, wtedy się odczepię i zapytam na stronie "Fabryka zespołów..." może tam będą wiedzieli...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-21 11:22

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

informacje o biletach - 061 8115 417
bilety:
ART ROCK - ul. Wielka 9 - wejscie od Szewskiej
MODITH - ul. Taczaka
CIM - ul. Ratajczaka
ACID-SHOP- ul. Ogrodowa
ROCKLONGLUCK- ul. Polwiejska
Nasze koncerty w Poznaniu info: www.oskar-cd.com.pl www.artrock.pl tickets, : ART-ROCK ul. Wielka 9 ( wejscie od Szewskiej ) INFO: OSKAR PRODUCTIONS & DISTRIBUTIONS. TEL/FAX: +48 (0)61 8115 417 progrock@oskar-cd.com.pl

Proszę.

Ja pracuję, nie mam czasu się dowiadywać.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-09-21 13:54

[quote:9ab1c52a3b="zet"]A dziękuję i pozdrawiam również :wink:

Jednak chciałbym tu nadmienić, że na tym forum nie da się rozmawiać, bo pani admin nie chce mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytanie.
Co ? może nie zna odpowiedzi ? może nie chce się podzielić genezą swego postępowania? jeśli tak, to niech to chociaż napisze, wtedy się odczepię i zapytam na stronie "Fabryka zespołów..." może tam będą wiedzieli...[/quote:9ab1c52a3b]
[color=red:9ab1c52a3b]zecik... ale marudzisz no... :) a skoro już napisała to grzecznie podziękuj :) i nie truj :) [/color:9ab1c52a3b]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-09-21 16:03

Nie zawstydzaj mnie i nie mów mi rzeczy oczywistych. Niczego nowego się z tej informacji nie dowiedziałem,no ale dziękuję bardzo.

Prawda jest taka : mi bardziej się cały czas rozchodzi o drugie pytanie, bo że ceny biletów na występ oddalony w czasie o niemal dwa miesiące nie są jeszcze podane, to akurat łatwo się domyślić...


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-21 22:04

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet, na drugie pytanie odpowiedź jest jeszcze bardziej oczywista - info o koncercie brałam z jakiegoś blizej niepamiętanego już rpzeze mnie źródła, gdzie zamieszczono to w takiej formie. Jak ci to bardzo przeszkadza, możesz zwrócić się do Zaby żeby to zmieniła. Ale osobiście a nie na forum.

Zresztą - co za różnica, k...? Wiadomo przecież kto wystąpi.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-09-23 11:55

[quote:09ff937b35="minawi"](...) info o koncercie brałam z jakiegoś blizej niepamiętanego już rpzeze mnie źródła, gdzie zamieszczono to w takiej formie. (...)[/quote:09ff937b35]
Wiem, bo ta informacja jest wręcz zerżnięte literka w literkę ze wspomnianej przeze mnie wcześniej strony "Fabryka zespołów", tylko żeś dodała linki. Nie ma to jak fachowa robota redakcyjna...


Ev, a powiedz Ty mi skąd masz taką wieść, że Hunter będzie tam koncertował, bo jeśli to fakt, to nie da się ukryć, że koncercik może być zacny i tym chętniej się na niego wybiorę.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-23 12:09

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak "Fabryka zespołów". Widocznie oni zerżnęli od nas :lol: Poza tym niektóre rzeczy o ile pamiętam zmieniłam, więc jeśli znalazłeś gdzieś identyczny wpis, znaczy to, że oni skopiowali z mojego wpisu. Poza tym info o wydarzeniu to nie artykuł, więc nie smęć. Zet, przechodzisz menopauzę, że tak ostatnio ciągle narzekasz i brynczysz?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-09-23 12:29

Dobra, nie wnikam, w zasadzie to już mam to w dupie, co mnie to obchodzi.
Szkoda tylko, że takie głupstwa są wypisywane...


[quote:664b4529e0]Zet, przechodzisz menopauzę, że tak ostatnio ciągle narzekasz i brynczysz? [/quote:664b4529e0]
A skąd wiesz, jak to jest podczas przechodzenia menopauzy ? z doświadczenia ?


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-23 12:38

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Z doświadczenia z przebywaniem osobami, które ją przechodziły. A ty się zachowujesz jeszcze gorzej :wink:

Jakie niby głupstwa są wypisywane, hę? Słucham. A najlepiej to wal na priwa a nie wypisujesz głupstwa na forum.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-09-23 12:45 Zmieniony: 2007-09-23 13:07

[quote:388af7890a="minawi"](...)
Jakie niby głupstwa są wypisywane, hę? Słucham. A najlepiej to wal na priwa a nie wypisujesz głupstwa na forum.[/quote:388af7890a]
Już o tym pisałem, nie będę się na życzenie powtarzał.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-23 13:14

[quote:c286879b25="Ev"]Nie gadam z Toba :P [/quote:c286879b25]
:?

A co do informacji, to już się zdążyłem wywiedzieć :P
No i nie ma bata, widowisko zapowiada się koszernie.
Tylko żeby cen astronomicznych nie zapodali, ale jakiekolwiek by nie były, będę tam.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-25 13:13

[color=red:1ba6f8b839]zet MARUDO oto CENY: Poznań Klub "Eskulap" w ramach pierwszej edycji H-ART ROCK FESTIWAL
zagrają: Hunter, Gutter Sirens, Indukti, Pathfinder, Ceti
bilety 35(przedsprzedaz) i 45(w dniu koncertu)[/color:1ba6f8b839]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Wysłany: 2007-09-25 18:42

O, no proszę, całkiem przyzwoicie mimo iż spodziewałem się większej ceny... no tak, ale to przecież nie Coma :wink:

Dziękuję Kuszo za info, jak tylko będę mógł pobiegnę zakupić bilety :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-09-25 18:58

[color=red:5860d0f3d7]ja Cię proszę tylko o jedno zecik - NIE MARUDŹ TYLE! 8) [/color:5860d0f3d7]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło