Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów

Pierwsze urodziny DarkPlanet. Strona: 1

Artykuł: Pierwsze urodziny DarkPlanet

Pierwsze urodziny DarkPlanet Wysłany: 2007-01-10 18:40

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

[color=violet:4fa397b764]Zapraszam do dyskusji podsumowującej pierwszy rok działaności portalu DarkPlanet :) [/color:4fa397b764]

W związku z tą okolicznością miło byłoby usłyszeć od Was opinie na nasz temat, wskazówki, słowa konstruktywnej krytyki :wink: Co Wam przypadło u nas do gustu, co Was drażni? Co należałoby poprawić, a może dodać jakieś nowe fukncje?

Przy okazji chcę Wam także osobiście podziękować, zwłaszcza osobom, które wspierały mnie w różnych momentach mojej darkplanetowej działalności :D


[size=9:4fa397b764]P.S. Amorphous - ze mną rok wytrzymać to dopiero rekord świata :lol: [/size:4fa397b764]


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2007-01-10 18:50

Ja DP poznałem już po etapie raczkowania, ale portal na tyle mi się spodobał, że jest jedynym do którego zaglądam codziennie :) (no może poza last.fm ale to inna bajka).

Duże brawa za Waszą energię, która nie pozwala temu miejscu się wypalić.

W portalu w zasadzie nie podoba mi się tylko sposób sortowania topiców "najnowszy post na górze". Reszta, a w szczególności cały klimat są mi bardzo miłe...

Powodzenia w dalszej pracy


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-10 19:21

a mnie się właśnie podoba ten układ postów - z lenistwa :twisted: nie trzeba zasuwać na 247 stronę tematu i zjeżdżać w dół, żeby znaleźć najświeższy wpis :twisted:

co do funkcjonowania DP to za wiele Wam nie pomogę, bo ja komputer umiem włączyć, wyłączyć i zepsuć :twisted: mogę tylko powiedzieć, że uwielbiam to miejsce, jest sympatycznie, miło i rodzinnie, na ludzi z tego forum mogłam wiele razy liczyć, bardziej niż na pseudo - przyjaciółki, które znam od lat zaglądam tu codziennie i na pewno szybko nie przestanę :twisted:



Wysłany: 2007-01-10 19:45

W sumie mógłby być wybór, ale nie wiem jak to w phpbb wygląda technicznie bo nie lubię i nie używam tego skryptu.....
Tak jak Ty tak i ja tu jestem głównie dla ludzi (choć nie mam ich tak wielu jak inni), a w tym mi nie przeszkodzi nawet to, gdyby posty były losowo sortowane :)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-10 19:52

Uze na dole pod tematem możesz wybrać sposób wyświetlania postów.. od nowszych albo od starszych


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2007-01-10 20:09

Ja najbardziej lubie w darkplanet to, że samym można dodawać artykuły, wydarzenia itp. [choć sama niestety na koncie żadnych nie mam]
Miejmy nadzieje, że będziemy obchodzić duuużo darkplanetowych urodzin 8)


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2007-01-10 20:31

Dziękuję Heksiu, jest to jakieś wyjście, ale mi raczej chodziło o ustawienie takiej opcji jako domyślnej w preferencjach profilu albo czymś takim. Jak pisałem, nie jest to według mnie sznurem na szyję darkplanet, ale niektórym pewnie by trochę ułatwiło poruszanie się... Ale to już bardziej sprawa do jakiegoś technicznego topicu

Czy ja już gdzieś wspominałem, że dzięki ludziom z tego portalu zacząłem się częściej w Poznaniu pokazywać? Bo jeśli nie, to niniejszym to czynię i uważam, że jest to kolejna zaleta istnienia DP. Wcześniej z powodu wypalenia się moich poznańskich znajomych z lat szaleństw młodzieńczych, aby wyjść z kimś na piwo, to musiałem jeździć po 300km (choć nadal lubię jeździć w pewne miejsca, do pewnych ludzi)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-10 21:04

DP poznałem przez znajomych i w sumie nie przesadzę jeśli powiem że portal ten stał się moim ulubionym przez duze "ULU" Strona jest niezwykle ciekawa i żywa. Zaglądam tu po kilka razy dziennie (choć na forach zacząłem udzielać sie od niedawna ).

Po krótce mówiąc...

NIECH ŻYJE CAŁA ZAŁOGA DARK PLANET I OBY PORTAL ISTNIAŁ WIECZNIE!! :twisted:

Pozdrawiam



Wysłany: 2007-01-10 22:03

100larz! 100larz! malarz! spawacz! i górnik! i pielęgniarka!.... byle nie grabarz dla kochanej DarkPlanet :!: :!: :!:



Wysłany: 2007-01-10 22:20

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

Super fajnie ekstra :D ostatnio tak myslalem i by sie przydal czat i shoutbox :D myślał coś ktoś kiedyś o tym? sto lat sto lat a Satan sie cieszy i właśnie spalił kota i świnke morską oo musze go do swojej sekty zrekrutować HA !! czasem pisanie postów wpływa brutalnie na moje szare komórki torturuje je i molestuje... hmm innymi słowy postępujący galopujący kretynizm :)
Pozdrawiam wszystkich czarnych ludzików za to, że chciało Wam sie ze mną kłócić i czytać te moje farmazony. :D Na każdy zlot sie oczywiście pisze ale długopisem po czole boście sobie Poznań wymyślili !! ble dalej nie można było?


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2007-01-10 22:25

Wszytskiego najlepszego kochane DP!Byś zawsze było takie wspaniałe jak jesteś!


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2007-01-10 22:48

DP czat !!! tak, tak! ale czad :!:



Wysłany: 2007-01-10 23:49

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

co jamoge powiedzie na ta okolicznośc hmmm Tylko jedno gdyby nie jedna osoba to mnie by tu napweno niebyło Niewiem czy namiejsu jest kto to jest ale strasznie jej dziekuje Od paru dobrych lat jak dla mnie jest przyjaciółka i wogóle wszystko co najlepsze ma wiec jeśli to przeczyta to bedzie wiedzie i wie że wwkońcu w tym roku ja odwiedze :) Dziękuje :**** za wszystko


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-11 08:11

Czat - popieram, dobry pomysł, z mojej strony jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze to chciałbym czat bramkujący na irc... Bo szczerze mówiąc nie jestem fanem czatowania z przeglądarki, a irca lubię :)


Fuck you dude!


Wysłany: 2007-01-11 09:05

ponad 100 lat zeby nasze dzieci nie zeszly na psy i zeby mialy fajny portal

dziekuje przede wszystkim Madzi za to ze mnie wciagnela... mimo ze jestem tu od niedawna baaardzo polubilam ten portalik... wkoncu nie musze szukac dobrych imprez, tu sa podane jak na tacy :> i fajnie sie z wami bawi, mimo ze jedynie pare osob znam, i paru dokleilam login do twarzy :D
oby w tym kolejnym roku przybylo imprez i bylo coraz lepiej...


si vis amari, ama


Wysłany: 2007-01-11 09:39

Mi DP zostalo pokazane przez Frije jakos w kwietniu :) poobserwowalem portal do czerwca i postanowilem sie zarejestrowac :) Poznalem Alphar a pozniej to juz byla lawina nowych znajomosci :) DP zastapi ci wiele roznych rzeczy: fotka.pl, randki.pl a czesme tez plotka.pl :twisted:

Ja sie niezmiernie ciesze z tych urodzin i czekam na kolejne :)

Zalodze i userom zycze 100 lat !


Happy Fucking Birthday :!: :!: :!: :twisted:


"Tonight's the night..."


Wysłany: 2007-01-11 09:59

Cóż i mi wypada dolaczyc sie do zyczen. Skladam je w imieniu, prawie konkurencyjnego portalu;] [chociaz teraz to juz wspolpracujacego;] ]. W sumie znalazlem ta strone calkiem przypadkiem, a ze akurat mialem glod forum, to zaczalem sie jakos tak wypowiadac i idzie. Nie znam tu nikogo i pewnie nie poznam, zwazywszy ze wiekszosc ludzi to rejon Poznania, a tam mam kawalek;]. Zlego slowa nie powiem, bo przy urodzinach zlych slow sie nie mowi


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2007-01-11 10:22

Horsea (Primogen)
Horsea
Posty: 485
Kościan/Poznań

Trafiłam tu "z zaproszenia" :) chociaż wcześniej przesiadywałam w opowiadaniach. No i jakoś tak już zostało. :D
Cieszy mnie przede wszystkim to, że jest to portal bardzo wszechstronny no i klimatyczny :twisted:
Funkcjonuje coraz lepiej, ale jego siłą są przede wszystkim ludzie, których można tu poznać i oby to nigdy się nie zmieniło! :D

Serdeczne życzenia i gratulacje dla Załogi i Użytkowników! :lol:


Młodzieży! Czymże Wam dane jest ciąć się w tych jakże nieszczęsnych czasach? O żyletki ciężko, dziadkowa brzytwa zardzewiała, a jednorazówką nie dość głęboko! Jeśli jednak Wam się uda (może widelcem?) to pamiętajcie: wzdłuż żył, a nie w poprzek! Wzdłuż!


Wysłany: 2007-01-11 11:16

Ev ma rację - fochy w kąt i jednoczmy się :twisted: Bo nawet, jeśli kilkoro ludzi będzie miało dość dziwne pomysły, to DP jest całością :D

Oczywiście obficie leje się soczek z ogórków, jabłek, marchwi i buraków z Rodzinnego ogródka - ten wydestylowany przez Ravena :wink:



Wysłany: 2007-01-11 12:45

Z pewnego zródła wiedziałam iż Nasz Łociec Dyrektor pomysł na podobny portal miał w głowce już od dłuższego czasu, kiedy DP narodziło sie rok temu miałam ten zaszczyt być jednym z pierwszych który widział to dzieciątko :) Najpierw z Holandii a pozniej z Finlandii sledziłam losy portalu, uczestnicząc w nim bardziej biernie niż czynnie, czasem jakiś pomysł podrzucąc, cos zasugerując... Niewyobrażalnie miło było widzieć jak DP sie rozwija i rośnie w siłę, więc przedewszytkim życzę DarkPlanet aby aby rosła w tą siłę z każdym dniem :)

Chciałabym podziękowac wszystkim użytkownikom za współpracę - za wasza prace, za artykuły które nadsyłacie, wiersze, opowiadania, wydarzenia (za to dziekuje osobiście:)), za wszelki wkład w rozwój portalu a przede wszystkim za to, ze jesteście z nami:) - Zyczę nam owocnej współpracy w nowym roku :)

Dziękuję Gronu redakcyjnemu za wspaniale wykonaną pracę, trud i poświęcenie (a czasem trzeba było) - obyśmy nie stracili entuzjazmu i nadal z taką samą werwą tworzyli nasz portal.

Dziękuję wszystkim ludzikom których poznałam dzieki Dark Planet, dla wszystkich wielki BUUUUUZIAK... Mam nadzieję na nowe znajomości i, że lista mojch znajomych bedze sie z każdym dniem wydłużać:)

Na koniec... STO LAT STO LAT NIECH JEJ GWIAZDKA POMYśLNOśCI:)


Bad Girls Have More Fun ]:->


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło