Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin

Witam Was wszystkich !. Strona: 3

Artykuł: Witam Was wszystkich !

Wysłany: 2016-02-29 12:42

Wiecie, może po prostu osiągnęliśmy poziom, gdy na forum już niewiele jest do powiedzenia i trzeba się widywać w realu na dalsze rozmowy? Taki level up :) No dobra, może Wy się spotykacie :)



Wysłany: 2016-02-29 15:13 Zmieniony: 2016-02-29 15:13

Diarmad Napisał:

i wiem że to nie dział techniczny...ale na miłość nieboską, zlikwiduj potrzebę wpisywania tytułu w każdym poście, nawet w odpowiadaniu bo to wkurwia xD a sensu nie ma... bo pisze się posta, a w tytule każdy stara się cokolwiek wpisać...


Poprawione. A co do przenoszenia gdzies starych wątków - przez dziesiec lat ich sie troche nazbieralo ale mozna je bez problemu znalezc.


Life is complex: it has both real and imaginary components


Wysłany: 2016-02-29 22:13

Yngwie (Primogen)
Yngwie
Posty: 2293
Wrocław / Częstochowa

Alpha-Sco Napisał:
Wiecie, może po prostu osiągnęliśmy poziom, gdy na forum już niewiele jest do powiedzenia i trzeba się widywać w realu na dalsze rozmowy? Taki level up :) No dobra, może Wy się spotykacie :)


Ja próbuję. Przez nieco ponad 5,5 roku na DP spotkałem 4 osoby stąd w realu. Może trochę poprawię statystyki przy okazji Castle Party 2016 :-) Na koncertach mnie nie będzie, ale może gdzieś w pobliżu. Z Crommem się próbuję ustawić i pogadać może max. ze dwie godzinki o projektach i treningach. Jeśli się uda to powinno być spoko :-)

Może Devon się dołączy, ale między nami pojawia się duża niezgodność charakterów i światopoglądów. I powiem szczerze - nie wiem czy chcę dostać po głowie znowu :-/ Ale w kilka osób może się wytworzyć lepszy klimat jak coś, więc może coś się wymyśli. Przy naprawdę sprzyjającym klimacie może mi się udać pogodzić z "siostrą", ale to może być zbyt duży wysiłek psychiczny dla mnie, heh.

Tak czy siak póki co, priorytetem są dla mnie starzy znajomi z Wrocławia, w większości żonaci i z dziećmi, co też utrudnia logistykę spotkań, ale mimo tego dostaję od nich zaproszenia i chętnie bym skorzystał :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie.


od czasu do czasu warto wrócić do źródła


Login

Password


Załóż konto / Odzyskaj hasło