Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

moje wydarzenie dodano komus innemu. Strona: last

moje wydarzenie dodano komus innemu Wysłany: 2007-01-12 12:54

jak to jest mozliwe, ze wysylam2 wydfarzenia kilka dni widnieja na moim profilu a dzis patzre jedno wydarzenie przypisane jest komus innemu ???????????!!!!!!!!!!!!!!!



Wysłany: 2007-01-12 13:12

lili (Bicz)
lili
Posty: 471
kristiansand

Być może ktoś inny trochę szybciej nadesłał takie samo wydarzenie co Ty.
Zanim zostanie zatwierdzone wydarzenie i znajdzie się w kalendarium dostępnym dla wszystkich jest umieszczone tylko w profilu użytkownika, który nadesłał taką informację. Jeśli ktoś szybciej wysłał wydarzenie i nie zostało jeszcze zatwierdzone a druga (trzecia, czwarta itd...) osoba też takie samo wydarzenie nadesłała - pierwszeństwo ma ta pierwsza osoba i to jej przysługuje wydarzenie. Wtedy z profilu tego drugiego (trzeciego, czwartego itd...) użytkownika znika wydarzenie.

Tak mi się wydaje. Chyba się nie mylę.


między fiordami a fieldami


Wysłany: 2007-01-12 13:22

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

W sumie to zatwierdzane jest nie wydarzenie pierwszej osoby, tylko to, ktore zawiera najwiecej potrzebnych informacji - nie wystarczy bowiem podać nazwę i skłąd np. koncertu - ważne jest dokładne miejsce, czas, cena biletu, często dodany zostaje plakat itp. :)


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-12 14:55

z tym ze ja dalam cene biletu czyli free miejsce godzina kapele bez sens ;/ ehhh mniejsza o to ... z tym, ze wydarzenie bylo juz normalnie widoczne i dokladnie o tej samej tresci co moje drugie wydarzenie, l;ecz pod inna data i miejscowoscia... oba dpdane prawie w tym samym czasie...



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło