Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Minawi's Birthday Party. Strona: 1

Artykuł: Minawi's Birthday Party

Minawi's Birthday Party Wysłany: 2006-06-29 08:25

Szczerze mówiąc dawno nie byłem na tak LIPNEJ imprezie. Aż musiałem zadzwonić do firmy i wziąć dziś urlop Pozdrawiam wszystkich obecnych, a szczególnie solenizantkę, jeszcze raz wszystkiego najlepszego



Wysłany: 2006-06-29 13:16

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=yellow:b29bcd823d][b:b29bcd823d]Chciałabym podziękowąc Wam wszystkim za przybycie - zwłaszcza Amorphousowi za sporządzenie jedynego w swoim rodzaju egzemplarza lipy Było super, szkoda że to środek tygodnia i co niektórzy musieli wcześnie wracać.Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na Castle Party :P Bo ja jutro z Poznania wyjeżdżam...[/color:b29bcd823d][/b:b29bcd823d]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-29 17:19

Noooo, imprezka urodzinowa była pierwszorzędna, całe morze alkoholu się przepięknie przelewało przez nasze gardła, a lipa pięknie lipę goniła. No i ten unikatowy egzemplarz też godny uwagi.
No ale czego można było się spodziewać, po tak szlachetnym towarzystwie, po prostu ta zabawa nie miała prawa się nie udać. Dziękuję wszystkim zgromadzonym przy abakanach ludziom za cudowną popijawę 8) i pozdrawiam Was gorąco.

No i oczywiście niech nam żyje solenizantka :!: :!: :!:

Heh, a co do kaca mordercy, to w moim przypadku nie był on tak bardzo zabójczy jak komarzyska, które mnie (i nie tylko) dotkliwie pokąsały. Ale warto, było czyż nie?


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-06-29 18:58

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Alphar, chętnie by, Ci wysłała te filmiki, ale niestety cholernie dużo one zajmują :?
zdjęcia wrzucę na stronkę, ale nie obiecuję, że dziś czy jutro, bo jestem akurat w trakcie tej cholernej wyprowadzki i mam masę rzeczy na głowie do załatwienia...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-10-11 18:55

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Oj, moje urodziny były już dawno a ja dopiero teraz wrzuciłam moich 6 zdjątek do galerii. Nie są za specjalne, ale coż... Zainteresowanych zapraszam tutaj: http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&op=browse_gallery&uid=157&gal_id=326&od_nr_str=1
[/url]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło