Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

...Życzenia Świąteczne.... Strona: last

...Życzenia Świąteczne... Wysłany: 2006-12-22 22:32

>>> szczęscia - żeby nie zależało od nikogo i niczego tylko po prostu było <<<
>>> satysfakcji - wypracowanej każdego dnia <<<
>>> wytrwałości - w dążeniu do celu <<<
>>> sił - by wszelkie napotkane trudności tylko wzmacniały wewnętrznie <<<
>>> spokoju - podsumowującego mijający czas - pogodzonego z przeszłością, świadomą tego co jest i odważnie patrzącego w przyszłość <<<
>>> zgody - z samym sobą <<<

...................życzę Wszystkim....!



Wysłany: 2006-12-22 22:37

Miłych i pogodnych Świąt w domowej atmosferze oraz bardziej optymistycznego 2007 r. :D


.


Wysłany: 2006-12-23 00:03

duzo alko

yyyyyyyyyy i czego tam chcecie..



Wysłany: 2006-12-23 11:04

Wesołych świąt i szczęśliwego 2007-ego dla całej ekipy DP i wszystkich,którzy przeczytają tego posta!!!
[/list]


Pytanie: co to jest - "665,95" Odpowiedź: szatan z Biedronki:-P


Wysłany: 2006-12-23 12:08

i pijanego Sylwestra :))


"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno gdu umrzesz"


Wysłany: 2006-12-23 15:59

Wszystkiego najnajnaj dla Was kochani :-)

Freya i Gwint :twisted:


"Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."


Wysłany: 2006-12-23 18:42

I wogolnie udanych Świąt i Szalonego Sylwestra Wam wszystkim zyczę :)


"Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła w którym smażą sie grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu i teraz jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza okazja. "


Wysłany: 2006-12-23 19:17

Rockmalinka (Bicz)
Rockmalinka
Posty: 10
okolice Poznania

Ja roznież życze Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze i szalonej imprezy sylwestrowej :twisted:



Wysłany: 2006-12-23 19:45

gothic_girl (Bicz)
gothic_girl
Posty: 366
Skierniewice/Warszawa

Wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnej atmosferze, szczęścia na każdym kroku, prawdziwych przyjaciół, aby nie było wokół was fałszu i nieszczerości, prawdziwej miłości.... tego wam życzę na te Święta oraz w nadchodzącym Nowym Roku :) No i oczywiście żebyśmy się spotkali na Castle Party 2007 :wink:


...pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko...


Wysłany: 2006-12-23 19:53

Dobrych i wesołych świąt wam wszystkim życzę poprostu :) Żeby były udane, rodzinne i pełne radości! :)



Wysłany: 2006-12-23 20:24

Kochani - dużo MIŁOŚCI i wszystkiego najlepszego dla Was wszystkich!!!! Nie mam do końca roku dostępu do netu, więc tą drogą.... żeby nowy rok był lepszy niż stary, a święta spokojne i radosne itp. itd. I bądźcie w niedzielę 31-ego niegrzeczni i nietrzeźwi :P



Wysłany: 2006-12-23 20:44

goracej filizanki kawy, która ktos dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych swiatel na Twojej drodze do pracy albo sklepu, najszybszej kolejki w sklepie, ulubionej piosenki w radio. Zycze Ci dnia pelnego szczescia w perfekcyjnych dawkach, które dadza Ci radosne poczucie, ze zycie usmiecha sie do Ciebie, obejmuje Cie i przygarnia. Zycze Ci dnia Pokoju, Szczesliwosci i radosci.Dla wszystkich i każdego z osobna :)


Szalona, wariatka, marzycielka, romantyczka, ciepła, chodź i pyskata. Jestem wielkim kontrastem ^^


Wysłany: 2006-12-24 16:43

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

Wszystkie serca
w jeden rytm
Piękność nocy,
światło gwiazd
powiew wiatru

Zdarzają się chwile, że wszytko inne
jest tak bardzo nieważne !!!

W Ten wieczór..
Wieczór taki, jak Ten (...)


Z najlepszymi życzeniami
- Bożego Narodzenia w miejscach cierpienia !


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2006-12-24 16:47

minawi (Moderator)
minawi
Posty: 6188
Poznań / Iława

Zeby nie było: Wszystkiego naj naj naj :P Nie mam głowy do życzen :/

Pozdrwaiam wszystkich użytkowników darkplanet.pl :)

I odpowiem oraz napiszę zyczenia jak juz mi sie skonczy ta cholerna kolacja wigilijna bo mi rodzice nei daja spokoju, nawet człek przy kompie nie ma szasny usiasc :/ Eh...mam nadzieję, że potem pojdą sobie ogladac jakis film i bede miec spokoj.


"Make Foch Not War" "Nic nie może się zmarnować"


Wysłany: 2006-12-24 16:58 Zmieniony: 2006-12-25 02:01

[quote:e02fea5ba7="minawi"]...I odpowiem oraz napiszę zyczenia jak juz mi sie skonczy ta cholerna kolacja wigilijna bo mi rodzice nei daja spokoju, nawet człek przy kompie nie ma szasny usiasc :/ Eh...mam nadzieję, że potem pojdą sobie ogladac jakis film i bede miec spokoj.[/quote:e02fea5ba7]

Heh, no tak, w końcu święta są po to by siedzieć przed jakąś maszyną, a nie w rodzinnym gronie.

Ale poniekąd się z Tobą Minawi zgodzę, ja nigdy nie byłem zwolennikiem świąt, nienawidzę tej pieprzonej atmosfery, ale dobra a tym można pisać w innym topicu.

A ramach życzeń dla Was, dam Wam możliwość poznania powstania pewnej świątecznej tradycji, zajrzyjcie tu : http://www.milanos.pl/mp3.php?cat=9&id=9082 i posłuchajcie jak to było.


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2006-12-24 19:47

Świąt dla mnie jakby nie było, Ci którzy je obchodzą - niech robią to tak, ja sobie wymarzą, ale niezależnie od tego życzę wszystkim [color=red:a5010c6343][b:a5010c6343]SZCZĘŚCIA[/b:a5010c6343][/color:a5010c6343] - zawsze, teraz jest tylko dobra okazja (czas, pasujący temat...), by to wyrazić. Chiałabym też przesłać Wam wszystkim, moi kochani darkplanetowicze, duuużo ciepła!


AMO ERGO SUM / "najlepszy sposób na uniknięcie krytyki- nic nie robić i nic nie znaczyć" / "Every passing minute is another chance to turn it all around"


Wysłany: 2006-12-26 18:21

Samurai (Anciliae)
Samurai
Posty: 282
Dąbrowa Górnicza

mam już dość tych świąt... wszystko mnie wnerwia :/


"umysł jest jak spadochron, działa tylko wtedy gdy jest otwarty"


Wysłany: 2006-12-26 18:59

JA TEŻ :roll:


Hexe ist ein Beruf mit Zukunft. ;)


Wysłany: 2006-12-28 00:01

Święta, święta i po świetach. Spełniło się komuś już jakies zyczenie?


Użytkowniku! Nie bój się używać linku "Zgłoś moderatorowi"! :D


Wysłany: 2006-12-28 00:36

Nie :P I raczej się nie spełni ale co tam mam te święta w sumie z głowy. Tylko się wnerwiałem przez cały ten okres... I mam luz :D


"You gotta put your faith in a loud guitar..."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło