Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Galeria. Strona: 3

Wysłany: 2008-02-23 13:53

[quote:7aa90bd2bb="amorphous"]Jest wyjasnienie w watku "Uwagi merytoryczne"[/quote:7aa90bd2bb]

Uhmm, rzeczywicie jest, jeśli masz na myśli to w wątku "Forum dyskusyjne - propozycje zmian". Że też wcześniej na to nie wpadłam, żeby tam szukać odpowiedzi na problemy z galerią :wink:

Oki, limit 70 punktow dla nowych jeśli chodzi o pisanie na forum. Czy jakis limit jest również przewidziany zanim będzie mozna zacząć klikac w oceny?



Wysłany: 2008-02-25 12:31

Jak na najbardziej. Tak samo z dodawaniem linkow do linkowni. Wszystko bedzie ujednolicone w tym tygodniu.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-02-26 14:27

Dzisiaj zauwazylem ze widac poszczegolne oceny przy fotkach, niezle sie ubawilem przegladajac kilka wybranych zdjec z moich galerii :).



Wysłany: 2008-05-16 01:35

Jezeli nadal sa problemy napisz mi na priwa. Raczej byc nie powinno chyba ze przekroczony został limit...


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-05-18 08:26

Gratuluję spostrzegawczości


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-07-28 23:23

Dzieki. Naprawione.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-01-26 09:28

Nagminnie dostaję PW o nowym komentarzu, ale gdy klikam link do zdjęcia, żadnego komentarza nie ma. Wydaje mi się, że tak się dzieje przy zdjęciach z dużą ilością komentarzy, jakby nie mieściły się one na stronie? Możliwe, że komentujący sam usuwa, ale wydaje mi się, że trochę za często to się zdarza.

Aha, zdaje się, że komentujący nie może usuwać swoich komentarzy, więc ta opcja odpada.



Wysłany: 2009-01-26 11:29

A moje zdjęcie nagle przestało się wyświetlać w galerii tematycznej, tylko jedno, inne nadal tam są.


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2009-01-27 23:03

Które?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-01-28 07:50

Już je widzę, więc problem nieaktualny


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2009-01-29 22:38

Znów dzisiaj powtórzyła się sytuacja - dostaję info o komentarzu, klikam link, a komentarza nie ma. Dotyczy to zdjęcia, przy którym jest dużo komentarzy - nie wiem, na ile to ma znaczenie. To zdjęcie pierwsze z "Dzieci Nocy" - "Z prochu powstaniesz".



Wysłany: 2009-02-01 00:34

Był bład w sortowaniu komentarzy i pokazywane były tylko najstasze. Poprawiłem - pokazują się teraz najnowsze. Poza tym mozna tez obejrzec wszystkie.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-02-01 16:07

Łaaaał! Rzeczywiście! O... ale mi teraz przybyło do czytania :)

Dzięki za naprawę :)



Wysłany: 2009-02-05 21:20

No problem


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-03-09 15:02

Ja mam od dzisiaj problem z galerią a konkretniej - nie otwiera mi się galeria z najlepszymi zdjęciami oraz galerie tematyczne

Wygląda to tak, że otwiera mi się panel użytkownika oraz numery stron galerii i nic więcej. Po kliknęciu na jakiś konkretny numer strony to samo... Da się coś z tym zrobić?


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2009-03-13 16:17

To juz tez pewnie ok?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2009-03-15 10:51

Tak, dzięki


Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Zbliżam się ku nieśmiertelności.


Wysłany: 2009-03-24 10:49

Chciałam dodać zdjęcia do swojej galerii, ale nie za bardzo wiem, jak to zrobić.

Weszłam na swój profil, utworzyłam swoją galerię, podałam jej tytuł, ale nie wiem, jak mam wkleić do niej swoje zdjęcia. Szukałam opcji: dodaj zdjęcie i nigdzie jej znaleźć nie mogę.


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Wysłany: 2009-03-24 12:33

[quote:68a534dacc="Lisa"]Chciałam dodać zdjęcia do swojej galerii, ale nie za bardzo wiem, jak to zrobić.

Weszłam na swój profil, utworzyłam swoją galerię, podałam jej tytuł, ale nie wiem, jak mam wkleić do niej swoje zdjęcia. Szukałam opcji: dodaj zdjęcie i nigdzie jej znaleźć nie mogę.[/quote:68a534dacc]
Wejdź do tej galerii i tam w menu galeria będzie opcja dodaj zdjęcie


forever alone immortal


Wysłany: 2009-03-24 13:31

Problem rozwiązany.
Dzięki Rozbit i Amorphous :)


I'm a sect of mine so my mind is my church.


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło