Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Lordi. Strona: last

Artykuł: Lordi

Wysłany: 2006-07-01 02:07

Kapela istnieje od 10 lat a ja poznalem ja jakos 6 lat temu wtedy jeszcze patrzyli na mnie jak na kosmite gdy mowilem: znacie Lordi?:P no ale fajnie ze wygrali bo wyslalem na nich esa


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-01-02 17:45

Przyznam się, że pierwszy raz usłyszałam ich na Eurowizji. Na początku byłam zafascynowana, często ich słuchałam, teraz już wcale
Widział ich kto bez masek ?


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-01-02 18:01

Teledyski to mają komiczne :] Grają w sumie nieźle.... też miałem na nich faze przez jakis miesiac a teraz właściwie nie zaglądam do folderu z napisem LORDI... co nie znaczy że graja słabo. Ich muzyka jest nawet przyjemna ale niestety strasznie jednolita i po jakimś czasie ma się wrażenie jakby sie w kółko tego samego słuchało.



Wysłany: 2007-01-02 18:05

To yak jak ja, tez sluchałam ich przez jakis miesiąc.. A bez masek to podobno jeszce nigdy nikt ich nie widział 8O Ale dobrzy są, i kostumy mają swietne :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2007-01-02 18:06

Podobno tylko jednemu fanowi pozwolili sie zobaczyc bez charakteryzacji. A tak to nikt nie poznał ich ludzkiego oblicza :lol:



Wysłany: 2007-01-02 18:21

http://teledyski.onet.pl/10175,1274314,teledyski.html <-- Znalazłam przed chwilą. Można zobaczyć tu ich ludzkie oblicze :twisted:


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-01-02 19:02

Jak to ich ludzkie oblicze ?... nie chce mi się włączyć ... :?


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2007-01-02 19:53

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:8112ec84b6="SoulHunter"]Teledyski to mają komiczne :] Grają w sumie nieźle.... Ich muzyka jest nawet przyjemna ale niestety strasznie jednolita i po jakimś czasie ma się wrażenie jakby sie w kółko tego samego słuchało.[/quote:8112ec84b6]
Zgadzam się w 100% prawie jak IRON MAIDEN Muzyka jednostajna i nudna wystarczy posłuchac jednego wałka i zna sie wszystkie płyty


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-02 20:00

Nie no od Maidenów są bardziej zróżnicowani :P
A co do tego linka to mi on też nie działa :?



Wysłany: 2007-01-02 20:21

a mi się włącza i jest wszystko ok...


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-01-02 20:26

jak dla mnie badziew 8) szkoda czasu i sluchu :wink:

---------------
Sunny Day Real Estate-Grendel


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-01-02 21:04

od Ironow wara, graja bardzo dobrze jesli nie slyszeliscie ich wszytskich kawalkow to sie nie wypowiadajcie ze graja jednolicie



Wysłany: 2007-01-02 21:07

Jak dla mnie Lordi gra jednolicie.. Iron zdecydowanie nie tak bardzo, ale wydaje mi sie bynajmniej troszke tez...


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2007-01-02 21:53

[quote:3d25cc3f16="NorwegianWinter"]od Ironow wara, graja bardzo dobrze jesli nie slyszeliscie ich wszytskich kawalkow to sie nie wypowiadajcie ze graja jednolicie[/quote:3d25cc3f16]

No ja przecież tylko żartowałem :) Ale schemacik mają tak czy siak.



Wysłany: 2007-01-03 05:52

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:98622eaad1="NorwegianWinter"]od Ironow wara, graja bardzo dobrze jesli nie slyszeliscie ich wszytskich kawalkow to sie nie wypowiadajcie ze graja jednolicie[/quote:98622eaad1]
taaa napewnosłyszałem chyba wszystko i jak pacze w moja płytoteke to tak dziwnie widze wszystkie płyty ich. Puszczam przykładowo hmm "No Prayer for the Dying" i dla porównania np, jedną z ostatnich "Dance of Death" i co słysze te same patataj patataj patataj i gdzie ta różnica ?? I dlaczego Dickinson gdy nagrywa Solo umie zrobic lepszy album i bardziej urozmaicony niż Ironi ? Dlatego chyba że Haris za dużo na koniu jeździ i słychac te zasrane patatatje na ich płytach.
Sory za to że tak pisze ale taka prawda bo nieznam takiej drugiej kapeli która by w swej prostocie była do granic wytrzymałości nudna.[/i]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-03 10:49

Patatataj patataj... hahahaha :P Lepiej sie tego nie dało ująć :D Ja też tego sporo słuchałem i nie powiem podobało mi się... ale to "patataj" ( :lol: ) w pewnym momencie zaczyna nudzić.



Wysłany: 2008-11-25 15:57

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

Lordi hmmm moj ulubipny zespol Hard Rockowy, zaraz po System of a Down.


Czasami warto uciec od zycia...


... Wysłany: 2008-11-25 18:36

Lordi to żenada...:/

Szkoda uszu :D



Wysłany: 2008-11-26 08:44

[color=violet:d3f15c2b03]Lordi są zajebiści, i są narodowymi bohaterami Finlandii. Po swojej wygranej w Eurowizji każdy Fin mały czy duży miał Hardrock Hallehujah w swojej komórce i koszulkę na karku.
Trzeba jednak mieć do nich i do muzyki która tworzą trochę dystansu, jak oni sami. Sami siebie a i wielu finów nazywa ich styl muzyki Monster metalem - i się wszyscy dobrze bawią.
Nie można jednak zapominać, że pod własnoręcznie zaprojektowanymi i wykonanymi przez wokalistę Tomi Putaansuu kryją się naprawdę świetni muzycy grający kawał dobrego, klasycznego... hard rocka :)[/color:d3f15c2b03]


Bad Girls Have More Fun ]:->


Wysłany: 2009-05-26 11:02

Vammp (Diabolista)
Vammp
Posty: 843
Wszedzie i nigdzie

[quote:f871e66d64="Angelwing"][color=violet:f871e66d64]Lordi są zajebiści, i są narodowymi bohaterami Finlandii. Po swojej wygranej w Eurowizji każdy Fin mały czy duży miał Hardrock Hallehujah w swojej komórce i koszulkę na karku.
Trzeba jednak mieć do nich i do muzyki która tworzą trochę dystansu, jak oni sami. Sami siebie a i wielu finów nazywa ich styl muzyki Monster metalem - i się wszyscy dobrze bawią.
Nie można jednak zapominać, że pod własnoręcznie zaprojektowanymi i wykonanymi przez wokalistę Tomi Putaansuu kryją się naprawdę świetni muzycy grający kawał dobrego, klasycznego... hard rocka :)[/color:f871e66d64][/quote:f871e66d64]


popieram


Czasami warto uciec od zycia...


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło