Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

czego se słuchacie?. Strona: 910

re: Yngwie Wysłany: 2021-11-15 18:52

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

w kwietniu 2021 w temacie Koncerty-i-festiwale-a-pandemia - Yngwie Napisał:
udało mi się wymienić zainteresowaniami z wokalistką w moim klimacie i tyle, ale to już offtop

Ma na imię tak, że się rymuje z Kalandra, a jakieś 12godz. po moim wpisie o tej kapeli, nie wiem jak, ale zdążyła (wiem tylko, że przebiega półmaraton w ~2h10min, ja nawet nie mierzę czasu przy swoich tak długich wybieganiach, byłoby coś koło 2h30min) nagrać i opublikować swój autorski kawałek z tekstem m.in.

"Dźwięki w eterze odbijają się echem (...) Czy to rzeczywistość jest?"

w stylu takim, że dziewczyna z gitarą sobie gra dźwięki z a-moll->C-dur->e-moll->G-dur cały czas (o ile wystarczająco dobrze rozkminiłem) i śpiewa trochę lżejszym głosem od zapodanej jakiś czas temu przez Minawi znanej Edyty B., ale w podobnej tematyce akurat tym razem. Bo czasami jej się zdarza coś epicko-operowo-metalowego zcoverować i to mi się najbardziej podoba.

Nie wrzucam linków, bo gdyby jej zależało na szerszej publiczności, to chyba by nie wyłączała możliwości komentowania na youtube. Ja bym nie chciał być znany, tylko mieć swoich znajomych, żeby się muzycznie wyszaleć od czasu do czasu, ale coś jakoś wszyscy potencjalni za daleko mieszkają, hyh. Takie tam dzisiejsze przemyślenia.

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło