Wracać wciąż do domu Le Guin
Paradoks

czego se słuchacie?. Strona: 908

Artykuł: czego se słuchacie?

Wysłany: 2019-01-06 16:13

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

A ja se zrobiłem i słucham swojej aranżacji do
Ave Maria - niejakiego Franza Schuberta jako podkład do zdjęć rodzinnych.

bo umówiłem się z bratem, że po śmierci taty dopiszemy na nagrobku "Ave Miro" do "Ave Maria", hehe. Powinno pasować :-)

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

Wysłany: 2019-01-06 20:12

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Ok,

Gniewko-Harlequin się uaktywnił na fejsie, przeczytałem nawet jego death-metalową reckę. Mało mój klimat, ale on to rozumie i uwzględnia w reckach, co dla kogo lepsze (darkplanetowy kciuk w górę). Jak dla mnie, jest w tym nadal tak samo dobry jak np. WUJAS.

Larssson z DP przesłał mi linki do swoich nowych kawałków Lavinium. Depresyjny doom-metal. Z tym mi już bardziej po drodze (choć nie lubię się tak depresyjnie czuć), zwłaszcza że Minawi zaproponowała na fejsie KYPCK z takim tekstem, że nawet bez translatora ponad połowę zrozumiałem od razu, hyhy.

A piszę to na forum DP, bo to miejsce bardziej pasuje mi do rozważań światopoglądowych, m.in. na temat śmierci. Oprócz Lethe w rozmowach ze mną, nie natrafiłem na nikogo w necie ani w rzeczywistości, kto potrafiłby poruszyć dość trudny temat szacowania własnej daty, miejsca, sposobu śmierci/pochówku bez wymuszania tego przeze mnie niechcący :-/ i logistycznie się na to nastawiać, a jest mi to potrzebne, heh.

I do rzeczy:
Testament - Practice What You Preach

aaa Wysłany: 2019-01-07 21:13

nowe Ruin - Human Annihilation

Kropla drąży skałę

Wysłany: 2019-01-10 06:04

Yngwie (Diabolista)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

stare Aaannihilator - Road to Ruin

Ku pamięci i przestrodze -
- mój wujek kiedyś zginął, z tego co wiem, jadąc na motocyklu po wódkę na wesele :-/
- inny wujek śmiertelnie zatruł się alkoholem w domu :-/
- narzeczony raczej szczęśliwie zakochanej kuzynki, raczej na trzeźwo, ale też na motocyklu chyba wpadł w poślizg i zginął na miejscu :-/

A ja se komponuję Ciszę ze słuchu w wersji Andre Rieu na pogrzebowe zamówienie cioci, choć nie mój klimat raczej i trudno wyłapać rytm trębacza.

Tak czy siak, żeby nie było tak drętwo:
stare Annihihilator - Sounds Good to Me

rome Wysłany: 2019-01-15 09:22

nowy ROME :-)

... Wysłany: 2019-01-28 21:22

https://www.youtube.com/watch?v=5VG6CjXrq4s

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło