Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

MMORPG. Strona: 1

MMORPG Wysłany: 2007-06-13 09:54

Gra moze ktos w gry typu mmorpg? Możecie jakąś szczególną polecić? A może ktos ma jakiś serwer którym chciałby sie podzielić z innymi graczami?

Ogarnała mnie ochota by zagrać ponownie w grę tego typu. Niestety nie chce by mi sie gra wiecznie zacinała przez serwer, więc z WoWa raczej zrezygnuje, choc bardzo mnie kusi... ;]


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-06-13 10:22 Zmieniony: 2007-06-13 10:39

Ja gram w Lord Of The Rings Online.Jesli lubisz Wladce to polecam.....

http://www.lotro.com/


'Hand fighting hand As you turn to a man of two worlds'


Wysłany: 2007-06-13 10:28

Bloodwars. Ja tam gra na serwie 3. (Necropolia II) Calkiem ciekawa, od poczatku do konca polska i rzadko kiedy zdarzaja sie awarie serwow...

www.bloodwars.pl


People only fear of what they don't understand... Means they understand nothing


Re: MMORPG Wysłany: 2007-06-13 13:56

[quote:f2c7146d7a="th"]
Ogarnała mnie ochota by zagrać ponownie w grę tego typu. Niestety nie chce by mi sie gra wiecznie zacinała przez serwer, więc z WoWa raczej zrezygnuje, choc bardzo mnie kusi... ;][/quote:f2c7146d7a]

W wowie nic się nie zacina :P ping nigdy mi nie skacze pow. 160 a przeważnie jest koło 100.
Chyba że mówisz o nieoficjalnym serwerze ;> gdzie pingi skaczą jak chcą, polowa rzeczy niedziela, wchodzi tylko kilkadziesiąt osób, i zastanawiasz się kiedy twoja postać zniknie wraz z serwerem bo właściciela przestało bawić jego utrzymywanie :)



Wysłany: 2007-06-13 13:57

Witam
Ja polecam gre Lineage 2 c4, gra do ściagniecia z oficjalnej strony.
Polecam server Abyss, online ok 5 tys ludzi. Duzo przedmiotow mozna kupic lub sprzedac na allegro.

Gra jest z gatunku fantasy, do wybory 5 ras. Piekna grafika, muzyka i mnostwo przedmiotow.
Polecam kazdemu



Wysłany: 2007-06-13 16:21

Ja osobiscie gram tylko w Lord of the Rings: Schadow of Angmar online :) I jest to naprawde swietna gra, zwłaszcza polubią ją fani twórczości J.R.R. Tolkiena :)) Gra polega przedewszystkim na stworzeniu drużyny graczy, która majac swoje postacie wykonuje razem Questy. Można i samemu je wykonywać, ale zapewniam, że jest to o wiele trudniejsze. W porównaniu z innymi grami online, Lotr nie jest głupią wyrzynanką miedzy graczami i nabijaniem sobie wysokich leveli w ciągu godziny. Moja postać np. ma 37lvl (max 50 dostepny) i zeby go osiagnać gram czwarty tydzien po 10 - 12 godz dziennie. Oczywiście możesz wyzwac gracza na pojedynek i zmierzyć sie z nim, ale on musi zgodzić sie na walkę. Lotr uczy graczy wspólnego planowania i działania, oraz przyjazni miedzy graczami. Tak jak w innych grach online w Lotr również możesz przyłączyć się do Kinship (Klan) lub założyć własny. Ja gram na najmłodszym serverze Gilraen (ENG) i posiadam własny Kinship "Galadrims of Lothlorien". DSla zainteresowanych polecam i zapraszam :))


"La vie est belle. Qui ne risque rien n’a rien"


Wysłany: 2007-06-17 21:26

Ja gram w World of Warcraft. Fajna gierka ale mozna sie niezle uzaleznic ;/


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2007-06-27 19:15

Lineage II, serwer dragon-network?
Uzalezniajaca gra, juz parokrotnie ja rzucalam:D



Wysłany: 2007-06-27 21:04

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

[quote:8db8d68d56="Elvis"]Ja gram w World of Warcraft. Fajna gierka ale mozna sie niezle uzaleznic ;/[/quote:8db8d68d56]
Jak wyżej, WoW i do tego się uzalezniłam. Gra zbyt wciąga, ale na szczęście sobie za niedługo zrobię odwyk wyjeżdżając na wakacje.


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


MMORPG Wysłany: 2007-07-09 18:19

LineageII C4 obecnie serwer existence moge pomoc na poczatku , ale uwaga gra uzaleznia !!! :P



Wysłany: 2007-08-20 10:58

Jak dla mnie jednym z najlepszych MMO na "rynku" jest Rappelz Online. Przedewszystkim dlatego że jest to gra całkowicie darmowa i na dodatek całkiem spora. Jej rozmiary są także całkiem spore ( 3.2 GB na HDD ) i grafika prezentuje się moim zdaniem także bardzo przyzwoicie. To co mi się tej grze jeszcze spodobało to brak podziału na typowe rasy w świecie fantasy i skille których jest sporoa ich drzewka są całkiem nieźle pomyślane.

Tu macie linka do jednego z większych poslkich forów o tym:
http://rappelz.zuu.pl

A tu Official link:
http://rappelz.com/



Wysłany: 2007-10-14 02:05

Cross (Bicz)
Cross
Posty: 69
południe Niemiec

Polecam Perfect World.
Za tydzien wychodziOpen Beta i wszyscy startuja od zera.
Pytania na PW.


Once... I had a dream....


Wysłany: 2007-10-14 09:15

http://www.darkplanet.pl/Perfect-World-Online-2696_0.html#92035

U góry fajna mini recenzja gry...


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-12-19 11:46

Lineage II c6 bardzo ciekawa gierka, mass pvp, full wypas, kisiel w gaciach , miód, polecam ale faktycznie uzależnia :twisted: :twisted:


Dum Deus calculat, mundus fit.


Sword of The New World Za Darmo :) Wysłany: 2007-12-25 20:48

http://www.swordofthenewworld.com/ :)



Wysłany: 2007-12-25 22:57

Anthilie (Bicz)
Anthilie
Posty: 17
Częstochowa

[quote:8594272183="Woland"]Lineage II c6 bardzo ciekawa gierka, mass pvp, full wypas, kisiel w gaciach , miód, polecam ale faktycznie uzależnia :twisted: :twisted:[/quote:8594272183]

Można w nią grać przez neta za free?



Wysłany: 2007-12-26 11:34

Nenar (Anciliae)
Nenar
Posty: 626
Bielsko-Biała / Gliwice

We wszystko da się grac za free, tylko trzeba wiedziec jak


Ja mam 20 lat, ty masz 20 lat ... i tak wszyscy umrzemy


Wysłany: 2007-12-26 14:42

(tekst nie jest mego autorstwa, pobrałem fo z: http://www.osiol.net/index.php?s=d138fc2494c345b1f3b33b24fdcd6a1f&showtopic=31271&id=215823&st=0&#entry215823 )
Draven: Polecam przeczytanie tego i zapoznanie się z grą :)


Witam,

Przypadkiem w necie trafiłem na stronę gry MMORPG Sword of The New World. Pobieżne informację na stronie skłoniły mnie do jej ściągnięcia- instalka waży ?jedyne? 3,6GB ; )

Z czym to się je:
- gra twórcy Ragnarok Online, Sword of The New World- najlepsza gra roku 2006 w Korei,
- wersja zachodnia jest zmodyfikowaną wersja oryginału ( poprawioną),
- gra jest darmowa,
- dowodzimy 3 postaciami, skład drużyny wciągu gry można modyfikować dowolnie,
- klasy: musketeer ( głównie broń palna, wysoki dmg), wizard ( aoe, buff, enchant), fighter ( głównie broń biała), scout ( support, noże), elementalist ( mass dmg),
- do tego dochodzą UPC (unique player characters) są to postacie, które można ?odblokować? wykonując questy, zdobywając ich karty. Postacie te charakteryzują się unikalnymi statystykami i postawami ( stances),
- postawy ( stances) każda z klas ma ich kilka (-naście) one uzależniają jakie skille możemy używać,
- podczas polowania na moby zdobywamy kolejne lvl jak i trenujemy postawę, w której jesteśmy, co pozwala nam na zwiększanie poziomu skilli oraz odblokowanie kolejnych,
- możliwości kombinowania ze składem drużyny, postawami i skillami są bardzo fajne,
- można w grze po prostu robić kolejne lvl, albo wykonywać questy, które są naprawdę niezłe,
- sporo bossów w grze ( satysfakcja z położenia bydlaka jest duża),
- świetnie zorganizowany system handlu- centralny sklep gdzie można za małą opłatą rejestrować przedmioty do sprzedaży,
- transport pomiędzy miastami dzięki teleportom oraz dodatkowo można przenosić się pomiędzy konkretnymi punktami na mapie, które sami ustalamy ( niestety sporo kosztuje w początkowej fazie gry, więc trzeba się trochę nabiegać),
- pvp jeszcze nie rozgryzłem, ale są pojedynki między rodzinami, klanami, a teraz wprowadzają jakieś wojny,
- świetne ai postaci, bardzo przypadł mi autoheal u scout'a,
- kontrola poszczególnych postaci, atak, skille, poty wydaje się na początku skomplikowana, ale po krótkim treningu okazuje się, że jest naprawdę fajnie przemyślana,
- gra widać, że się rozwija, pojawia się coraz więcej graczy, dodają nowe serwery, gra ma dobrą prasę na zachodzie,
- bardzo fajna grafika świata, postaci i mobów- rozbudowane opcje personalizacji postaci pod względem ubioru,
- polecam wszystkim zrobienie tutoriala (gra i zasady są dość rozbudowane na plus),
- zaletą na pewno jest świetna strona www http://www.portcoimbra.com/ poświęcona grze. Znajdziecie tam wszystkie potrzebne informacje, poczytajcie i zaznajomcie się z grą, bo jest rozbudowana.



Wysłany: 2008-03-03 06:04

Nieprzespane noce to mi serwuje World of Warcraft ^^
Naszczęscie ja tam gram tylko PVP wiec mam jeszcze jakies zycie Brat za to gra PVE (vs potworki, raidy) I zarywa całe nocki z banda podobnych sobie no-lifów ^^


"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."


Wysłany: 2008-03-03 12:00

Z klasycznych MMORPG grałem w UO, super gra nawet na prywatnych serwerach, praktycznie wszysko na nich działa. Niestety rozpoczynanie gry nową postracią jest makabrycznie nudne.
Obecnie pastwie się nad WoWem, co prawda na prywatnym serwerze, ale i tak wciąąąąąąga.


Okręt mój płynie dalej Gdzieś tam... Serce choć popękane, chce bić.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło