Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Wacken Festival 2007. Strona: last

Wacken Festival 2007 Wysłany: 2006-12-18 22:38

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

Jęśli ktos był to wie co to Jeśli kto widział przynajmniej video też wie co to. A zatem festival który wyznacza rok metalowca od 1990 roku już za 8 miechów czas powoli sie zadstanawiac czy wybrać się czy nie. A może ktos był i podzieli sie wrażeniami z tego festiwalu i zacheci do podróży do Gebelsów. Ja ze swojej strony powiem świat takiej imprezy niewidział :D heheheh[/img]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2006-12-18 22:46

Tylko ta niemiecka publicznosc....


I cena niestety odstrasza. Zobaczymy co zagra w tym roku, beda przecieki, wtedy sie bedzie mozna zastanawiac;]


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-18 22:56

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

służe informacją :)
Amorphis
Die Apo. Reiter
Belphegor
Benedictum
Black Dahlia Murd.
Black Majesty
Blind Guardian
Cannibal Corpse
Communic
Dimmu Borgir
Disillusion
Enslaved
Grave Digger
Haggard
Heaven Shall Burn
Immortal
In Flames
J.B.O.
Kampfar
Lacuna Coil
Letzte Instanz
Moonsorrow
Moonspell
Municipal Waste
Napalm Death
Neaera
Rage
Sacred Reich
Samael
Saxon
Schandmaul
Sonic Syndicate
Stormwarrior
Stratovarius
Therion
TYR
Vader
Vision Bleak
Volbeat

Narazie wiadomo o tylu :D


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2006-12-18 23:38

Fafal ten sklad juz widzialem, ale podniecal sie bede, jak bedzie potwierdzone na 100% ;]


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-18 23:47

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

No oczywiście do festivalu jeszcze cało nysa czasu :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2006-12-19 03:26

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

skład ciekawy :)

impreza ponoć też (słyszałam relację) :twisted:


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2006-12-19 10:53

Niom, tak na prawde najbardziej licze na Moonsorrow, Napalm Death, Amorphis, CC, Enslaved.;]


To nie moje są słowa, to legenda ludowa.


Wysłany: 2006-12-19 15:11

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

a ja na Sacred Riech, Saxon, In Flames, Rage, Stratovarius, Napalm Death i Amorphis :) jak by te kapele napewno zagrały to juz bym sie cieszył ale mogło by zagrac jeszcze wiecej i jeszcze lepszych ;]


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-01-21 19:58

wow!! Communic .... niestety to jest w 100% pewne, że nie będzie mnie na tym festiwalu. Ale życzę dobrej zabawy wszystkim, którzy się wybierają. Słyszałam, że warto.


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Wysłany: 2007-01-23 21:16

A ja bym tam sie kopsną dla Immortal, In Flames, Enslaved, Therion'a, Dimmu Borgir...reszta mnie nie obchodzi.


"God made me a cannibal to fix problems like you."


Wysłany: 2007-01-24 12:08

Hmm... Trochę jeszcze mało jest potwierdzonych na 100% wiadomości. A to kosztowna wycieczka. Nie byłam niestety nigdy, ale nie wątpię, ze to super festiwal. Może w tym roku. :D


( Now drink the cyanide! )


Wysłany: 2007-03-28 15:25

[img:60f1c098b0]http://thydoom.com/i/upload/events/13_en_woa2007.jpg[/img:60f1c098b0]
Wiem, że nie pojadę, ale chciałbym bardzo :evil:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-28 15:50

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

zet powiem ci, że to co się dzieje w tym roku z koncertami to poprostu przekracza ludzke pojęcie. A skąd na to wziąść pieniądze :| Poprostu przesada jest w tym roku. Ja w tym roku sobie podaruje Wacken bo ledwie bede po festiwalu im. Rysia Riedla a jaraz po tem jest Hunterfest na którym tez chciałbym być. Lecz niewiem jak bede wyglądał po festiwalu w tychach. Napewno bardzooooooo ciężko. Bo to specyficzny festiwal:P Dlatego w tym roku wacken odpuszczam


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


..... Wysłany: 2007-03-28 16:19

....no no ciekawy temacik sie zarzucilem wiec wypowiem sie tak na Wacken jeszcze nie bylem ale widzialem material z tej imprezy i slyszalem relacje od znajomych to jest jednym slowem masowka i jakis ponoc dziwny niemiecki klimat tam panuje jedyno co mnie zszokowalo to wystep IMMORTAL czyzby kurw.... niesmiertelni powrocili????slyszalem ze cos maja grac i nawet zmianka na temat nowej plyty mnie doszla i jedynie dlatego zespolu bym sie wybral reszte juz prawie cala widzialem ale proponuje Tanszy i lepszy festiwal tzn: BRUTALASSAULT w czechach zapraszam do artykulu co prawda administratorka go troche obkroila ale coz..... :evil:


http://imperiummetalu.pl/


Wysłany: 2007-03-29 01:22

Dokładnie Fafał, jest takie zatrzęsienie koncertów tego roku, że głowa mała. Wacken Openera se już odpuszczę niestety, ale na HF nie ma zmiłuj, no i na Slayera też zawitam na pewno. Chciałbym jeszcze na Annihilatora, ale nie wiem jak to będzie.
A na dodatek się jeszcze parę godzin temu dowiedziałem, że w czerwcu jest Dream Theatre nosz kurwa, co jest. Skąd na to momone wytrzepać :!: :?: :!: :?: :!: :?:


Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!


Wysłany: 2007-03-29 14:00

FAFAL (Anciliae)
FAFAL
Posty: 1330
Piekary Śląskie

właśnie skąd mamone brac :P ja w tym roku mam zamiar być na...
Festiwal im. Ryśka Riedla "Ku Przestrodze" - na 100000000% tam będe bo tam sie nie da nie być
Slayer - patrz wyżej :P
Dream Theater - Patrz wyżej
Heaven & Hell- patrz wyżej
annihilator - chciałbym być
saxon - bardzo chciałbym być
narazie takie moje plany są :P


Wódki nie pij, trawy nie pal, słuchaj tylko HEAVY METAL


Wysłany: 2007-03-30 07:47

eIcILipse (Bicz)
eIcILipse
Posty: 346
miasto magiczne

o Dreamach powiedzieć mogę tylko tyle, że na koncertach HYPNOTYZZUJĄ ... , polecam serdecznie !!! Jak rozbiję jakiś bank (czytaj bankiera ) to też pewnie się wybiorę ..
Annihilator ciągle prześladuje.. :twisted:


Facet z moich marzeń pieści tak, że przestałam szukać ziemskich kochanków. ;D


Wysłany: 2007-04-18 17:35

Moonsorrow - AAAAHHH Blind Guardian i Iced Earth - OHHHHHHH <rotfl>


"Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone..." "Lubię oczęta twe, kochanie, Ich blasków zmienność tajemniczą, Gdy je podnosisz niespodzianie I niby modrą błyskawicą Ogarniasz ziemię aż po kraniec....."


Wysłany: 2007-06-12 18:43

argyreya (Bicz)
argyreya
Posty: 12
południowa Polska

Pare lat wstecz jeżdziłam na Wacken.Byłam tam nawet pare ładnych razy.Impreza masakryczna.Tylko że teraz szwaby podniosły tak ceny karnetów że nie opyla mi się już tam jeżdzić.Poza tym ostatni raz jak tam byłam nie było już tego klimatu co pare lat wstecz.Jakby trochę się popsuło.Poza tym nie ma takiego składu kapel kóry powaliłby mnie na kolana,a na jedną kapele nie ma po co jechać.W tym roku wole pojechać na festival do Czech



Wysłany: 2007-07-03 15:27

Hej

Szukam ludzi, którzy jadą na Wacken ... poprostu nie chcę sama jechać taki kawał drogi bo zanudze się na śmierć.

Ja jestem z lubina (to niedaleko wrocławia) ... ale jakoś myślałam, żeby pociągiem jechać.

Jak coś czekam na wiadomości

paulina_k6@op.pl
gg 4211250
ICQ479589136


"Muminek wyobraził sobie, że jest Buką. Zgięty wpół posuwał się wolno przez stosy martwych liści, a potem stanął, rozpościerając wokoło siebie mgłę. Wreszcie westchnął i spojrzał tęsknie w okno. Czuł się najbardziej samotnym stworzeniem na świecie."


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło