Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

MEGADETH - United Abominations (2007). Strona: last

MEGADETH - United Abominations (2007) Wysłany: 2007-05-21 07:03

wg. mnie najlepszy zespół metalowy, stał w cieniu i pewnie nadal stoi w cieniu Metallicy...Dave Mustaine, Marty Friedman, David Ellefson, Gar Samuelson, Chris Poland, Jeff Young, Chuck Behler, Nick Menza, Jimmy DeGrasso, Al Pitrelli, Glen Drover, James MacDonough, Shawn Drover, James LoMenzo...co tu dużo mówić każdy z członków wniósł coś do zespołu...czynił go lepszym..."nowy" Megadeth hmmmm...Dave sie postarzał kontuzja ręki mu sie coraz silniej objawia...nieturzy mówią że to koniec Megadeth...ehhhh oby nie...te dźwięki...te solówki - aż ściska człowiekowi gardło. United Abominations - w sumie album porządny ale czegoś w nim brakuje...nie ma tam tego ducha "kolesia kościotrupa"...wg. mnie go zabrakło


"...ponieważ to wspaniały wielki biały świat, a nasze kolory są w nim zmywane..."


Wysłany: 2007-05-21 18:22

[color=yellow:2e38902429]Kilka porad dla Ciebie Murderbydolly'u:

Jeśli chcesz rozpocząć dyskusję na temat kapeli, to proponowałbym, zajrzeć do encyklopedii celem znalezienia takowej i stamtąd zacząć dyskusję, by była ona połączona z artykułem (w takim wypadku, kto nie zna jakiegoś zespołu, a sam temat na forum go zainteresował może bez większych przeszkód bezpośrednio zapoznać się z faktami z życia kapeli;

Zakładając temat też proponuję się zastanowić o czym ma on traktować, czy o samej kapeli (wniosek wyciągnąłem z "ankiety" czy o ich najnowszym dokonaniu fonograficznym ---> "temat"), bo takie niezdecydowanie wprowadzić może zamieszanie na forum;

Inna sprawa, jak już zakładasz jakiś "nowy" temat, to upewnij się czy aby na pewno jest on taki "nowy" :wink: :

http://www.darkplanet.pl/Premiera-nowej-plyty-MEGADETH-242_0.html#64875

http://www.darkplanet.pl/MEGADETH-1570_0.html#61151

Acha, i jeszcze coś: tan pan "koleś kościotrup", to Vic Rattlehead
[/color:2e38902429]


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło