Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Jak poznałeś DarkPlanet ?. Strona: 3

Wysłany: 2007-11-22 01:07

przez SCHWEIGENDE ona jest wszystkiemu winna :mrgreen: wywalili ja z forum, na ktorym sie żeśmy wieły i poznaly i mnie tu wzieła i przyciągła. tylko do niej mozecie miec pretensje :mrgreen: ot, co :D



Wysłany: 2007-12-06 13:32

Znajomy podesłał mi wiersz do przeczytania, strona wydała mi się ciekawa, zapisałąm link a z czasem ok. miesiąca w wolnej chwili zalogowałam się. :lol:
Więc jestem :twisted:
Mówi się trudno :wink:


czasem lepiej odejść od zmysłów, by nie zwariować


Wysłany: 2007-12-19 09:07

[quote:7d0fead56f="Kiira"]ja wpadłam zupełnie przypadkowo[/quote:7d0fead56f]

zazwyczaj się wpada przypadkowo :lol:


.


Wysłany: 2007-12-23 15:25

Wampgirl (Bicz)
Wampgirl
Posty: 2003
Kraina Dreszczowców :Kraków

Trafiłam tu szukając czegoś. Wtedy jednak dużo udzielałam się na innym forum, więc nie przejrzałam nawet strony, ale nie wiedzieć czemu zapisałam link. Wyrzucając jakieś foldery na kompie kilka dni temu odkopałam link do darkplanet i postanowiłam sprawdzić co to - zanim usunę. Weszłam, spodobało mi się - oto jestem!


"I lived the life of a drifter waiting for the day/ When I'd take your hand and sing you songs/ And may be you would say/ Come lay with me and love me/ And I would surely stay." "A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebi


Wysłany: 2010-04-06 21:36

Ale żem odgrzebała :D

Mnie się już sporo osób pytało po kiego grzyba mam konto na DP skoro jestem mroczna jak Słońce w południe :D A więc...

7. listopada 2008 A.D. siedziałam i się nudziłam na jakimś żałosnym stażu z Pup'u w Wiejskim Punkcie dostępu do Internetu.
Wten czas było to jedyne miejsce, gdzie mogłam korzystać z neta.
Znajomy, w którym byłam wielce zadużona, miał dziwny opis na gg - no to gógel mi powiedział, że coś o Amon Amarth (teraz już wiem) i danej piosenki znajdę tutaj. Wlazłam, poczytałam, przeglądałam, forum znalazłam i co? Był jakiś temat o oralu chyba, w który nie mogłam wejść, bo nie byłam zalogowana :[
No to sobie myślę - A co tam! i się zarejestrowałam :) I modem od seksu nawet jestem :D

A drugi powód to czarność wszechoobecna :D
Gratuluję jak ktoś poczyta :d


Aliquando praeterea rideo, jocoro, ludo, homo sum.


Wysłany: 2010-04-06 22:01

u mnie to znacznie prościej było :) jakom że bez muzy żyć nie mogę :) siedziałem sobie przy kompie i biegałem po necie,jakoś tak się przypadkiem stało że klikłem sobie akurat na DP ^_^ jooooo :) i w zasadzie od razu wiedziałem że to jest to :) zważywszy na muzę którą słucham do hohohohohoho i dłużej :) hehehehe xD i jeśli nam panujący pozwoli mam zamiar przebywać tu do emeryturki :) jooooooooo ^)^ hehehehe a tak poważnie jest git i tak trzymać pozdro dla wszystkich :)

[img:1584b1fe9c]http://www.clanofxymox.com/images/xydial.gif[/img:1584b1fe9c]


Kochaj bliskich twemu sercu,tak szybko odchodzą...


Wysłany: 2018-01-12 15:36

... dodalbym do tego co napisal HK i wspomnial o "oprawie" przez duze V.



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło