Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Mikail. Strona: last

Artykuł: Mikail

Mikail Wysłany: 2007-01-11 11:07

Bardzo mi się podobało. Przede wszystkim przypadła mi do gustu kompozycja i pomysł na tekst jako taki...gratulejszyn.


Pacierza i alkoholu nigdy nie odmawiam xD


Wysłany: 2007-01-12 20:43

Miałam szalone obawy przed wyjmowaniem czegokolwiek z szuflady na światło dzienne( albo nocne, he he). Cieszę się ze Ci sie podobało :D



Wysłany: 2007-01-24 20:29

mi też przypadło do gustu... z jednej strony leciutki tekścik, ale pozostawia jednak coś ciężkiego w myślach... może nie ciężkiego, ale niepokojącego...

no i stylistycznie całkiem ładnie :) wyjmij ze szuflady coś jeszcze, z chęcią przeczytam! :)


pierwsze: 2Tm 2,3 a drugie to: "W górach jest wszystko co kocham..."


Wysłany: 2007-01-29 14:51

Spróbuję coś jeszcze wrzucić jak tylko skończy się sesja :D



Wysłany: 2007-02-01 17:10

"Mikail" jest na prawdę niezły.
Czekam na kolejne opowiadania.


"Cel uświęca środki..."


Wysłany: 2007-02-02 12:59

do Llyra- mój kochany Bartusiu, jako przyszły pedagog (sic!) muszę Ci powiedzieć
osobnicy w Twoim wieku powinni się wystrzegać określeń typu cytuje "niezłe" vide: przyszła matura i popwieść o haśle jezdem :D Poz tym cieszę się że przeczytałeś moje opowiadanko. A jeszcze bardziej cieszę się że Ci się podobało.
I jeżeli dożyję do końca sesji to napewno jeszcze coś wrzycę :mrgreen:



Wysłany: 2007-02-07 18:27

Do Lilian- urocza Anno Mario, z łatwością mogę użyć dowolnej ilości synonimów, toż przecież młodzi ludzie tak pięknie ubierają świat w słowa.
Wedle obietnicy: interesujący, fascynujący, rewelacyjny, oszałamiający, porywający, upojny, barwny, udany, doskonały, wspaniały, wyśmienity, świetny, znakomity, kapitalny, pierwszorzędny, fantastyczny, fenomenalny, nieziemski, genialny, boski, wysokiej klasy… etc. etc.
Z niecierpliwością/utęsknieniem/ekscytacją czekam na następne dzieło.
Do zobaczenia w piątek, będę po 13.


"Cel uświęca środki..."


Wysłany: 2007-02-08 17:52

do Llyra: mój nie mniej uroczy Bartusiu, jakże to dobrze o Tobie świadczy, żeś inteligentny na tyle by skorzystać ze słownika wyrazów pokrewnych i bliskoznacznych. :P Prawda, że wiele jest słów jakimi można zastąpić owe nikomu nie potrzebne a tak nagminnie nadużywane fajnie? :D Oby tylko równie łatwo pamiętało się o tym w potocznej polszczyźnie.
Czekam z niecierpliwością na wizytę.



Wysłany: 2007-02-08 17:54

Do Lilian- przesłodka Anno Mario, użyłem "niezły" nie "fajnie".
Do jutra.


"Cel uświęca środki..."


Wysłany: 2007-02-08 17:56

Do Llyra-przepaskudny Bartusiu, na jedno wychodzi.



Wysłany: 2007-02-08 17:57

Do Lilian- uwielbiam cię, takoż.


"Cel uświęca środki..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło