Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

MMORPG. Strona: 3

Wysłany: 2009-05-23 07:16

LadyInAMist (Bicz)
LadyInAMist
Posty: 13
Zielony Zakątek

Mmorpgi bardzo zabierają czas, był i taki,
że spałam po trzy godziny dziennie, przesiadując na l2.
A z umiarem grać się w to chyba nie da.
Włazić do gry choćby na godzinę, nawet raz dziennie, nie opłaca się - nie jest się wtedy akceptowanym przez klany ani ,,koksów", którzy jednak czas na to znajdą.; )



Wysłany: 2009-06-01 10:36

http://www.gildwars.pl/rejestracja.php?ref=4344

Moim zdaniem najlepszy mmorpg tekstowy on-line na świecie. Kroniki Fallathanu odznaczają się tym, że są całkowicie darmowe i nie trzeba wysyłać nawet głupich smsów, żeby czerpać z tego jakiekolwiek korzyści. Naprawdę polecam Mechanika dopracowana niemal do każdego szczególika, a ewentualne błędy są bardzo szybko poprawiane przez Admina. No i ogólnie niesamowita atmosfera i masa przyjaznych ludzi.


"Muzyka to chińska łamigłówka, którą każdy rozwiązuje po swojemu i zawsze dobrze, bo jest bez rozwiązania." ~ Władysław Stanisław Reymont


Wysłany: 2009-06-01 10:47

Ja wypróbowałam L2, WoWa i Guild Wars i zawsze te gry mi się zaczynały nudzić :? PvP czy PvE , obie opcje są dla mnie bez sensu, bo chodzi o to samo. Te gry zabierały mi tylko czas, energię i życie, w porę z nich rezygnowałam bo potrafiłam dzień w dzień po parę godzin przesiedzieć :roll: u nas w mieszkaniu studenckim nawet była zasada "L2 i WoW przede wszystkim. Wszystkie inne zapychające łącze akcje - dozwolone gdy nikt nie gra". O.o Chore.


"psy patrzą na nas z szacunkiem, koty z pogardą, a świnie jak na równych sobie"


Wysłany: 2009-07-29 15:01

Ja polecam Guild Wars i WoW'a. To, ze gry zabieraja duzo czasu... wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba wiedziec jak z tego korzystac. Jesli ktos woli pograc niz wyjsc ze znajomymi do pubu, to faktycznie cos jest nie tak..


Każdy widzi swój jazz...


Wysłany: 2009-09-30 21:12

Hm hm hm... od 3 lat gram w WoWa. Nie uważam sie za nolajfa - nigdy nie miałem dylematu WoW czy PuB.

Testowałem wiele MMO. L2, Knights Online, Auto Assult, Space Cowboys, Champions Online (POLECAM!! grałem w becie)Ragnarock and many more.
W najbliższym czasie mam zamiar sprawdzić Anion Tower of Eternity, Warhammer i (finaly!) Eve Online - nigdy jakoś nie miałem okazji zacząć w to grać... a kusi kusi :D

BTW. Istnieje mod do Fallouta 2 - Fallout Online. Jest to na zasadzie mmorpg z real time combat (jak w F:Broterhood of steel) z jednym minusem - w czasie śmierci cały twój ekwipunek ląduje na glebie :D


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2009-10-01 09:40

Wydaje mi się, że już gdzieś pisałem o tym, ale skoro jest stricte taki temat, to ze wszystkich MMO (a było ich sporo) na dłużej przykuł mnie L2. Pamiętam że zaczynałem grac w niego jak C2 dopiero co weszło i jeszcze nie wszystkie prywatne serwery ją obsługiwały. W sporo przeglądarkowych też się grało, aktualnie katuję Vis Arcanę, zmodyfikowany silnik OGame w klimacie fantasy. Jeszcze nigdy nie utrzymałem się dłużej przy grze tego typu i jak na razie nie mam zamiaru jej porzucać.

A to lista mniej więcej tych MMO które pamiętam, że testowałem:

Guild Wars
Lineage 2
World of Warcraft
Cabal Online
Tantra Online
Rappelz
Rakion
Flyff
Silkroad Online
Last Chaos
MU Online
KAL Online
Dofus
ArchLord
Knight Online
2Moons
Xiah
Tibia

Ale z tego co kojaże było tego wiecej...



Wysłany: 2009-10-07 11:33

Grałem w różne MMORPG (Last Chaos, Silkroad, Lineage, Rohan, Cabal etc.), ale doszedłem do wniosku, że to jest zbyt czasochłonne :) Żeby znaleźć coś dla siebie trzeba po prostu "obskoczyć" trochę tych MMO. Każdemu może podobać się co innego. Ja najdłużej grałem w LC i Rohana; bywało, że siedziałem po kilka, czasem po kilkanaście godzin :D No ale już dość, za bardzo wciąga :)


Kyuyu-ni masaru kagami nasi.


Wysłany: 2009-10-07 11:44

A ja mam uno picolo problemo otoz co usiluje sciagnac Gracje 3 z oficjalnej strony Gravelandu(ulubiony serv)to sciagam jakas uszkodzona instalke
Moze ktos zna namairy na cos pewnego ?


"..Przed nikim czoła nie chylę Odrzucam te chwile I wszystkie słowa, którymi Złamali, opętali Odrzucam boga, dogmaty, świętości, herezje Odrzucam pustą poezję "


Wysłany: 2009-11-03 20:28

Kiedyś grałem w World of Warcraft. Myślę, że się nawet uzależniłem haha. Za dobra gra to była. Straciłem przez nią mnóstwo czasu, żonę, dzieci i pracę. Nigdy nie zaczynajcie grać w WoW. Mam nadzieję, że już nigdy do tej gry nie powrócę. To jest jak alkoholizm. :lol:


Nie mam


Wysłany: 2009-11-17 15:44

Typowe MMO tekstówki są zajebiste.
Cyrodiil- oparte o The Elder Scrolls
Bruinena- twórczość Tolkiena
Cerelain- własne realia
Devortis
Lunaroth
itd :) osobiście polecam 3 pierwsze. Jeśli ktoś lubi pisać, a nie koniecznie tylko klikać myszką


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2012-04-02 17:32 Zmieniony: 2012-04-02 17:41

Lektura obowiązkowa








Wysłany: 2012-04-02 18:02

Szmytu (Matuzalem)
Szmytu
Posty: 765
Rumia/Wejherowo

Jedyną grą MMORPG w której miałem okazję sobie pobiegać był "Drakensang Online". Powiem tak - Cholerstwo mocno wciąga i wymusza na graczu zakup tzw. mrocznych monet bez których niestety za daleko się w grze nie zajdzie. Może i sama w sobie jest darmowa, ale ja doładowałem konto dwa razy i ubyło mi z karty około 25zł. Jak ktoś lubi tracić kasę i czas dla jakiejś tam gierki to ok, ale ja się w to nie bawię. Ludzie mają różne opinie na temat gier tego typu, ale prawda jest taka, że jak ktoś już się w to zacznie bawić to z każdym następnym poziomem będzie mu trudniej się od tego fikcyjnego świata uwolnić.


Noc jest ciemna i pełna strachów.


Wysłany: 2012-04-02 21:06

Zna ktoś jakiegoś MMORPG na Xboxa?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2012-04-13 00:19

_ASCII_ (Primogen)
_ASCII_
Posty: 32
-ส็็็็็็-ส็็็็็็-...

Czy są tu osoby grające w MUDa Killer? Proszę o pw.


●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬๑۩۞۩๑▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬● ...................ǝızpǝzsʍ..ǝıɔ..ızpɐʍoɹdɐz..ɐıuzɐɹqoʎʍ.................... ...........q..nʇʞund..op..ɐ..nʇʞund..z..ǝıɔ ızpɐʍoɹdɐz..ɐʞıboן........... ●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬◢◤●◥◣▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło