Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Premiera nowej płyty MEGADETH. Strona: 1

Artykuł: Premiera nowej płyty MEGADETH

Premiera nowej płyty MEGADETH Wysłany: 2006-06-22 11:54

Cieszy mnie bardzo ta informacja, choć prawdę mówiąc sam nie wiem do końca co tym sądzić.
Wiadomo, że Megateth to zawsze będzie Magedeth, ale ostatnimi czasy ten zespół stał się, można powiedzieć, solowym projektem Dave, zwłaszcza po odejściu kręgosłupu zespołu Davida Ellefsona. Bo fakt faktem mnóstwo muzyków przewinęło się przez tę kapelę, ale dwóch Daveów było zawsze. A teraz hmm...
Już System Has Failed (pierwszy album bez Davida basisty) nie był żadną podniebną rewelacją, choć nie ukrywam miał mocne numery i ostatecznie nmie było aż tak bardzo na co narzekać.
No zobaczymy co nam przyniesie ich nowe wydawnictwo, jestem ciekaw


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-06-22 13:21

Ja tez czekam na nowy album z niecierpliwoscia bo po prostu uwielbaim tą kapelę.
Megadeth zawsze mi sie kojarzyl Mustainem wiec nie przeszkadza mi za bardzo, ze teraz jest to wlasciwie zespol jednego kolesia. Gdzies nawet czytalem, ze Dave zastanawial sie nad tym czy ostatniej plyty "The system has failed" nie wydac jako plyty solowej ale jak widac jednak sie na to nie zdecydowal. Co do samego albumu to podobal mi sie bardzo.
A jak chce sobie posluchac Megadeth to od razu zabieram sie za "Countdown to Extinction" - to jest dla mnie kwintesencja Megadeth :)


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2006-12-01 16:57

No i co, miała się już ukazać ta płyta a tu kicha, właśnie się dowiedziałem, że jej premiera ma być dopiero w marcu przyszłego roku. No skoro już każą nam tak długo czekać, to mam nadzieję, że Mustaine pokaże na tym krążku prawdziwą klasę. I jak to perfekcjonista - Dave, dopracuje wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Ponoć będzie tam jakiś cover Led Zeppelin.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-02 15:26

no wiec co do nowego Megadeth to ja juz nie moge sie doczekac.
tutaj mozna sobie sciagnac kawalek - "Sleepwalker":
http://www.roadrunnerrecords.co.uk/sleepwalker/
trzeba im podac tylko adres email realny bo na niego wysylaja linka przez ktorego mozna sciagnac.
no wiec ten kawalek jak dla mnie jest bardzo dobry.
mozna tez sobie zobaczyc nagranie video live innego nowego numeru - "Washington is next":
http://www.youtube.com/watch?v=_5yQCZt4wt0
to juz nie jest tak dobre jak sleepwalker chociaz moze na plycie wyjdzie im to lepiej.

premiera plyty zaplanowana jest dopiero na 15 maja


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-03-02 15:30

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Widziałem słyszałem jestem pelen optymizmu po usłyszeniu tych kawalków. Miejmy nadzieje że po totalnej przemianie megadeth zaprezentuje całą świetną płyte.


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-02 18:02

Ano, dobre są te kawałki. Mi nawet się chyba bardziej podoba Washington..."
W każdym razie, mam szczerą nadzieję, że termin majowy nie zostanie znów przesunięty, bo przecież premiera tej płyty miała być w zeszłym roku.

No i nie obraziłbym się gdyby w ramach promocji nowego albumu Megaśmierć zrobiłaby trasę po Europie :twisted: i odwedziłaby Polskę :twisted: ...ale to chyba tylko marzenia, choć kto wie?


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-05-10 20:59

no wiec wczoraj dorwalem (ukradlem - ściągnąłem) nowy Megadeth i przelecial juz kilka razy u mnie w winampie.
a wiec moim zajebiscie nieobiektywnym zdaniem album jest swietny. z kazdym nastepnym przesluchaniem podoba mi sie coraz bardziej.
solowki na tym albumie mnie rozwalaja po prostu. czasami szybkie jak cholera. swietne. bardzo wazny element tej plyty jak dla mnie.
moimi faworytami jest "Sleewalker" (szybki, dosyc prosty, latwo wpadajacy w ucho, kawal swietnego thrashu), "Gears of War" (za troche wiekszy ciezar), "Play for Blood" i ostatni na plycie "Burnt Ice" (a szczegolnie ostatnia 1.20 tego utworu - mam wrazenie, ze zaraz gitara sie rozwali od tego grania - sami posluchajcie;]).
A "A Tout Le Monde" z Cristiną Scabbią jako supportujaca wokalistka raczej tak samo jak na Youthanasia. Ten jej wokal to tylko taki ozdobnik.
no widze, ze prawie recenzja plyty mi wyszla:)
w kazdym razie Megadeth wymiata!!!


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-05-11 00:25

O :!: a to już 8O

Na śmierć zapomniałem 8)
W takim razie pora rozpuścić wici :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło