Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020

hmmm... może by tak "Zlot DP"? Może Poznań?. Strona: 3

Artykuł: hmmm... może by tak "Zlot DP"? Może Poznań?

Wysłany: 2020-08-15 18:29

Yngwie (Anciliae)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Czuję się m.in. zniechęcony, ale motywacje też są silne. Na konkretnych miejscach mi zależy. I osobach, które nie odzywają się do mnie bezpośrednio, ale trochę wiedzą o co chodzi. Wystarcza mi nawet ich duchowa obecność.

od czasu do czasu warto wrócić do źródła

. Wysłany: 2020-09-08 14:39

Yngwie (Anciliae)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Dzisiaj są moje urodziny, 38 lat skończyłem.

Tak w ogóle to ten temat założyłem ~miesiąca po rocznicy planowanej śmierci, co trenuję już ~10 lat, ale póki co nawet wyspać się wtedy nie mogę, zwłaszcza podczas trudniejszych wyjazdów. ~22.X.2017 byłem w Poznaniu, docelowo na cm Miłostowo, ale nie wymyśliłem, jak zagadać do ochroniarza, że szukam tu możliwie blisko noclegu z namiotem, więc przenocowałem jakoś z pluszakiem w lesie koło Nowego Zoo. Wymieniłem sms'y z 1/5 znanych mi osobiście osób z darkplanet, że pojechała do rodzinnego miasta - i z chyba najbliższą nieznajomą stąd, że jest w Poznaniu, ale trafiła na mocno alkoholową imprezę, a musi się jeszcze zebrać do roboty, żeby jakoś funkcjonować.

. Wysłany: 2020-09-08 20:54

Mannelich (Bicz)
Mannelich
Łęczna/Pojzn

Zatem wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. W okolicy Miłostowa? Mhm... Miałeś wtedy namiot ze sobą?

. Wysłany: 2020-09-09 06:13

Yngwie (Anciliae)
Yngwie
Wrocław / Częstochowa

Pourodzinowe dzięki. Park Chopina - namiot w plecaku, pluszak na plecaku i nakładka przeciwdeszczowa. CmMiłostowo. Nie mam foto spod Nowego Zoo. Nie rozkładałem namiotu tylko się nim okryłem na noc, żeby jak najwcześniej z rana się zebrać.

(Ten serwer jeszcze zadziałał, obcych hakerów proszę o niewłamywanie mi się i nie podszywanie pode mnie :-] )

Login

Password

Załóż konto / Odzyskaj hasło