Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wokalista z Kata co o nim sądzicie. Strona: last

Wokalista z Kata co o nim sądzicie Wysłany: 2006-06-18 13:13

Co sadzicie o wokaliscie z Kata??? Co woogule myślicie o Kacie i jaki wam sie podobał wokalista , Mnie najbardziej podobał sie ten pierwszy stary Kat wymiatał. Może gdybyśmy zebrali dużo podpisów to by sie znów zeszli


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 15:13

nowy Kat jest beznadziejny... w ogóle nie podchodzi mi pod całą otoczkę, którą zespół tworzył przez ten cały czas. ale cóż, zespoły się zmieniają, przechodzą różne przemiany, więc trzeba się z tym liczyć. dla mnie Kat pozostanie tylko w strefie swoich starych kawałków, nowych nie mam zamiaru słuchać :)


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-18 15:52

Osobiście nimam nic do nowego wokalisty ale ten stary był lepszy . Teraz nie ma już tego klimatu piosenek jak np. Odi profanum Vulgus czy również inne zajebiste piosenki. Ludzie wyrażajmy swoju poglady moze nas usłyszom :twisted:


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 19:10

Masz racje . Ludzie są przyzwyczajeni do poprzednich wokalistów.ALe jaka tu jest głupota gdy któryś muzyk odejdzie z zespołu(nie licze wokalisty) to nic sie niedzieje a przecież każdy jest ważny bo liczą sie wszyscy


Hmmmm...... Co mam pisac 182 wzorstu z dużym mięśniem piwnym, przyjacielski , lubie poznawać nowe kontakty ale i również uciążliwy i szalony


Wysłany: 2006-06-18 22:12

ale wokalistę najbardziej się zapamiętuje. najbardziej się w oczy rzuca :)


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-08-28 01:23

Dla mnie zawsze Kat był jednoznaczny z postacia Kostrzewskiego, wiec Kat w ktorym spiewa Henry Beck to juz zupelnie nie ten zespol, ale z tego co sie orientuje po odejsciu z Kata, Kostrzewski od razu zalozyl "Kat z Romanem" i ma kontynuować dobre tradycje starego Kat'a, wiec chyba jeszcze nie jest najgorzej :)


Lepiej mieć parkinsona i trochę wylać, niż alzheimera i zapomnieć wypić.


Wysłany: 2006-08-28 09:56

Nie słyszałem tego nowego Kata i nawet jakoś nie mam zamiaru go słuchać ... "Róże miłości..." podobały mi się, a Kat to bardzo osobliwa kapela, która wydaje mi się być bardziej ceniona w Polsce niż nasze rodzime towary eksportowe Vader, Behemoth, Decapitated ...


.


Wysłany: 2006-09-01 00:36

Inyaloome (Bicz)
Inyaloome
Posty: 358
Poznań / moje

Witam!
Ja słuchałam ''new Kat'' -ale nie zmieniam zdania, ze ta nazwa-choć może się to wydać formalnocią-nie powinna widnieć na nowej płycie bez Romka Kostrzewskiego! To zupełnie inny zespół w sensie klimatycznym, bo oczywiście bez problemu można rozpoznać pozostałych muzyków-szczególnie brzmienia gitarowe
Jednak ja fanką nowego tworu pseudokatowskiego nie zostanę.
Pozdrawiam Was :wink:


Mon Mari...666 [img:dd992acbb5]http://img2.epuls.pl/images/smilies/mood_vampire_big.gif[/img:dd992acbb5] ...^V^


Wysłany: 2006-09-08 23:37

[quote:49c98c7550]Mnie najbardziej podobał sie ten pierwszy stary Kat wymiatał.[/quote:49c98c7550]Yhm taaak, gdybyś najpierw usłyszał "nowego", napisałbyś coś innego.

[quote:49c98c7550]Może gdybyśmy zebrali dużo podpisów to by sie znów zeszli
[/quote:49c98c7550]
Hahaha... ludzie grają dla siebie/kasy (vide rozległa w czasie i przestrzeni seria "ostatnich" koncertów Romana K. z Katem). Jeszcze nie słyszałem o przypadku, kiedy band się ponownie zszedł, bo jakiś fan (szczególnie z nickiem taki jak Twój) tak chciał.


Nie, błagam, to jest to, co napisał Rimmon:
[quote:49c98c7550]przesluchalem raz te "nowa" plyte i juz do niej nie wroce.. wole Kat'a z Romkiem.. To byly czasy... nadal powracam do plyt tego "pierwszego" Kat'a bo ten zawsze bedzie w moim sercu...[/quote:49c98c7550]
I EOT. Nad czym, i gdzie, tu debatować? Przy piwie w knajpie, owszem, z braku innych tematów. Po prostu chłopaki skończyli razem grać, i tyle. Tobie się to może co najwyżej nie podobać.

---

Zresztą, przypomina mi się okres, kiedy wyszła płyta Alkatraz. Ludzie bluzgali i wieszali na tym dosłownie co się dało. A teraz najczęściej można usłyszeć "nie było takie złe".

ps., żeby nie było: tak, oczywiście mam całą dyskografię Kata (w dwóch zestawach ), mam naszywkę, miałem kiedyś nawet koszulkę itp itd.



Wysłany: 2006-11-27 20:04

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

Tragedia jakaś.
Nie lubię zmian :?


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2006-11-27 20:24

Też słychałem tego nowego Kata i muzycznie nie jest zły, ale fakt wokal to juz nie ten Kat co był.
Przede wszystkim nie jest po Polsku wiec nie słychać tego rodzimego bluźnierstwa jakie wszechwidoczne było w ich tekstach, które tak nakręcało klimat :twisted:


We must...


Wysłany: 2006-11-27 21:43

TAk naprawde to az tak za wokalista z Kata nie przepadałam, jednakrze w głosie mial to cos, no ale teksy sa moim zdaniem swietne i bezbłędne .. a nowy. gorszy.. tez nie lubie zmian :?


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Re: Wokalista z Kata co o nim sądzicie Wysłany: 2006-12-21 17:45

Dagon_88 (Bicz)
Dagon_88
Posty: 18
Cmentarna Aleja

[quote:9efd9a4c5a="kat666"].....Może gdybyśmy zebrali dużo podpisów to by sie znów zeszli[/quote:9efd9a4c5a]

Jakieś zbieranie podpisów itp. rzeczy jak dla mnie są głupotą... a tak po za tym to zdecydowanie wole tego wcześniejego KAT'a słyszałem wiele oponi na ten temat i stwierdzam że to już zalerzy od gustu muzycznego komu lepiej co pasuje ale wg. mnie to już nie jest te same granie co kiedyś.....
Trzeba się pogodzić z tym że rytmy tamtego KAT'a już nie powrócą....


"Jeżeli nie chcesz doznać zawodu to nie ufaj NIKOMU!!!"


Wysłany: 2006-12-28 23:03

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

666 razy KAT!!!! Kocham Kata, moim zdaniem jeden z najlepszych zespolow, a wokalista ma glosik jak slowik... Poezja dla mych uszu! Uwilbiam te Katowske texty :D 8) :twisted:


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 11:31

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

Rommmuuuuuś wraaaacaaaj!!!!! :cry:


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2006-12-29 11:49

Sachmet_Luna (Bicz)
Sachmet_Luna
Posty: 60
prosto z Piekła...

"Nie z krzyża jestem zdjęty - bóg.
Ani czerwonej gwiazdy strzec.
Kocham czerń, kocham noc.
Pluje na prawo bo kocham wolność.
Tu - na dnie życia zżerają ziele mej woli.
Bić się o dusze już za późno!
Cos we mnie łka
- To mój syn
- Maleńki zwierz.
Nie płacz...."


coz bym mogla o sobie napisac?kocham gotyk,sredniowiecze...pisze wiersze,maluje,rysuje, projektuje...spaceruje wieczorami po cmentarzach...I KOCHAM KOTY!!!


Wysłany: 2007-01-14 10:37

husdebos (Bicz)
husdebos
Posty: 1
Ruda Śląska

Luna była słońcem


Kwiaty na grobie wroga pachną upajająco.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło