Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Zespoly, wokalisci, wokalisstki...??. Strona: 1

Zespoly, wokalisci, wokalisstki...?? Wysłany: 2007-02-04 19:02

Witam:) Jakie sa wasze ulubione zespooly, wokalistki, wokalisci itd. ww Gotyku?


....:::Lieb De Sekunde- Zyj kazda sekunda- jakby byla ona pierwsza i ostatnia:::...


Wysłany: 2007-02-04 20:15

1/ Wypisywanie ulubionych wykonawców mija sie z celem. Napewno zauważyłas, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podawałaś swoje ulubione zespoły. => I np. teraz ja wiem, że Twoim ulubionymi zespołami gothyckimi sa Evanescence i Korn.
2/ Odpowiedz mi jeszcze 13-letni aniele śmierci co ma wspólnego ankieta z tematem?


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-02-04 21:20

szkoda, że w ankiecie nie jest jeszcze dodane: mrocznie i groźnie <buahahaha> nie, no co ja tutaj robię...


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-02-04 21:42

[quote:34640177ed="th"]1/ Wypisywanie ulubionych wykonawców mija sie z celem. Napewno zauważyłas, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podawałaś swoje ulubione zespoły. => I np. teraz ja wiem, że Twoim ulubionymi zespołami gothyckimi sa Evanescence i Korn.
2/ Odpowiedz mi jeszcze 13-letni aniele śmierci co ma wspólnego ankieta z tematem?[/quote:34640177ed]

KoRn zespołem gothyckim? 8O Nawet Evanescence to jednak bardziej rock...

Z resztą się zgadzam, chociaż właściwie można by podyskutować o tych ulubionych zespołach, a nie tylko je wymieniać, ale to można robić w "Czego se słuchacie", więc temat raczej do zamknięcia... Chociaż jakby do niego odpowiednio podejść, mógłby się okazać całkiem ciekawy...

A gothyckie ciuszki, móże nie ma wyznaczników, ale przecież jednak każdy czuje co pasuje do stylu/gatunku/subkultury, a co nie... Chociaż to rzeczywiście nie ten temat.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-04 21:58

[quote:6547c725d8="Morgana"]
KoRn zespołem gothyckim? 8O Nawet Evanescence to jednak bardziej rock...
[/quote:6547c725d8]

Czasami Morgana bierzesz sens moich słów zbyt powaznie i nie zauwazasz ironii.


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-02-04 22:21

Albo zauważam jej aż za dużo, tak samo jak cynizmu... Z jednej strony obie te rzeczy są i mi bliskie, z drugiej czasem nie uważam za odpowiednie używać ich... Na przykład taka subtelna kpina z autorki tematu, aluzje do jej wieku, spostrzegawczości/bezmyślności... Jakby założenie takiego tematu już świadczyło o kimś źle, nawet, jeśli Twoje argumenty przeciwoko niemu były słuszne. Ale ja na przykład lubię rozmawiać o zespołach, które mi się podobają. Szczególnie z osobami, które mają podobne gusta: wymieniać się spostrzeżeniami, opiniami, czasem może podsuwając inne, podobne pod jakimiś względami pozycje...Chociaż samo wymienianie kapel, czy stwierdzenia "lubię/nie lubię/do dupy/super", jakie często się pojawiają w takich miejscach są bezwartościowe. Ale to już zależy tylko od ludzi, którzy się udzielają, a na dp większość prezentuje jednak odpowiedni poziom. Tylko także jak na mój gust za dużo wyniosłości i przyjmowania z góry postaw na tak/nie, nie patrząc na inne strony...

Ja np. uwielbiam zespół gothic metalowy Therion, ale ich płyta ostatnia mnie zaskoczyła i trochę o niej rozmawiałam z innymi fanami tego zespołu, takie rozważania pozwalają dostrzec więcej szczegółów, dojść do tego, dlaczego i w jaką stronę zespół ewoluował itp.

Closterkeller, polska kapela grająca rock gotycki ma moim zdaniem bardzo ciekawe teksty, mogłabym o nich z kimś porozmawiać...

Także dowiedzieć się jakiś ciekawostek od fanów jakiś artystów, ciekawych spostrzeżeń...


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-05 03:13

[quote:542da0a5e5="th"]1/ Wypisywanie ulubionych wykonawców mija sie z celem. Napewno zauważyłas, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podawałaś swoje ulubione zespoły. => I np. teraz ja wiem, że Twoim ulubionymi zespołami gothyckimi sa Evanescence i Korn.
2/ Odpowiedz mi jeszcze 13-letni aniele śmierci co ma wspólnego ankieta z tematem?[/quote:542da0a5e5]

aniol smierci cos nie odpowiada... :? ja bym jeszcze chciala wiedziec czy dzisiejsze anioly smierci, anioly piekla, anioly 666 i inne anioly tak wszystkie jako swoje anielskie motto smierci cytują Tokio Hotel...A moze motto aniola smierci to wcale nie jest Tokio Hotel...Niechze mnie aniol smierci oswieci...

Morgana, to jest wolny kraj, a osobnicy ironiczni i cyniczni są na tym forum jak najbardziej mile widziani



Wysłany: 2007-02-05 09:21

Cieszę się, że jestem tu mile widziana. :twisted: Ale nie lubię jeżdżenia po kimś i kpin z ludzi, którzy nic nam nie zrobili. Czy na tym forum zezwala się na pisanie osobom poniżej pewnego wieku tylko po to, by inni mogli sobie potem ulżyć za pomocą słów czy udowodnić trzynastolatkom, że piszą teksty typowe dla trzynastolatków? Dojrzałość rządzi, yeah! Ale jaki to ma związek z tematem? Albo czyjaś ksywka? Mi osobiście nasuwa na myśl przedstawienia anioła śmierci w literaturze, malarstwie i na rysunkach, postać ciekawą przez dwoiczność uczuć, które wzbudza, to, że wiąże się ze śmiercią (w większości ludzi budzi negatywne emocje) a zarazem z czymś, co kojarzy się z dobrocią, czystością, świętością (aniołami), pozornie jest w tym sprzeczność, a jednak także sens... Niektóre wizje artystyczne są naprawdę piękne. Trochę smutne, czysty, szlachetny byt stykający się z brutalnością świata i jego cierpieniem, ale niosąca też jakąś nadzieję poprzez swą anielskość, choć także budzący lęk, dostojny, łagodny i twardy zarazem, trochę smutny... Jak dla mnie fajny motyw i na ksywkę w sam raz, szczególnie dla osoby młodej, bo kojarzy mi się z zetknięciem dziecięcej delikatności i niewinności brutalnością, zmartwieniami i szeroko pojętym złem (nie w sensie: łaaaa, mrk i szaaaataaaan! \m/). Wcale taki nick nie musi oznaczać pragnienie dopasowania się na siłę do "mhrrrocznego społeczeństwa" i wątpię, by był zaczerpnięty z TH, a może dla kogoś po prostu brzmi fajnie, możliwe, że za parę lat znudzi się tak oczywisty dla kultury mrok motyw i zacznie wydawać się przez to i takie reakcje, a także zmianę upodobań, dziecinny. :twisted:

A ja proponuję podjąć temat, albo zgłosić do zamknięcia.


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2007-02-05 11:17

[quote:17f8add3de="Morgana"][quote:17f8add3de="th"]1/ Wypisywanie ulubionych wykonawców mija sie z celem. Napewno zauważyłas, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego podawałaś swoje ulubione zespoły. => I np. teraz ja wiem, że Twoim ulubionymi zespołami gothyckimi sa Evanescence i Korn.
2/ Odpowiedz mi jeszcze 13-letni aniele śmierci co ma wspólnego ankieta z tematem?[/quote:17f8add3de]

KoRn zespołem gothyckim? 8O Nawet Evanescence to jednak bardziej rock...

Z resztą się zgadzam, chociaż właściwie można by podyskutować o tych ulubionych zespołach, a nie tylko je wymieniać, ale to można robić w "Czego se słuchacie", więc temat raczej do zamknięcia... Chociaż jakby do niego odpowiednio podejść, mógłby się okazać całkiem ciekawy...

A gothyckie ciuszki, móże nie ma wyznaczników, ale przecież jednak każdy czuje co pasuje do stylu/gatunku/subkultury, a co nie... Chociaż to rzeczywiście nie ten temat.[/quote:17f8add3de]

Najlepszy wokalista gotycki - Bill z Tokio Hotel :twisted:


.


Wysłany: 2007-02-05 14:05

anietkia (Bicz)
anietkia
Posty: 3
Tam gdzie ptaków śpiew

no nie wiem...ja osobiście lubię Apacalypticę...



Wysłany: 2007-02-05 14:41

No, no, a ze Closterkeller niby, co? Ze nie mroczny? Przeciez mroczny, ze hej! :wink:

A tak serio to sama od tego zaczynalam i chetnie polecilabym Clostera naszemu aniolowi smierci, bo to klasyka klasyki, tylko nie wiem czy 10 lat roznicy wieku to nie jest za wielka przepasc i moze sie aniolowi smierci nie spodobac...

I jeszcze ludzie, troche dystansu...jeszcze nic sie nikomu nie stalo od odrobiny zlosliwosci, w koncu dziewczyna sie zarejestrowala na gotyckiej stronie, gdzie same siostry szatana, czarna lilith, mrok, zło i w ogole 666. Niech se nie mysli ze jest na kolku rozancowym, gdzie ją wszyscy glaskac bedą :P

Zeby oszczędzic co poniektorym elaboratow, zaznaczam ze w powyzszej wypowiedzi ZAWARTA JEST IRONIA i nie jest przeznaczona do tego, by brac ją az tak serio.

Ja



Wysłany: 2007-02-05 15:08

Jak to :?: Szatan mnie ukaże jak wlasnie miła będę przeciez :!: zapomnialas :?:

Dlatego caly dzien sie staram byc niemila i miec w sobie duzo smutku i mroku :twisted:

cmok :*



Wysłany: 2007-02-06 00:33

[quote:9778a9c6f6="dr_Faustus"](...)Wnosze o przemianowanie tematu na: "Jacy są Wasi ulubieni "Ironisci" i "Ironistki" i dlaczego?"


Pozdrawiam wszystkich tych ktorzy sa "za" a nawet "przeciw"

dr F. :twisted:[/quote:9778a9c6f6]

Ja nie mam nic naprzeciw, nie widzę również argumentów przemawiających "za", tak więc jestem z Wami.

A moimi najbardziej cenionymi "ironistami" są chłopaki z Iron Maiden, a dlaczego hmm...? bo nagrali "Fear Of The Dark" i "Sing Of The Cross" (między innymi).


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-02-06 02:48

[quote:cdc18ce07e="freya_blathin"] ja bym jeszcze chciala wiedziec czy dzisiejsze anioly smierci, anioly piekla, anioly 666 i inne anioly tak wszystkie jako swoje anielskie motto smierci cytują Tokio Hotel...A moze motto aniola smierci to wcale nie jest Tokio Hotel...Niechze mnie aniol smierci oswieci... [/quote:cdc18ce07e]


Właśnie, czy ktoś zauważył, że od czasu, odkąd TH stało się takie sławne, to w sieci od razu pojawiło się tysiące "aniołów śmierci", "czarnych aniołów", "upadłych aniołów" itp? Ale ja nic do Tokio Hotel nie mam, nawet lubię od czasu do czasu posłuchać niektórych ich kawałków.

A motto Anioła śmierci to z pewnością tytuł piosenki TH- "Leb die sekunde" :P



Wysłany: 2007-02-06 08:00

ja tylko chcialam napisac ze Tokio Kotlet to moj ulubiony zespol gotycki, kocham Bila :oops:
i w ogole w szkole sie ze mnie smieja ze jestem gotka :cry: nauczyciele i wszyscy w ogole sa tacy nietolerancyjni ... i w ogole powiedzcie mi gdzie mozna kupic fajne gotyckie ubrania bo chcialabym byc bardziej gotycka niz jestem

pozdrawiam mrocznie


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-02-06 08:17

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Wstyd się przyznać.. :oops: nigdy nie słyszałam ŻADNEJ piosenki Koteletów...
Czy ktoś może dysponuje ?? Muszę naprawić taki faux-pas. Proszeeeeeeę ratujcie moją reputację........ POżYCZCIE ! :)

(przepraszam, mam bardzo dobry humor, co nie znaczy, że nie interesuje mnie zapoznanie się z twórczością TH :) )


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-02-06 16:01

[quote:1359ab3f5a="little_devil14"]Właśnie, czy ktoś zauważył, że od czasu, odkąd TH stało się takie sławne, to w sieci od razu pojawiło się tysiące "aniołów śmierci", "czarnych aniołów", "upadłych aniołów" itp?[/quote:1359ab3f5a]

Nie wiedziałem, że moje zaistnienie tak wpłyneło na te wszystkie anioły śmierci, czarne anioły i małe diablice. :lol: Chyba wezmę woreczek cukierków i pójdę pod jakieś gimnazjum wyrwac mroczną gothkę... :twisted: :twisted:


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2007-02-06 16:32

tylko uwazaj na prokuratora, moze czaic sie za rogiem :wink:

--------------
Jeremy Enigk-World Waits


united we stand divided we fall


Wysłany: 2007-02-06 16:41

Wszyscy się czepiacie! Wyczuwam sam brak tolerancji :D Każdy ma swój gust a dziewczyna nie wie co to prawdziwa muza i tyle... :wink: możecie jej ją pokazać



Wysłany: 2007-02-06 18:20

ja closterkellera słucham od 4 klasy podstawówki i do tej pory jest to jeden z moich ulubionych zespołów.

a w sumie... my chyba naprawdę jesteśmy nietolerancyjni... przecież, jak tu zostało zauważone, kiedyś każdy z nas był młodszy, niedoświadczony i dopiero zaczynał...
hehe... przypomniały mi się moje wielkie swetry, martensy i śpiewanie "rape me" nirvany nie znając znaczenia tytułu 0_o hehe...
chyba zacznę być tolernacyjna :twisted:


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło