Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Koncert Alice in Chains, Stone Sour, Bloodsimple – Spo. Strona: last

Artykuł: Koncert Alice in Chains, Stone Sour, Bloodsimple – Spo

Koncert Alice in Chains, Stone Sour, Bloodsimple – Spo Wysłany: 2006-06-10 14:30

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Jacku, gratuluję Ci tego artykułu i oczywiście pobytu na koncercie Alisów :!: Naprawdę super, że tyle zapamiętałeś szczegółów z występów tych kapel :) I uważasz, że nie było za wiele ludzi? To pewnie przez to że czerwiec w naszym kraju strasznie koncertowy i ludzi nie stać na przybycie w jednym miesiącu na różne kapele. Sama zresztą, jako wielka fanka Alisów, pojechałabym na ich koncert, no ale cóż - wybrałam TOOLa...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-10 14:46

No rzeczywiscie w czerwcu od zarąbania koncertów. Ja stwierdziłem, ze Toola napewno bede mial okazje jeszcze zobaczyc a Alice in Chains to nie wiadomo bo ten aktualny skład to narazie tylko na koncerty i może się okazać, że był to jedyny ich koncert w Polsce. A co do ilości ludzi na koncercie to nawet mi to pasowało, że ogromnych tłumów nie było. Było tak troche kameralnie:). No i widać było, że Cantrellowi i reszcie sie podobało;].
Polish Fans rulezzzz!!!!;]]]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2006-06-10 15:26

Kur.... a mnie tam nie było :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!: Żałuję bardzo, ponieważ Alice'ów kocham ponad wszystko jadnak bez Lance to już nie to i wolę nie słuchać innego wocala, nawet jeśli niewiadomo jak dobry jest.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-06-10 15:33

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zet - chyba Layne`a a nie Lance`a :P PAtrz, co piszesz :evil: :evil: :evil:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-06-10 17:23

Jeżeli chodzi o nowego wokaliste to wcale nie spodziewałem się, że to będzie to samo bo to jest po prostu niemożliwe. Szczerze mówiąc nie chciał bym żeby Alice in Chains nagrali nową płytę z Duvallem. Głos ma na tyle podobny do głosu Lane'a, że było by to coś w rodzaju próby kopiowania... a to mi się nie podoba. No a jeżeli chodzi o koncerty to jak najbardziej popieram ten skład. Po prostu ktoś to musiał odśpiewać, żebym mógł usłyszeć dźwięki Them Bones, Rooster albo Man in The Box.


I'm rolling like a stone... never creep.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło