Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Problemy z profilem. Strona: 2

Wysłany: 2008-01-18 14:45

a sproboj teraz?


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-01-29 17:36

PukpUK? To znowu ja... I też nie chcę w ryjek, ale mam taki mały problemik,taka pierdółka w sumie... tylko mi psuje porządek rzeczy :) to tak nieśmiało poprzeszkadzam.

A że dotyczy z grubsza "profila", to tu skrobię:
W moim profilu, gdy kliknę "Komentarze" do opowiadania "Beauty and the Beast" to mi jakiś człowiek sprzedający bilety wyskakuje...



Wysłany: 2008-02-14 21:43

Witam dostałem od DP maila że ktoś mi ocenił zdjęcie w galerii nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie fakt iż w ocenach zdjęć nie zostało to odnotowane. Mail ten był następującej treści:
"Użytkownik rozbit dodał głos do twojej galerii"
Tyle że rozbit to ja i wcale nie oceniałem swojej własnej galerii.


forever alone immortal


Wysłany: 2008-02-15 19:23

Tak. glupi blad. Od teraz powinno dzialac poprawnie. Natomiat w pm powinien byc link do listy ocen by sprawdzic kto naprawde ocenil fote.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-02-15 20:47

Owszem link jest ale oceny brak.
To kto ocenił to wiem bo jest "nadawcą" listu nie ma tylko tej oceny.


forever alone immortal


Wysłany: 2008-02-16 00:28

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

bo trzeba wejsc w link i po lewej stronie tak jak przy artykulach są "koleczka" ze srednia oceną i po kliknieciu w "glosy" widac kto jak ocenial...


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-02-16 11:56

No i właśnie tam nie ma tej oceny. Niestety.
Reasumując:
Wiem Kto, wiem które zdjęcie ale nie znam oceny.
Które zdjęcie doszedłem po numerze zdjęcia w bazie DP.


forever alone immortal


Wysłany: 2008-02-16 14:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

aaaa, dopiero teraz widzę w czym problem, myślałam, że chodzi o zupełną odwrotność juz się poprawia, przynajmniej tak twierdzi admin :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-02-16 15:15

Ok teraz oceny sa na stronie zdjecia - to chyba najbardziej logiczne.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-02-16 16:59

Tyle że oceny o której zostało mi wysłane powiadomienie tam i tak nie ma. W sumie to ta informacja mi niezbędna nie jest więc jak nie macie czasu to się tym nie zajmujcie. Pozdrawiam i sorry za zawracanie głowy :twisted:


forever alone immortal


Wysłany: 2008-02-17 11:27

Teraz to jest tak pokaszanione :) :lol: że nawet się nie da ocenić fotki 8)

[b:b28a89bbc9]Where is stolen button ? :roll: [/b:b28a89bbc9]

b.t.w. Gdy się wylistuje ostatnio dodane posty na forum, to owszem lista się pojawia ale poza nią na stronie jest ciemna plaża....


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2008-02-17 16:28

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:2eccaec1b6="Semjan"]Teraz to jest tak pokaszanione :) :lol: że nawet się nie da ocenić fotki 8)

[b:2eccaec1b6]Where is stolen button ? :roll: [/b:2eccaec1b6]

[/quote:2eccaec1b6]

"baton" jest na samym dole w lewym rogu, nie chce się scrollować, co? :wink:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-02-17 16:36

[quote:b0379b67fe="minawi"][quote:b0379b67fe="Semjan"]Teraz to jest tak pokaszanione :) :lol: że nawet się nie da ocenić fotki 8)

[b:b0379b67fe]Where is stolen button ? :roll: [/b:b0379b67fe]

[/quote:b0379b67fe]

"baton" jest na samym dole w lewym rogu, nie chce się scrollować, co? :wink:[/quote:b0379b67fe]

Faktycznie. Nie zauważyłem może dlatego, że w życiu bym nie wpadł na to, żeby szukać punktacza "kilometr" od foto. Kto oglądając zdjęcia w czyjejś galerii leci scrollem w dół by zobaczyć co jest pod stopką strony i "kilkoma" galeriami tematycznymi...no sory :]
Wcześniej punktacz był nad foto, potem obok...a teraz 8)
Umieszczenie tego w dolnym rogu gdzieś na kresach strony ma się nijak do logiki ...but is only my opinion.

Mea culpa...nie zauważyłem Teraz już wiem

Pozdrawiam 8)


Koniec i bomba, a kto czytał, ten trąba ! Witold Gombrowicz.


Wysłany: 2008-02-18 21:49

Wędrówka tego przycisku wspaniale odzwierciedla drogę portalu.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2008-02-18 21:52

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

juz jest ok


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2008-02-21 11:42

Pojawiła się możliwość dopisywania komentarzy do profili userów. Opcja ciekawa i pożyteczna :) Coś jednak zakradło się niedobrego do systemu informowania o komentarzach na profilu - do jednego komentarza w ciągu dwóch dni otrzymałam 3 lub 4 powiadomienia. Kuba - trzeba chyba to sprawdzić.


I can't look it in the eyes Seconal, Spanish fly, absinthe, kerosene... Cherry flavored neck and collar I can smell the sorrow on your breath, The sweat, the victory... and sorrow The smell of fear, I got it


Wysłany: 2008-03-08 14:57

Już ok


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-04-25 13:43

Taka ciekawostka - mam ponad 500 punktów, mimo to nagle jestem Ancillae a nie Primogen (nie mam więc dostępu do kilku opcji swojego profilu) - czy to błąd czy jakaś nowa skala rang?



Wysłany: 2008-04-26 23:41

Nie - wszystko jest ok. Rangi naliczne sa co każdą pełnie księżyca. Liczba punktów łącznie w pewien sposób pokazuje doświadczenie użytkownika natomiast kluczowa jest liczba punktów z ostatniego miesiąca. W ten sposób stare wygi sa zadowolne i nie zniechęcamy nowych użyszkodnikow.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2008-04-29 09:40

Aaha, czyli w ostatnim miesiącu za mało się udzielałam? :)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło