Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Jak poznałeś DarkPlanet ?. Strona: 2

Wysłany: 2007-01-17 16:04

no dobra sorki [code:1:5fc0c4d576]ale mogles o mnie wspomniec choc slowem , np ze poznales taka cudowna dziewczyne jak ja :D joke[/code:1:5fc0c4d576]

wybaczam i przepraszam ;d w sumie niczego nie bylo ale i tak wtedy jak sie poznalismy to niezle bylo nie??:>


Idziesz po to by upaść na ziemię, upadasz aby nigdy już nie powstać...


Wysłany: 2007-01-20 21:38

a moją drogę ku oświeceniu(ale fajnie brzmi i tak mi się z pytaniem skojarzyło :wink: ) rozpoczął oczywiście nasz fantatsyczny Łojciec Dyrektor :)
stwierdzam, że DP jest chyba dobrym plusem na zalety fotki... inaczej nie wiem, czy bym tu trafiła :)


...I forgot to remember to forget... /johnny cash


Wysłany: 2007-01-21 17:21

Szukałem czegos po necie, nawet nie pamiętam czego i trafiłem tu. Zajrzałem potem parę razy, potem się zarejestrowałem i teraz zaglądam jak tylko dorwę jakiegoś kompa z dostępem do sieci :twisted:


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Wysłany: 2007-01-31 00:17 Zmieniony: 2007-03-22 13:03

KabaL (Bicz)
KabaL
Posty: 105
Szczecin/Gorzów Wlkp.

No coz Dark planet sledzilem od wakacji (szukalem w necie hasla "dark wave' no i sie wyswietlilo dark planet) ale dopiero w tym miesiacu zdecydowalem sie zarejestrowac 8O No i po milym powitaniu przez Kostucha, zaczalem codziennie zagladac, i stwierdzam ze staje sie to powoli moim nalogiem :P
Nie jestem tu od dawna, totez nikogo jeszcze dość dobrze nie znam, ale sadze ze ludzie tu piszacy sa wporzadku :wink:


"Serve In Heaven Or Rule In Hell"


Wysłany: 2007-02-12 18:18

Nazwę 'Dark Planet' po raz pierwszy usłyszałem (czy raczej przeczytałem) kiedy na forum Nightwish ktoś podał newsa pochodzącego z tej właśnie strony - nie pamiętam już,czego ta wiadomość dotyczyła. A forum bliżej się zainteresowałem, kiedy na 'Nocy z Nightwish' w Poznaniu ktoś udzielający się tutaj polecił mi je (niestety nie pamiętam imienia tej osoby ) No i jestem...



Wysłany: 2007-02-14 00:06

Hyde mi polecił :D


Kochac i byc kochanym...


Wysłany: 2007-02-27 10:54

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Chcę serdecznie podziękować dwojgu forumowiczom dzięki którym poznałam DP,
pośrednio Sepulturce i bezpośrednio Cowboyowi :). Dzięki Wam - "wpadłam ".
Pozdrawiam gorąco !!!


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-03-09 13:52

cuż, ja tu wtrafiłem przypadkiem rozglądając się za jakimiś zespołami wartymi słuchania, patrzę się na DP a tu takie coś i od razu mi się spodobało i się dołączyłem, ale niestety jeszcze nikogo tak niepoznałem


jak dają to biorę nie dają to żulę :D


Wysłany: 2007-03-09 23:05

[color=red:46d56894b5]Hmm, redakcja nasza (DarkNation.eu) dostała ciekawego mejla, że to niby DP nie lubimy, bo Wam zazdrościmy. No to sprawdzam, czy mamy czego.[/color:46d56894b5]


Crux santa sit mihi lux. Non draco sid mihi dux. Vade retro satana, non suade mihi vana. Sunt mala quae libas, ipse venena bibas.


Wysłany: 2007-03-09 23:52

Ja mam konto na waszej stronce ale jestem na tyle przywiązany do tej, że nie mam czasu na waszą :roll:


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-03-11 06:59

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[quote:bf791b5f23="GothMucha"][color=red:bf791b5f23]Hmm, redakcja nasza (DarkNation.eu) dostała ciekawego mejla, że to niby DP nie lubimy, bo Wam zazdrościmy. No to sprawdzam, czy mamy czego.[/color:bf791b5f23][/quote:bf791b5f23]


ooo, a kto to takie coś wysyłał 8O Jako admin mogę powiedzieć, ze nic mi o tym nie wiadomo :? Staramy się lubi kogo się tylko da :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-03-11 19:40

Do mnie wysłano email na fotce i sie zainteresowałam.


:)


Wysłany: 2007-03-13 18:02

ja wpadłam zupełnie przypadkowo, skacząc po stronach dotyczących muzyki gotyckiej


"Kuka voi itsensa voitaa, ei koskaan havia..."


Wysłany: 2007-04-03 00:27

Trafiłem tu przypadkiem szukając czegos przez google, a zarejestrowałem się bo wpadła mi w oko pewna dziewczyna której zdjęcie było na stronie głownej i chciałem obejrzeć galerię jej zdjęć.



Wysłany: 2007-04-05 09:30

strunka (Bicz)
strunka
Posty: 193
Kędzierzyn-Koźle

Ja na DP trafilam w pierwszym dniu posiadania neta w domu wpisujac w wyszukiwarce Diana Krall (ponieważ potrzebowałam słów jej piosenek do nauczenia do zespołu jazzowego), i to była pierwsza stronka gdzie trafiłam no i tutaj zostałam :P :P
Po 3 godzinach na dp, odezwał sie do mnie pewien ciekawy gość opiepszając mnie że nie dałam zdjęć :wink: . To był Virus. i tym sposobem zaczelam rozbudowe mojego Ja i poznałam tu wielu miłych ludzi, których pozdrawiam :twisted: :twisted: :twisted:
A Virusowi dziekuje :wink:


Nie ma żadnego znaczenia, kim albo czym jesteśmy. I tak zawsze jest Ktoś, kto patrzy na nas z góry.


Wysłany: 2007-11-11 18:54

Na DP trafiłam dzięki mojemu Viruskowi......
Po prostu był na swoim profilu i zaciekawił mnie tą stronką.
Wcale nie żałuję że na drugi dzień utworzyłam własne konto. :wink:



Wysłany: 2007-11-11 19:09

Na Dark Planet natrafiłam przypadkowo, kiedy szukalam wiadomości o woodstockowym koncercie Type o Negative. Teraz cieszę się bardzo że założyłam sobie konto :D Poznaję tu wielu fajnych ludzi, mogę wymieniać poglądy nawet na najbardziej banalne tematy. Co więcej dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o filmach, książkach czy muzyce. To forum na prawdę wiele mi dało. Pozdrówka dla wszystkich darkplanetowiczów!!!!



Wysłany: 2007-11-12 08:56

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Dzięki za miłe słowa :D Naprawdę serce rośnie jak sie czyta, że ktoś docenia, to co robimy, choć wiadomo, że nie jesteśmy doskonali :)

Pozdrawiam wszystkich użyszkodników :twisted:


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-11-13 12:48

Na darkplanet trafiłem przypadkiem wyszukując czegoś w sieci a ponieważ na głównej stronie były informacje o imprezach i koncertach dodałem sobie tą stronkę do zakładek a z czasem się zarejestrowałem.
Pomimo że zarejestrowany jestem już ponad 6 miesięcy i tak prawie nikogo na tym forum nie znam. Czasami rozpoznaje twarze na różnego rodzaju imprezach i to wszystko.


forever alone immortal


Wysłany: 2007-11-19 08:30

Unquenchably (Bicz)
Unquenchably
Posty: 41
Kraków /okolice/

Od dluzszego czasu szukalam forum w tym stylu, czesto slyszalam nazwe DP ale jakos nie chcialo mi sie wejsc. A potem zobaczylam jak wchodzi kolezanka i jakos tak postanowilam sie zalogowac xD



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło