Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wyciete z Majówka na Cytadeli. Strona: last

Wysłany: 2007-05-01 09:33

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

No tak ale gdzie będzie ta majówka arghh..
BO jakoś nic konkretnego nie podano hmm...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-05-01 09:44

Adnistralu :!: A czytałeś temat od początku :?: :!:
Według mnie to jest podstawowa czynność po wejściu na forum i (przynajmniej ja) bez znajomości (lub chociaż ogólnego przejrzenia) tematu proponowałbym się nie wypowiadać :wink:

Wszystko jest tu podane jak na tacy.
Jeśli Ci się nie chciało przebrnąć przez te jakże obszerne DWIE strony, to mogłeś choć pierwszego posta przeczytać.
Jeśli masz wątpliwości gdzie to jest, to proponowałbym również UWAŻNIE przeczytać sam TEMAT.

Pozdrawiam niebawem pokąsanych przez komary uczestników zabawy :P


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-05-01 13:04

droga Kirke, zapewniam, że w poprzednim poście Doktorek był łagodny jak baranek :twisted: może nie prowokujmy go do skorzystania z opcji "edytuj" :twisted: :lol:



Wysłany: 2007-05-01 13:13

nie budź potwora :!: :!: :!: :twisted:



Wysłany: 2007-05-01 13:20

pudło :) wykrzykniki miały symbolizować trwogę, która ogarnęła ciało pedagogiczne na samą myśl o wyzwoleniu prawdziwego "ja" Doktorka :lol:



Wysłany: 2007-05-01 19:59

Pod dzwonem o 16...... Ten dzwon tak samo pusty jak Twoja szanowna głowa Adnistralu..... Nie pij tyle albo śpij więcej....


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-05-02 18:22

Adnistral (Bicz)
Adnistral
Posty: 123
Gniezno/Połzen

[quote:6aa9c6463a="dr_Faustus"][quote:6aa9c6463a="Adnistral"]No tak ale gdzie będzie ta majówka arghh..
BO jakoś nic konkretnego nie podano hmm...[/quote:6aa9c6463a]


Tak sobie siedzimy z drogim Ciałem Pedagogicznym i podziwiamy Twe wypowiedzi Adnistralu. I jak to moja rozmowczyni podsumowala:

ZAPYTAC W TEMACIE "MAJOWKA NA CYTADELI" - "a gdzie ta majówka?"

BEZCENNE!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Rosniesz w mych oczach Adnistralu na...

MASKOTKE DP


dziekuje, ze potrafisz mnie rozbawiac do łez i nie tylko mnie... Liczba Twych fanow wzrasta z kazdym Twym postem wrecz...[/quote:6aa9c6463a]

Jak masz syndrom niedopieszczenia to sobie kup pluszaka...
A nie będziesz mnie dotykał tymi obleśnymi rękami :P


A poza tym Faustus do twojej informacji to Cytadela nie jest wcale takim małym miejscem...

I mnie weź nie irytuj...
Bo na razie mnie tylko denerwujesz....

Sami mi zarzucacie z noone dziecinne zachowanie a sami sie tylko czepiacie jak macie jakieś problemy to proponuje sob ie z kimś o tym pogadać...


Kto nie umie przysiąść na progu chwili, puszczając całą przeszłość w niepamięć, kto nie jest zdolny trwać w miejscu jak bogini zwycięstwa, nie doznając zawrotu głowy ani lęku, ten nigdy nie dowie się, czym jest szczęście. -Frederyk Nietazsche


Wysłany: 2007-05-02 21:43

Po piąte naucz się Noonka grzeczności...bo takimiż stwierdzeniami o smieszność swoją jedynie się napraszasz...

Adnistralu tobie również należy się reprymenda gdyż forum to nie śmietnik aby plwać na wszystkich...

Jeżeli nie umiecie rozmawiać na forum to piszcie na privie :!: :!: :!: :!:



Wysłany: 2007-05-02 22:34

Posty wydzielone z tematu i zablokowane - nie musze chyba tłumaczyć dlaczego.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło