Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Metalmania 2007. Strona: last

Artykuł: Metalmania 2007

Metalmania 2007 Wysłany: 2007-02-06 21:36

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

no to doszedł nam jeszcze Destruction :DDDDD Chyba zwariuje coś niesamowitego takiej metalmani juz niebyło dawnoooooooooooooooooooooo


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-06 22:13

otóż to Fafał. Destruction!!!
to dzisiaj zdecydowalem, ze jade
thrash em all !!! :twisted: :twisted: :twisted:


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-02-06 22:34

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

No to przed metalmanią sie może zgadamy i ugadamy w Katowicach.Skoczyny na jaką flaszeczke dla rozluźnienia kości Potem na jakie browar i możemy pendalowac potem do spodka ja w Katach znam fajną miejscówe to sie skoczy wypije i pójdzie potem na koncert :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-07 00:01

no napewno fajnie by bylo napic sie przed takim wydarzeniem w twoim towarzystwie ale nie wiem czy bede mogl przed sama metalmania. nie bede tam sam jechal. w kazdym razie mam nadzieje, ze sie spotkamy jakos w trakcie samej metalmanii. dobrze by bylo poznac na zywo Fafała we wlasnej osobie;]


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-02-13 00:24

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

SEPULTURA NA METALMANI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic wiecej nienapisze bo poewnie i ten post zniknie;/


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-13 00:42

no po prostu genialnie :D :D :D :D :D
tez juz nic wiecej nie napisze bo i tak nie znajde odpowiednich slow :)

Hell Yeah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


I'm rolling like a stone... never creep.


Wysłany: 2007-02-13 21:26

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

Fafałku nie wiedziałam że na metalmanię jedziesz :P


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-02-13 23:16

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

[quote:14b289ea84="margott"]Fafałku nie wiedziałam że na metalmanię jedziesz :P[/quote:14b289ea84]
No lekko jak mógłbym niejechać Moje ulubione kapele grają a ja bede na dupsku siedział Yeahhhhhhhhhh METAL UP YOUR ASS

No wkońcu ktos z Piekar mam nadzieje że zagościsz tu na dłużej :D:D hehehehehe i niemów mi fafałku bo se pomyślą :lol: :lol: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-13 23:33

margott (Anciliae)
margott
Posty: 310
Piekary Śląskie

powinieneś wiedzieć że mi zwisa co ludzie myślą :)
będziesz w piątek w piekarniku? :P


"Kto ma miękkie serce, musi mieć twardą dupę"


Wysłany: 2007-02-13 23:35

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Jak wyzdrowieje do tego czasu to pewnie tak i zaś sie nadupcza hehehehe yeahhhhhhhhhhhh


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-17 16:40

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

DO WIADOMOśCI WSZYSTKICH KTóRZY PRZYJADA NA METALMANIE !!!!!!!
JEśLI KTOś ZDECYDUJE SIE PRZYJECHAC W NOCY LUB DZIEń WCZESNIEJ ZAłATWIłEM DO DYSPOZYCJI CAłY LOKAL DO PRZEKIMANIA I DO IMPREZOWANIA
PIWSKO KOSZTUJE 3,20
WóDKA Pół LITRA 20 DYSZKI
MUZYKA WIEKSZOśCI ROCK I METAL
BARDZO MIłA ATMOSFERA
hihiihihihih ja tam bede napewno
do katowic jedzie się ok 20 min busem komunikacji miejskiej.
Jak bedzie trzeba to wyjade do katowic po chetnych.
No to chyba wszystko
BEDZIE BIBA JAK CHOLERA !!!!!!!!!!!!!!!!


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-21 06:49

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

lekko!!!! Ja ze swojej strony już szczegóły podogrywałem i wszystko czeka na tych którzy chca przyjechac wczesniej a niebedą mieli sie gdzie podziac. To czekam na wiadomośc ;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-02-21 10:02

No sklad w tym roku, calkiem calkiem, postaral sie MM. Ale zeby "benedyszkon" na malej scenie...


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-02-21 10:11

no piekielnie bosko!!!! :twisted: a ja sie zastanawialam czy ktos z DP pojedzie :lol:
Zeszłoroczna Metalmania byla przednia, takiego zastrzyku dobrej muzy to juz dawno nie zalapalam :lol:
[b:512d41e721]Noone [/b:512d41e721]tak sie ciesze, ze jedziesz!!!!


"Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału; Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj" A.C. Swinburne


Wysłany: 2007-02-21 10:58

a wlasnie tak w ramach tego tematu: [b:784998aaeb]MAMY TU JAKIS WETERANOW METALMANII?? [/b:784998aaeb]pochwalcie sie :wink:


"Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału; Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj" A.C. Swinburne


Wysłany: 2007-02-22 06:27

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

ja swoja przygode z metalmania ropzpoczołem w 1996 roku i przez nastepne 4 lata byłem na niej regularnie następnie długo długo nic az do roku 2005 W 2006 mnie niebyło w polsce a teraz jestem i musze byc yeahhh


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-03 16:09

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

dzis wkońcu znalazłem czas by pojechac po bilet na metalmanie Kurwa co ja sie nachodziłem ;/ wszedzie brak brak brak kasy spodka zamkniete ale opłacało się bo wkońcu go dostałem :D:D:D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-03 18:32

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Weteranką żadną nie jestem ale musze przyznać, że należy mi się pewnego rodzaju wyróżnienie .. Na pierwszą swoją Metalmanie dotarłam w białych ciuszkach… nie powiem czułam się jak Calineczka w Mordorze.. :D

A jak się zagubiłam i stałam taka przestraszona podszedł do mnie jakiś miłosierny i pyta co się dziecku stało. Ja, że kolegów zgubiłam, byli ubrani na czarno, wysocy, mieli długie włosy…
(I tu prośba do Władzy- ja proszę o emotikonkę co biję się sama młotkiem po głowie, bardzo proszę )


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-03-03 20:38

Czy w tym że roku również zamierzasz zaszczycić swoją osbą MM w równie bogatym kolorystycznie stoju :?: :twisted:


We must...


Wysłany: 2007-03-16 00:23

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Nie da sie uktyć, że za równy tydzień zaczne juz przygotowania do metalmani czyli zaczyna się wielkie picie Chodź znając życie zacznie sie troche wcześniej. I jak sie to już tradycją stało z kumplami bedziemy oblegać 24 godziny przed metalmanią naszą knajpe i delektowac się złocistym napojem i słuchajac hmmm w tym roku pewnie sepy i testamentu :P ODLICZANIE CZAS ZACZąć :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
[b:3e870b4094][i:3e870b4094][u:3e870b4094]METAL UP YOUR ASS[/u:3e870b4094][/i:3e870b4094][/b:3e870b4094]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło