Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Opeth na Hunterfest. Strona: 1

Artykuł: Opeth na Hunterfest

Opeth na Hunterfest Wysłany: 2006-06-13 00:17

:cry: jak ja bym chciała mieć takie fundusze, by tam także pojechać :cry: to by było piękne...dlatego trzeba się wziąć do pracy i zorganizować sobie sierpień :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-13 07:53

No, no. Jak Opeth przyjeżdża to się prawdopodobnie porzegnam z kasą na moją nową gitre. Ale co tam, Opeth to Opeth i tu nie ma się nad czym zastanawiać.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-13 08:33

KostusZku, wiedz, że też bardzo się czaję na HunterFest, coprawda bardziej przez wzgląd na Fear Factory, ponieważ Opetha bliżej poznałem dopiero w tym roku (i stwierdzić muszę,że żałuję,iż dopiero teraz to siię stało), a przy dźwiękach FF bawiłem się już dobrych parę lat temu.


Więc odłóż narazie kupno gitary na później, ona nie ucieknie, a jak się koncert przegapi, to tylko w brodę se potem można pluć, bo to przecież niepowtarzalne doznanie.


Heh, ja też już zaczynam gromadzić kapitał i mam nadzieję, że mi się uda
:twisted: 8) :twisted:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-06-13 11:16

No, nowa płyta Fear Factory "Transgresion" jest masakryczna. Poprostu isntny czołg. Świetne kawałki. W ogóle cała płyta jest kapitalna.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-13 12:58

właśnie sobie pracę załatwiłam. 50 zł za dzień, więc na hunterfest dam radę pojechać :D już się doczekać nie mogę :D opeth na żywo...coś wspaniałego...mmmm...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-13 13:10

50zł na dzień. Moje marzenie to dostać w ogóle jakąś prace. Kupiłbym sobie tą gitare i miałbym z głowy :evil:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-13 13:11

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Nie gadaj, Zet, że jedziesz do Szczytna?? No kurde, ja mam tak blisko i mnie nie będzie Bo Castle Party pochłonie całą moją gotówkę... A wcześniej wyjazd na Tool... No i na Węgorzewo bym smyrnęła chętnie, bo to też daleko nie mam, w końcu na Mazurach mieszkam :] No ale nie mówię definitywnie że nie będę się starać pojawić - może choc na 1 dzień? A może napiszę "list do sponsora" :D hehe, w końcu uczyli mnie tego niby na studiach :P


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-13 13:47

50 złoty na dzień!? to jakaś praca 'fizyczna'.. gra ciałem czy coś pewnie


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2006-06-13 14:41

[quote:6ca81dc09b="managarm"]50 złoty na dzień!? to jakaś praca 'fizyczna'.. gra ciałem czy coś pewnie[/quote:6ca81dc09b]
na stoisku spożywczym w Dąbkach. więc aż tak źle nie jest :)
a ta gra ciałem jakoś źle mi się skojarzyła :?
:D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-13 17:47

w Dąbkach.. to wiadomo.. dodatek od niebezpieczeństw.. czytaj. piździ od morza


http://last.fm/user/managarm666


Wysłany: 2006-06-13 18:17

[quote:85170016be="managarm"]w Dąbkach.. to wiadomo.. dodatek od niebezpieczeństw.. czytaj. piździ od morza[/quote:85170016be]
ta, ale w mielnie tez znalazłam robotę za 50 zł dziennie :D a tam już tak nie wieje :D


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2006-06-13 18:53

Jest tu ktoś z wrocławia? Chciałbym w jakiś sposób znaleźć tam prace tylko nie mam nikogo kto by mi mógł w tym pomóc.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2006-06-15 11:14

Qurczę, czemu Opeth musi grac w Polsce akurat wtedy, gdy nie mam możliwości pojechac??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
W tym roku wszystkie atrakcje lata mnie omijają


Der Tag vergeht für mich, wie ein Gebet an dich. Denke irgendwann an dich, wo du jetzt bist. Was kommt am Ende? Fließt dieser Fluß ins Nichts? Sende ein Zeichen, von dort wo du jetzt bist.


Wysłany: 2006-06-28 20:17

Zanim coś napisze na ten temat powinnam sie przedstawic bo jestem tu nowa. Mam na imię Justyna, mam 15 lat i jestem z miasta o nazwie Chrzanów, które znajduje sie niedaleko Krakowa....

... A tak nawiązujac do tematu to bardzo żałuje ze mnie tam nie będzie. Bardzo bym chciala pojechac właśnie ze względu na Opeth, wkońcu nie czesto taki zespół odwiedza nasz kraj. Mam tylko nadzieję, że w przyszlym roku Opeth będzie miec koncert gdzieś w pobliżu mojego miasta, wtedy napewno pojade :)



Wysłany: 2006-06-28 20:29

Ja też bym pojechała...Ech, Opeth pozostaje mi jak narazie słuchanie płyt.


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-07-10 17:22

Mysle ze dyskusje na temat Opeth na HF mozna by przeniesc do tematu ogolnego o Hunter Fescie http://www.darkplanet.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=92 aby nie duplikowac tematu. [b:c6eeee619b]Moderatorzy nie spijcie![/b:c6eeee619b]



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło