Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Behemoth zamiast Mastodon na Mystic Festival. Strona: 1

Artykuł: Behemoth zamiast Mastodon na Mystic Festival

Behemoth zamiast Mastodon na Mystic Festival Wysłany: 2007-03-30 10:07

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Teraz to ja się muszę zastanowić, czy jadę. Kto to widział Mastodona jakimś Behemothem :/ ehh szkoda gadki (nie obrażając nikogo oczywiście)


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-03-30 10:26

A tak chciałem zobaczyć Branna Dailora, a tak jak pojade do będę oglądął cieniasa Nergala na gitarze ;/


.


Wysłany: 2007-03-30 11:34

[color=red:b5d0cfff55]Harlequin rozumiem twoje rozżalenie ale musiałem cie ocenzurować bo na głownej stronie sie wyżyłeś [/color:b5d0cfff55]


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2007-04-04 08:12

Ok :wink: Przeżyje :P


.


Wysłany: 2007-04-04 11:44

[quote:84a5868ea1="SEPULTURKA"]Harlek ( czyt. złośliwy czubek )

:wink:

...jesli zagrasz przez 1 minutę tak jak Adam, to przyjmę iż on jest cieniasem.
Z moich obserwacji wynika iż nie masz pojęcia o grze, a znam Beha osobiście ( trójmiasto rulez) i nie tylko ja wiem że oni mają szerokie pojęcie o tym co robią... mogą Ci sie podobać bądź nie, ale cieniasem bym go nie nazwała.
Ty się chłopie nie oburzaj tylko przyjmij zmianę z głową w górze, bez obrażania innych, zwłaszcza lepszych.[/quote:84a5868ea1] Podpisuje sie pod tym. Nergal jest naprawde świetnym gitarzystą, a jego pomysł na muzke jest naprawde oryginalny i wysoce ceniony w świecie. Przyznam, że niektóre kawałki da sie jeszcze w miare powtórzyć jak np, Conquer All ale w innych jest już taka technika, że ja odpadam. Chłopaki robią naprawde świetną muzyke, bardzo ambitną, bardzo mocno sie zawsze do niej przykładają. To jest ich wysiłek, życie. Obecnie Behemoth na polskiej scenie metalowej stoi bardzo wysoko. W dodatku jako pierwszy w histori polski metalowej wystąpi na Ozzfescie co już jest ogromnym osiagnieciem. Przykro mi Harlequinie ale sam gram na gitarze więc w pelni rozumiem słowa Sepulturki stąd moja zgodnośc z jej słowami.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-04 13:32

[quote:bf9408334d="Cowboy-78"]szybkość szlifierek kątowych.....bo chyba tylko one grają szybciej i bardziej równomiernie.[/quote:bf9408334d]Hahaha, rozwaliłeś mnie tym tekstem Cowboy :lol: :lol: :lol: :D :D :D


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-04 13:50

hahahaha!Dla nie tekst tygodnia!

Pamietam Nergala u Wojewódzkiego...tak się plątał w zeznaniach bidula.
No ale to chyba nasz najlepszy towar eksportowy

A tak poza tym to ten mój post jest bez sensu...


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2007-04-04 13:56

[quote:1bda829cee="Eye_of_the_storm"]hahahaha!Dla nie tekst tygodnia!

Pamietam Nergala u Wojewódzkiego...[/quote:1bda829cee]

http://www.youtube.com/watch?v=lKFSq2D__yE

http://www.youtube.com/watch?v=DmdYGClTzCg&mode=related&search=

No właśnie Eye, a Ty cały czas w kółko o tej dupie maryny :lol: Swoją drogą, lepiej zebyś o niej gadał niż żebyś w ogóle nic nie mówił :lol: :D :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-04 13:59

Ło matko, Wy to chyba tego Youtube'a to na pamięć znacie...Coś powiedzieć, a za 6 minut już masz linka...hehe


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2007-04-04 14:03

E tam...
http://www.youtube.com/watch?v=xYjV2NggBCs&mode=related&search=

ten koleś wie co mówi :lol: :lol: :lol: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-04 14:10

Nie mam więcej pytań wysoki sądzie :twisted:


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2007-04-04 14:12

Ano...urwa urwie łba nie urwie :lol: :lol: :lol: :twisted:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-04-05 16:06

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

a za co dostanę kopa w dupę? :P
ok, ja behemotha nie lubię, nie przemawia do mnie ich muzyka, Nerg może i gitarzystą dobrym jest ale nic poza tym... Jak zostało już napisane, towar eksportowy i tyle.
Zresztą, podstawowa kwestia:
o gustach się nie dyskutuje!!!
:lol:


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-06 11:17

No, poniosło mnie trochę z tym cieniasem :wink: ale to dlatego, ze po stokroc wolę Mastodona :) swoją drogą - jest cała masa lepszych i bardziej pomysłowych gitarzystów gitarzystów niż Nergal, a szczerze powiedziawszy jeszcze go nie widziałem w żadnej "fachowej' gazecie muzycznej :P

Swoją drogą don't worry Margott, subkulturka i kałboj tylko polują, aby komuś dosrać :twisted: jak chcą równego grania to niech sobie Meshuggah posłuchają :twisted:

Do Kałboja: Czy jak uprawiasz sex ze swoją kobietą to też uważasz że technika = prędkość ?


.


Wysłany: 2007-04-07 22:13

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

ostatnie zdanie= loooooool
Harlequin, ja chcę te zdjęciaaaaaaaaa bo już mnie biere :P


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-07 23:14

Cały czas pamietam, ale najpierw musimy kupic bakterie do aparatu i wypstrykac ja do konca :? jak tylko wywolam to przesle :))


.


Wysłany: 2007-04-08 10:01

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

bo już myślałam, że nie dostanę x) spoko no to ufam Ci dalej i czekam... i czekam... :P
Daleko jeszcze? <yk> no to daleko czy nie? :P loool Sasi wali na święta i nie tylko...


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-04-08 10:23

Jak będe ja miał to wyśle :D nie wiem czy długo, zależy kiedy Bożena bakterie kupi :P


.


Wysłany: 2007-04-08 14:34

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

bakterie? zakładacie hodowlę? polecam czarną ospę, dostaniecie za szczep kupę kasy x)


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło