Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Quo Vadis - Test Draizea. Strona: last

Artykuł: Quo Vadis - Test Draizea

Quo Vadis - Test Draizea Wysłany: 2018-01-22 10:20

Trochę ta krytyka na wyrost moim zdaniem. Teksty po angielsku bywają o wiele głupsze, a jakoś nikt tym nie obniża oceny płyty.

Utwór o grosiku był pisany pod katem WOŚP, balladka, jak to bywają - jest taka a nie inna.

Nie wspomniałeś, że perkusja na tym albumie jest super, może i lżejsze rejestry, ale za to perfekcyjne solówki, bas....

Do tego kowerek Breakout... po prostu- nomen omen - ogień.

Kower punkowej klasyki- ot zabawnie, do tego był świetny jajcarski klip.


Krótki opis, nie mający powiązania z Właścicielem profilu;)


Wysłany: 2018-01-23 10:55

Ja nie napisałem, że teksty są głupie i oceny za nie nie obniżyłem. Wręcz przeciwnie. Wyśmiałem tylko te dwa, które są słodką popeliną.
Z kolei jak teksty po angielsku są głupie to zwracam na to uwagę czego przykłady można znaleźć w moich niedawnych recenzjach "Domain Of Death" Mortician" i "Underground "Messiach"
Nie wiedziałem, że "Grosik" był nagrany dla WOŚP co nie zmienia faktu, że jest beznadziejny i po prostu nie powinien się znaleźć na płycie.
Nie znam też teledysku do "The Silly Think". Ale jakikolwiek by on nie był, to czy nie uważasz, że zrobić cover jest OK, ale zrobić teledysk do coveru to już spora przesada? Moim zdaniem tak postępują Ci, którzy nie mają nic swojego do zaproponowania.
No, a cover Breakout faktycznie zajebisty, ale o tym napisałem:)



Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło