Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

FORCES UNITED - pofestiwalowe poznańskie afterparty. Strona: 5

Artykuł: FORCES UNITED - pofestiwalowe poznańskie afterparty

Wysłany: 2007-08-06 09:12

alez oczywiscie ze bedzie, tylko nie bedzie w najblizszym czasie

u mnie sie imprezy nie skonczyly teraz jade do boszkowa a pozniej nad morze do dabek. A tam jak wiadomo imprezy beda codziennie hehe 8) chyba cale wakacje beda pod znakiem % hehehe



Wysłany: 2007-08-06 10:03

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Kurde, jak tak dalej wszyscy będą sobie "dawali spokój z imprezami na jakiś czas", to nie będzie z kim w najbliższym czasie imprezować :?


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-06 10:30

Nie martw się minawi....ja uważam, że imprez nigdy dość :) 8) :lol:


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2007-08-06 10:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Semjan :arrow: też tak myślę 8)

Faustus :arrow: no wiem, że nie samą, bo poniedziałek-piątek żyję rutyną i pracą, to w weekendy muszę się totalnie odstresowywac :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-06 15:28

Ożeż kurna... takie orgie mnie ominęły... ale jakoś nie żałuję:) I witam pana Pinheada jako aktywnego użytkownika forum :!: Nie od dziś przecież wiadomo, że najwięcej witaminy mają CHŁOPACY z Suwałk *rozmarzony gekon* Ale tak czy siak, niebawem odwiedzę Poznań, żeby znów uściskać Horsika, Minawi i moją castlową kochanicę E(c)lipse :D I wszystkich innych bardzo, bardzo, bardzo! Najpierw jednak porwę Schwei na dziewicze podsuwalskie (a może i podaugustowskie) terytoria... bo jak wiadomo najwięcej witaminy... eeee... chyba się powtarzam :twisted: :roll:



Wysłany: 2007-08-06 15:53

a ja się skończyłam u Kreaturki i nie dotarłam :cry: żałuję, że nie miałam okazji pożegnać się z Violatorem :cry:

ale tak poza tym, to

[quote:b8534c9422]najwięcej witaminy mają CHŁOPACY z Suwałk[/quote:b8534c9422]

niech to zdanie Przylguni będzie podsumowaniem ubiegłego weekendu :twisted:



Wysłany: 2007-08-06 16:10

Augustowskie noceeee.... siedem dziewcząt z Albatrosa, tyś.... i komary jak chuj :D W Suwałkach i okolicach jest najpiękniej ! :roll:
To taki patriotyzm lokalny i mały offtop :P
Ale nie napiszę, że już będę grzeczna, bo kiedy ostatnio tak powiedziałam, trochę źle się skończyło 8O
Schweiko - zakładamy wątek Dowspuda, bo moderator da nam po pupie :twisted:



Wysłany: 2007-08-08 17:40

[color=green:e00fbfd5c1]Przyznam sie bez bicia ze nie dotarlem do Bazyla, Schwei zaniemogla u Kreaturki, kapo w mojej osobie nie pozwolil jej w takim stanie balowac...

W tymze miejscu ta czesc wiary, ktora udalo mi sie poznac pozdrawiam, co zlego to (nie) ja. [/color:e00fbfd5c1]

[quote:e00fbfd5c1="kontragekon"]Ożeż kurna... takie orgie mnie ominęły... ale jakoś nie żałuję:) I witam pana Pinheada jako aktywnego użytkownika forum :!: Nie od dziś przecież wiadomo, że najwięcej witaminy mają CHŁOPACY z Suwałk *rozmarzony gekon* (...) Najpierw jednak porwę Schwei na dziewicze podsuwalskie (a może i podaugustowskie) terytoria... bo jak wiadomo najwięcej witaminy... eeee... chyba się powtarzam :twisted: :roll:[/quote:e00fbfd5c1]

[color=green:e00fbfd5c1]Dla niewtajemniczonych: czy wspominalem, ze jestem z Suwalk? :P[/color:e00fbfd5c1]

[quote:e00fbfd5c1="kontragekon"]Augustowskie noceeee.... siedem dziewcząt z Albatrosa, tyś.... i komary jak chuj Very Happy W Suwałkach i okolicach jest najpiękniej ! Rolling Eyes
To taki patriotyzm lokalny i mały offtop Razz
Ale nie napiszę, że już będę grzeczna, bo kiedy ostatnio tak powiedziałam, trochę źle się skończyło Shocked
Schweiko - zakładamy wątek Dowspuda, bo moderator da nam po pupie[/quote:e00fbfd5c1]

[color=green:e00fbfd5c1]Albatrosa Gekonku pamietam dobrze, a na Dowspudzie bede na 100%

End of oftop[/color:e00fbfd5c1]



Wysłany: 2007-08-13 15:04

[quote:3e1ae45d81="LouCypher"]Tym razem jesteś w mylnym błędzie Elektronaut przyznał się bez bicia. Było TECHNO :!:
Wiedziałem, że te imprezy do niczego dobrego nie prowadzą :P[/quote:3e1ae45d81]

No niestety, jednak Ty jesteś w błędzie. To co zagrał Electronaut, to takie letnie, dyskotekowe hity z pogranicza dance/trance. TECHNO, to np. Cristian Vogel, lub ogólnie rzecz biorąc artyści, pojawiający się oniegdaj na imprezach z cyklu TRESOR. A tak swoją drogą myślę ze dawka takich hitów powinna pojawiać się na każdej imprezie, szkoda że mnie nie było...


>>>>>>>>>> [url]www.myspace.com/sthilmann[/url] <<<<<<<<<<


Wysłany: 2007-08-13 20:45

[quote:acf11ba114="Sthil"]To co zagrał Electronaut, to takie letnie, dyskotekowe hity z pogranicza dance/trance.[/quote:acf11ba114]

Jeszcze lepiej. Teraz to już sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać? :lol: / :cry:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-13 22:23

Obrazek musiał być przecudnej urody...
Zgraja mhhhrocznych gothów radośnie pląsająca do letnich remiksów Justina Timberlake'a :D
Wybaczcie ale moja wyobraźnia jakoś tego nie ogarnia.
Poproszę o materiał filmowy :lol:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-13 22:30

Uwaga offtop:

Porozmawiajmy o semantyce:
[quote:6e43630c46="Louis Cypher"]Tym razem jesteś w [b:6e43630c46][u:6e43630c46]mylnym błędzie[/b:6e43630c46][/u:6e43630c46] :wink: [/quote:6e43630c46]
Mylny błąd 8O :?:
Błąd w błędzie według mnie daje zazwyczaj efekt odwrotny a nie spotęgowany, tak więc zdaniem tym przyznałeś rację swojemu przedmówcy a nie zaprzeczyłeś :wink:


Ontop:
Faktycznie zdjęcia całkiem przyzwoite :wink:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-13 22:34

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Właśnie, jakby co to trochę się tych fotek nawrzucałam, więc:
http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=usergallery&start=0&op=browse_gallery&licz=tak&gal_id=2828

Autorstwa, dodajmy, Nemesis :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-08-13 22:44

[quote:c12e2e7fc2="zet"]Porozmawiajmy o semantyce:
Błąd w błędzie według mnie daje zazwyczaj efekt odwrotny a nie spotęgowany, tak więc zdaniem tym przyznałeś rację swojemu przedmówcy a nie zaprzeczyłeś :wink:[/quote:c12e2e7fc2]

Ech... To była taka żartobliwa figura retoryczna. "Winka" (:wink:) dałem dla tych mniej lotnych, właśnie po to żebym nie musiał się z tego tłumaczyć 8)


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-13 22:49

Wybacz, wolałem się upewnić, no albo jestem po prostu w tej grupie mniej lotnych, bo w sumie mimo iż czasami używam emotów, to czytając raczej na nie nie zwracam uwagi, taki ze mnie hipokryta :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-08-13 23:09

Fakt. Przeglądając fora można się na pewne rzeczy znieczulić. Internet to ZUO :wink:


Sic Luceat Lux! "Od techno można z nudów zdechnąć."


Wysłany: 2007-08-17 12:22

[quote:9c68097d37="Ev"][quote:9c68097d37="LouCypher"][quote:9c68097d37="Sthil"]To co zagrał Electronaut, to takie letnie, dyskotekowe hity z pogranicza dance/trance.[/quote:9c68097d37]

Jeszcze lepiej. Teraz to już sam nie wiem czy mam się śmiać czy płakać? :lol: / :cry:[/quote:9c68097d37]
Płakać z żalu :P :wink: :[/quote:9c68097d37]


Ło tam, już tak nie udawajcie że nie lubicie ;P


>>>>>>>>>> [url]www.myspace.com/sthilmann[/url] <<<<<<<<<<


Wysłany: 2007-08-26 15:33

[quote:dfa31e07f9="Ev"][quote:dfa31e07f9="Sthil"]Ło tam, już tak nie udawajcie że nie lubicie ;P[/quote:dfa31e07f9]
8O
Nie, no racja, przecież ja to uwielbiam :lol: :P[/quote:dfa31e07f9]

Nie no racja :) Ile jest takich niezadowolonych z zycia osob, ktore przylaza na impreze, z ktorej klimatem nie maja nic wspolnego, a potem ... jak wyzej.

Ev: no offence, Twoja wypowiedz po prostu posluzyla mi jako przyklad, nie byla podstawa do opinii na bezposrednio Twoj temat. Pozdrawiam


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Wysłany: 2007-08-26 16:48

[quote:9ee253a229="LouCypher"]Obrazek musiał być przecudnej urody...
Zgraja mhhhrocznych gothów radośnie pląsająca do letnich remiksów Justina Timberlake'a :D
Wybaczcie ale moja wyobraźnia jakoś tego nie ogarnia.
Poproszę o materiał filmowy :lol:[/quote:9ee253a229]

To posluchaj sobie tego 'letniego' remiksu,sadze ze bez podania nazwy wykonawcy na kazdym electro fescie wywolalby tylko entuzjazm



'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-08-28 12:22

He.. niezłe... ale co tam, nie ważne jak gra, ważne, że to hit z vivy, więc musi być niedobre :lol:
Jak Diary zrobi techniawe, to i tak to będzie gotyk :lol: :lol: :lol:


http://qrscx.wordpress.com http://sway.darknation.eu zapisy do kółka antyfanów przyjmuję od 15:00! :twisted:


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło