Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

LPR chce zamknąć Klub Sztuki Niepopularnej Alter Ego. Strona: 1

Artykuł: LPR chce zamknąć Klub Sztuki Niepopularnej Alter Ego

Wysłany: 2007-06-20 11:14

jezeli interesuje was temat szumu odnosnie wystepu Suka Off
poczytajcie sobie na stronie www.alterego.art.pl


swoja droga zapraszam na imprezy organizowane przez nasza ekipe

www.alterelectro.prv.pl
www.soundcliniqum.prv.pl

najblizsze :
30.06 - ALTER ELECTRO INDUSTRIAL - Noisuf-X release party www.alterelectro.prv.pl
21.07 - Castle Party Warm Up ! DARK INDEPENDENT PARTY



Wysłany: 2007-06-20 12:47

Druga imprza jest zdaje sie po tym przedstawieniu - wiadomo czy sie odbedzie?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-06-20 12:51

druga znaczy ktora?



Wysłany: 2007-06-20 13:27

nomay (Bicz)
nomay
Posty: 566
Włocławek/Bergen/Praga/Kopenh...

Tak właśnie wygląda wolność słowa i myśli artystycznej w polskim wydaniu :roll:
Biorąc pod uwagę kwasy wokół występu Moonspell ostatnimi czasy; problemy z koncertami Mansona x-lat temu; fakt, że teraz się biorą za imprezy klubowe, dojdzie do tego, że sobie już na CP nie pojeździmy, bo zabronią organizować tą imprezę :roll:
A w ogóle co do imprezy alternatywnej ma Szczeciński Urząd Morski :?: :!:
To tak jak by za festiwale typu "Łopole" albo Sopot brał się Dyrektor Generalny Lasów Państwowych.

No tak...jest podmiotem wynajmującym lokal :roll:
Ale i tak dziwnie wygląda nagłówek tego pisma...
Eh...


"...większość śpi nadal, przez sen się uśmiecha, a kto się zbudzi nie wierzy w przebudzenie. Krzyk w wytłumionych salach nie zna echa, na rusztach łóżek milczy przerażenie" [img:672c732866]http://www.avatary.ork.pl/avatary/3095.gif[/img:672c732866]


Wysłany: 2007-06-21 15:16

[color=red:48ecd368f5]tia... wolność słowa itd... i ogólnie jak tak patrze i czytam i słucham i oglądam od paranoicznego śmiechu wobec Tinki Winki do tego typu rzeczy to ja się zastanawiam co jeszcze? choć i tak mnie nic już nie zdziwi...
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2412
tu pare fragmentów które mówią o tym, że takie rzeczy są niedopuszczalne bo NIBY żyjemy w demokratycznym państwie w którym obowiązuje wolność...
no comment... wobec rzeczywistości...[/color:48ecd368f5]


pozamieniałam się z amebą na rozum.


performance Wysłany: 2007-06-26 13:11

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Wokół SUKA OFF zawsze jest dużo szumu i kontrowersji (potrzebnych czy nie to już inna dyskusja).

Na przykładzie Alter Ego możemy rozwodzić nad tym jak ograniczoną i paranoiczną w działaniach mamy obecną władzę (bo mamy :evil: ), ale gwoli ścisłości, o ile dobrze pamiętam (niech mnie ktoś sprostuje, jeśli jestem w błędzie) SUKA OFF miała zakaz występów w stolicy już za poprzednich rządów. :roll:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Re: performance Wysłany: 2007-06-26 14:37 Zmieniony: 2007-06-26 20:19

[quote:a0b56309c2="Horsea"], o ile dobrze pamiętam (niech mnie ktoś sprostuje, jeśli jestem w błędzie) SUKA OFF miała zakaz występów w stolicy już za poprzednich rządów. :roll:[/quote:a0b56309c2]

Za poprzednich rządów stolicą rządziły, te rzady co dziś. Strony artystycznej nie chce roztrzasac. Dla mnie sztuke alternatywna uprawiaja ci co nie umieją nic zrobic normalnie a odbiorcami sa ludzie chcacy za wszelka cene za nienormalnych uchodzic . Chodzi jednak o podstawowe prawo do wolnosci slowa.

Jezeli nawet wystep mialby obrazac jakies wartosci poszkodowana grupa powinna tegoo dochodzic na drodze sądowej w procesie CYWILNYM. W nowoczesntm panswtwie prawa sciganie z urzędu podobnych spraw narusza swobode wypowiedzi a mieszenie sie urzednikow administracji to jakies nieporozumienie.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Re: performance Wysłany: 2007-06-26 15:17

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

[quote:af744ae5e7="amorphous"][quote:af744ae5e7="Horsea"], o ile dobrze pamiętam (niech mnie ktoś sprostuje, jeśli jestem w błędzie) SUKA OFF miała zakaz występów w stolicy już za poprzednich rządów. :roll:[/quote:af744ae5e7]

Za poprzednich rządów stolicą rządziły, te rzady co dziś. Strony artystycznej nie chce roztrzasac. Dla mnie sztuke alternatywna uprawiaja ci co nie umieją nic zrobic normalnie a odbiorcami sa ludzie chcacy za wszelka cene za nienormalnych uchodzic . Chodzi jednak o podstawowe prawo do wolnosci slowa. [/quote:af744ae5e7]

RACJA cholercia, zupełnie zapomniałam. No to teraz autentycznie zrobilo mi się niedobrze. Bleee... :roll:
Hihi aleś Ty "kategoryczny" w ocenach co do tej "nienormalności" :twisted:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło